Як перенести контакти з Windows Phone на Android або iOS

Для багатьох власників смартфонів, які бажають з яких-небудь причин оновити свої гаджети, неймовірно актуальне питання, як перенести важливі і повсякденні контакти з пристрою на Windows Phone і при цьому не втратити їх.

Ми звикли, що дані нашого телефону зберігаються на сім-карті. При переході на новий пристрій можна просто вставити туди стару сімку і всі ваші контакти виявляться таким чином на новий гаджет автоматично.

Однак концепція Windows Phone має на увазі, що дані про ваших телефонних номерах для постійної комунікації будуть зберігатися в хмарі, доступ до якого ви отримуєте через обліковий запис від Microsoft. Офіційно перенести інформацію про потрібних номерах телефону на сім карту традиційним чином не вийти.

Як варіант вирішення проблеми, ви можете використовувати опцію «резервне копіювання», яка також доступна через обліковий запис від Майкрософт. Також, щоб перенести потрібні дані, можна спробувати скористатися стороннім софтом, призначеним для управління такою інформацією для комунікації:

  • Memiana;
  • Zune;
  • Contacts Backup.

Щоб перенести важливі дані такого типу на сторонні пристрої без використання подібного софта вам обов’язково знадобиться в Outlook. Для збереження потрібної інформації на комп’ютер, скористайтеся програмою Microsoft Exchange. У розділі параметри необхідно знайти пункт «Електронна пошта і облікові записи», додати свій обліковий запис і виконати синхронізацію даних.

Перенесення важливих контактів з пристрою на Windows Phone

Найчастіше при покупці нового мобільного пристрою ми можемо вибрати гаджет, операційна система якого відрізняється від того варіанту, який використовувався на нашому попередньому телефоні. На сьогоднішній день найпопулярнішими мобільними платформами є:

  • Windows Phone;
  • Android;
  • iPhone.

Яким чином здійснити перенесення контактів з пристрою Windows Phone на апарат Android? Перш за все, зайдіть на Google Play і скачайте мобільну версію програми Outlook від Microsoft.

Щоб перенести важливі контакти з Windows Phone на гаджет Android, відкрийте на своєму пристрої дане мобільний додаток і додайте туди дані свій обліковий запис від Microsoft. Не забудьте дозволити програмі доступ до ваших даних.

Список своїх контактів ви зможете знайти, відкривши меню, розташоване в лівому верхньому кутку, а потім вибравши там розділ «Люди».

Інструкція для власників iPhone

Для власників гаджетів від компанії Apple буде актуальна інформація про те, як правильно зробити перенесення своїх контактів з Windows Phone на пристрій iPhone. Для цього, як і в випадку з Android, необхідно буде скористатися вже розглянутим нами в попередньому розділі додатком.

Програма Outlook в своїй мобільній версії, доступної для скачування користувачам, дозволяє перенести всі необхідні контакти з Windows Phone на платформу iPhone. Перш за все, додайте в налаштуваннях свого гаджета обліковий запис від Майкрософт.

Зробити це можна в розділі «Пошта, адреси та календарі» налаштувань смартфона. Потім необхідно буде перевести повзунок навпроти пункту «Контакти» вправо для того, щоб він підсвітити зеленим кольором для включення синхронізації.

Для створення резервної копії даних, щоб перенести їх на iPhone, можна використовувати сторонню програму Simpler. У вкладці з відповідною назвою копіюємо необхідну інформацію і відправляємо її в хмару.

Потім в розділі «Пошта, адреси та календарі» основного меню вашого гаджета видаляємо обліковий запис від Outlook. Після цього знову заходимо в програму Simpler і відновлюємо на телефон збережені дані, щоб перенести їх з хмари.

На завершення перенесення інформації в облікового запису iCloud, використовуваної для операційних систем iOs, обов’язково необхідно правильним чином виставити настройки синхронізації. Для цього, за аналогією з Outlook, просто переводимо повзунок в положення включення навпроти відповідного пункту.

Ссылка на основную публикацию