Як перенести ігри на інший комп’ютер?

Ми вже писали на сторінках нашого сайту про те, як можна перенести програми на інший комп’ютер. Сьогодні прийшов час розповісти про перенесення ігор на інший ПК, адже крім роботи за комп’ютером, багато хто з нас ще й завзяті геймери.

Любителі комп’ютерних ігор насправді можуть нескінченно відкладати переїзд на нову машину і все через те, що боятися втратити все пройдені рівні в грі, звання, трофеї, героїв (хто, що). Однак даремно вони так вважають. Розробники при створенні ігор враховують те, що можливо їх клієнт захоче змінити машину, наприклад на геймерську, і завжди охоче допомагають при перенесенні “сейвів”. Крім того, практично в 100% випадків, геймерські настройки і збережені ігрові сесії завжди записуються і дбайливо зберігатися в спеціальних папках, наприклад, в System (C) – Користувачі – Сергій – Збережені ігри.

На питання як перенести гру на інший комп’ютер, ми відповімо, що все дуже і дуже просто, набагато простіше, ніж перенесення програм. Для цього знадобитися:

  • новий комп’ютер
  • улюблена гри або кілька ігор
  • флешка
  • дистрибутив з грою
  • рішучість

Отже, скачайте необхідні папки з “сяйвом” гри на флешку. Зазвичай ці папки знаходяться в директорії ProgramData, і носять назву самої гри або розробника. Якщо ви не можете знайти необхідні папки, то перевірте, чи включена у вас функція відображення в провіднику прихованих і системних папок і файлів. Якщо немає, обов’язково включите її. Робиться це в такий спосіб: відкрийте Провідник, потім клацніть по “Вид”, потім по “Параметри”, перейдіть в новому діалоговому вікні “Параметри папок” у вкладку “Вид” і активуйте радіокнопку “Показувати приховані папки, файли і диски” (див. малюнок нижче).

У нашому прикладі шлях до папки з збереженими рівнями гри Far Cry 3: Blood Dragon був такий: C: \\ ProgramData \ Ubisoft \ FarCry3.

Потім встановити гру на новому комп’ютері і перенесіть завантажені на флешку файли у відповідні папки нового ПК.

Якщо ви не можете визначитися з папками, які потрібно перенести на інший комп’ютер, щоб не починати гру заново після переустановлення, то рекомендуємо вам пошукати необхідну інформацію на численних форумах, присвячених тій чи іншій грі, крім того, ви завжди можете звернутися за допомогою в службу технічної підтримки розробників гри, як ми вже говорили вище, вони завжди допомагають своїм клієнтам.

От і все. До чого ми в загальному писали про те, як перенести гри на інший комп’ютер, та до того, щоб ви не переживали при переїзді, а сміливо змінювали старий ПК на новий без втрат.

Ссылка на основную публикацию