Як перекинути гроші з вебмані на вебмані: докладна інструкція

Системою WebMoney користується все більше і більше людей. Її основна перевага полягає в тому, що для роботи необхідно мати лише вихід в Мережу, і більше нічого. Таким чином, варто один раз зареєструватися на даному ресурсі, і у вашому розпорядженні опиняться всі його можливості. Найчастіше Вебмані використовується для отримання грошей, наприклад, це дуже зручно, якщо замовник і клієнт перебувають у різних країнах.
І якщо отримувати гроші ви вже навчилися, то саме час розібратися, як перекинути гроші з вебмані на вебмані. Адже, хто знає, як може скластися: сьогодні ви виконавець, а завтра – замовник.

Що потрібно знати для переказу грошей в WM

Отже, для того щоб перекинути гроші з одного гаманця на інший, необхідно, щоб були дотримані деякі важливі вимоги, а саме:

  • обидва користувачі повинні бути зареєстровані і у них повинні бути однакові гаманці;
  • у відправника повинна бути на рахунку потрібна сума, в яку включена ще й комісія за переказ;
  • наявність Інтернету.

Як бачите, це дуже простенькі моменти, які, разом з тим, і дуже важливі, а тому перед процедурою все ж краще перевірити ще раз, чи все в порядку.

Як перекинути гроші

Підготовчий етап завершено, тепер давайте розбиратися безпосередньо з процесом перекладу грошей з гаманця на інший гаманець WM. Я буду описувати процес на прикладі Keeper Classic і валюти WMU (ви можете вибрати будь-яку іншу валюту, дії будуть аналогічними).

  1. Перш за все, необхідно запустити Кіпер, після чого ввести персональні дані у відповідні поля.
  2. Тепер перейдіть в розділ «Гаманці». Там виберіть гаманець, з якого будете переводити гроші і клацніть по ньому правою мишачої кнопкою. У меню клікніть на рядок «Передати WM» – «В гаманець WebMoney».
  3. Відкриється нове вікно, в якому потрібно буде заповнити запропоновані поля. У рядку «Звідки» вкажіть гаманець, з якого будете оплачувати; в рядку «Куди» впишіть повна назва гаманця, включаючи буквений ідентифікатор. Відповідно, в графі «Сума» вкажіть бажану кількість грошей. При бажанні можна заповнити поле з приміткою, далі не забудьте вказати «Тип перекладу», наприклад, «З протекцією угоди».
  4. Тепер вкажіть всі нюанси, що стосуються протекції, тобто, виберіть протекцію за часом або за кодом, термін протекції. В кінці натисніть «Далі».
  5. Після того, як гроші будуть відправлені, поверніться в свій Кіпер, і перевірте, чи правильну зняло суму.
  6. Не забудьте сказати одержувачу код протекції, щоб він зміг отримати гроші на свій гаманець. Без цих даних розпорядитися перекладом він ніяк не зможе.

Ось такі ось нескладні маніпуляції, знаючи які ви легко зможете перекинути гроші з одного гаманця на інший.

Ссылка на основную публикацию