Як перейменувати комп’ютер, смартфон, планшет …

Ім’я вашого пристрою є в мережі для інших пристроїв, і якщо ви самі не знаєте як воно називається – вам важко працювати в мережі. Трапляється так, що два пристрої мають однакове ім’я і через це відбуваються конфлікти в мережі.

У сьогоднішній статті будемо перейменовувати ваш ПК в різних версіях Windows, Mac, Linux, також покажемо як перейменувати пристрої IPhone, IPad, Android.

Windows 10

Майкрософт спростила процес установки Windows, тепер під час установки Windows 10 у вас не просить придумати ім’я вашого комп’ютера.

щоб перейменувати комп’ютер в Windows 10 – заходимо в “Пуск” => параметри => система => Про систему => Перейменувати комп’ютер => придумуємо нове ім’я => тепер після перезавантаження Ваш комп’ютер Windows 10 буде мати інше ім’я

перейменувати комп’ютер в Windows 10

Перейменувати комп’ютер в Windows 7, 8 і 8.1

В Windows 7, 8 і 8.1 перейменувати комп’ютер можна у властивостях системи. У неї можна зайти через панель управління – система, або натиснувши на “Комп’ютер” правою клавішею і вибравши “Властивості”, також можна натиснути клавіші Win + Pause. Ще одні спосіб запуску властивості системи в Windows 8 і вище – натиснути на “Пуск” правою кнопкою миші і вибрати “Система”

Після відкриття вікна “Система” вибираємо “Додаткові параметри системи” => вкладка Ім’я комп’ютера => натисніть на “Змінити” і перейменовуємо свій комп’ютер. Або в тій же “Система” біля ім’я комп’ютера, є “Змінити параметри” => натискаємо “Змінити” => в поле “Ім’я комп’ютера” вписуємо нове ім’я комп’ютера і натискаємо “ОК => перезавантажуємо комп’ютер і ваш пристрій тепер з новим ім’ям

Перейменувати комп’ютер в Windows 7, 8 і 8.1

Перейменувати комп’ютер в Mac

Щоб перейменувати комп’ютер Mac: потрібно зайти в “Системні налаштування” => Загальний доступ => тепер в поле “Ім’я комп’ютера” вписуйте потрібний контакт передачі.

Перейменувати комп’ютер в Mac

Перейменувати IPhone і IPad

перейменувати IPhone і IPad можна через настройки, або за допомогою ITunes. щоб перейменувати IPhone і IPad через настройки – потрібно зайти в “Налаштування” =>  Основні => Інформація про пристрій =>

щоб змінити ім’я IPhone і IPad через ITunes: підключаємо ваш пристрій через шнур або Wi Fi => запускаємо додаток ITunes => вибираємо ваш пристрій і натискаємо по його назві двічі клацнувши => міняємо ім’я на потрібне.

Перейменувати пристрій Android

У Andoid пристроях c різними версіями прошивки – по різному перейменовуються пристрій, але виглядає приблизно однаково. Спочатку ім’я своїм устроєм ви даєте коли запускаєте його в перший раз, потім щоб перейменувати пристрій Anrdroid потрібно зайти в “Налаштування” => “Загальні” => Про телефоні => загальні => натискаємо на поле “Ім’я телефону” => пишемо інше ім’я

Перейменувати комп’ютер в Linux

У різних дистрибутивах Linux перейменовують комп’ютер (ім’я хоста) по різному. Ім’я комп’ютера часто відображається при вході в систему, щоб його змінити – треба через термінал запустити команду:

sudo gedit / etc / hostname / etc / hosts

Коли відкриються файл host і hostname для редагування, потрібно у другому рядку перейменувати ім’я на таке як ви хочете, наприклад:

127.0.0.1 localhost
127.0.1.1 hostname – міняємо hostname на потрібне і перезавантажуємо комп’ютер.

Ссылка на основную публикацию