Як перемикатися між старим і новим завантажувальним меню Windows 8

У число помітних змін в останній версії платформи від Microsoft потрапило і нове завантажувальний меню, яке з’являється, якщо у вас встановлена ​​ще одна або кілька операційних систем.

З оновленим завантажувальним меню можна взаємодіяти за допомогою клавіатури, миші і навіть з допомогою жестів (якщо у вас планшет або сенсорний монітор). Також в новому завантажувальному екрані з’явилося кілька додаткових опцій. В цілому, новий завантажувач виглядає здорово, як зовні, так і функціонально, хоча не обійшлося і без ложки дьогтю. Так, є недоліки, які дуже дратують. Наприклад, завантажувальний меню з’являється лише після екрану завантаження Windows 8. Інший недолік стосується користувачів c двома і більше операційними системами. Якщо ви виберете для завантаження ОС, відмінну від Windows 8, вона почне завантажуватися тільки після перезавантаження комп’ютера. На щастя, ви можете швидко повернутися старому чорно-білому завантажувального меню, а зробить цю роботу додаток під назвою NanWick Switch Boot.

Активувати старе завантажувальний меню можна і стандартними засобами Windows 8 (через інструмент «Конфігурація системи», який можна запустити шляхом введення команди msconfig в діалог «Виконати»). Але недосвідченим користувачам цей процес може здатися занадто складним. Досвідчені ж користувачі можуть скористатися командним bcedit в командному рядку Windows, щоб внести зміни в екран завантаження. Однак і це звучить якось втомлює і більш складно, а тим більше якщо ви не зовсім впевнені в тому, що ви робите.

Додаток NanWick Switch Boot призначене для перемикання між стандартним (старим) і Metro (новим) завантажувальними меню. Від вас тільки потрібно зробити не більше одне клацання по кнопці миші.

Як я вже сказав, процес перемикання між екранами дуже простий. Просто запустіть програму і натисніть на зображення завантажувального меню, яке ви хочете встановити за замовчуванням (Standard / Legacy або Metro). Зміни вступлять в силу миттєво. Таким чином, ви можете швидко перемикатися між екранами коли захочете.

NanWick Switch Boot не вимагає установки і працює тільки на Windows 8. Варто також відзначити, що ця утиліта буде вам корисна, коли у вас встановлена ​​Windows 8 з іншого ОС. Тестування проводилося на Windows 8 Pro x64.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию