Як перемістити і відредагувати картинку в Word

Можливості Microsoft Word зовсім не обмежуються просто редагуванням тексту. У своєму арсеналі редактор має непоганий набір інструментів для роботи з картинками. Сьогодні ми з вами розберемося, як можна розміщувати зображення на сторінці з текстовим документом.

Як перемістити картинку в Word

Перш за все, ви повинні вставити картинку в поточний документ Word, і чітко уявити собі, в якому саме місці вона повинна бути розташована. Потім картинку необхідно виділити – для цього поміщаємо над нею курсор і клацаємо два рази мишкою. Після цього ми побачимо, як з’явиться рамка навколо картинки, а на верхній панелі Word відкриється інструмент «Робота з малюнками».

Виділивши картинку, клацаємо іконку «Положення», яка розкриває меню зі списком можливостей розміщення нашої ілюстрації в певному місці створюваного документа.

Якщо запропонованих варіантів розміщення вам здалося недостатньо, можна встановити довільне положення картинки. Знову виділяємо її, як ми це робили вище, і тиснемо кнопку «Обтікання текстом», де в меню вибираємо пункт «набрякання по контуру». Тепер ми можемо довільно рухати картинку по документу, причому форматування тексту буде залишатися незмінним.

Базові функції редагування картинок

Зображення, що поміщається в документ, можна відредагувати безпосередньо в Microsoft Word. Для цього знову активуємо режим «Робота з малюнками» подвійним клацанням миші по картинці. У головному меню будуть доступні наступні опції:

  • обрізка. Дуже зручна функція, якщо зображення має зайві деталі. Просто задаємо нові кордони і обрізаємо картинку.
  • зміна розміру. Тут можна встановити точні розміри картинки. Доступні також додаткові опції. До речі – розтягувати зображення можна взявши його мишкою за кут.
  • Зміни параметрів малюнка. Прямо в Word ви можете змінити яскравість і контрастність, насиченість кольору і інші параметри.
  • розділ «стилі малюнків»Дозволяє зробити вашу картинку об’ємної і додати до неї додаткові ефекти.

замість післямови

Ми познайомилися з вами з дуже цікавою функцією Microsoft Word – роботою з картинками. Вміщені в документ зображення можна переміщати, редагувати і покращувати прямо в текстовому редакторі. А якими додатковими функціями Word користуєтеся ви?

Ссылка на основную публикацию