Як передати голоси одному в вконтакте: докладна інструкція

У соціальній мережі ВКонтакте є одна цікава штука: голоси, які значаться на балансі користувача. Відразу зазначу, що вони є далеко не у кожного, адже далеко не всім вони потрібні. Принадність наявності голосів полягає в тому, що з їх допомогою можна виконувати дії, недоступні для інших. Наприклад, можна купувати і дарувати подарунки, витрачати їх на різні додатки, на стікери. Крім того, в будь-який момент можна передарувати частину накопичених голосів іншому користувачеві. Що примітно, про останню можливості знають далеко не всі, тому я зупинюся на цьому моменті докладніше. Отже, в даному матеріалі я розповім про те, як передати голоси одному в ВКонтакте.

Як передати голоси одному

Передарувати голосу іншому дуже просто, і ви зараз самі в цьому переконаєтеся! Все, що потрібно – виконати кілька нехитрих дій:

  1. Зайдіть на свою сторінку ВК і виберіть пункт «Мої налаштування» в лівій стороні.
  2. У верхній частині ви побачите кілька вкладок, потрібна нам – «Баланс».
  3. Коли відкриється потрібна сторінка, перед вами буде лише кнопка «Отримати голоси», однак нам потрібна не вона. Опустіть свій погляд в самий низ сторінки, і ви побачите активну позицію, написану дрібним шрифтом: «Передати голоси одному», натисніть на неї.
  4. Далі буде вказано ваш поточний баланс голосів, а нижче – обов’язкові для заповнення поля. У першому слід вказати ім’я одного, потім – кількість переданих йому голосів, також ви можете написати повідомлення, а можете залишити це поле незаповненим.
  5. Виконавши всі дії, тисніть «Передати голосу». Але це ще не все! На номер, за допомогою якого ви реєструвалися в ВК, прийде код, який потрібно буде вказати в спеціальному полі, і тільки після цього голосу «підуть» бажаного адресату.

нюанси

Ви також можете відправити голоси людині, яка не значиться в списку ваших друзів. Для цього просто скопіюйте з адресного рядка посилання на його сторінку і вставте в поле з ім’ям одержувача. Система сама ідентифікує користувача, вам для цього нічого не доведеться робити.

Ще один момент, на який вам варто звернути увагу, полягає в тому, що на кількість переданих голосів в день діє ліміт – не більше 100 голосів.

Ось, загалом-то, і все, більше ніяких обмежень немає. Що ж, тепер ви знаєте, як передавати голоси іншим користувачем, і можете вдатися до цієї функції в будь-який, зручний для вас момент.

Ссылка на основную публикацию