Як перенести смс з Андроїда на Андроїд? – 3 простих способи

Стандартний засіб синхронізації даних між пристроями з підключеною обліковим записом Google дозволяє перенести інформацію про контакти, електронній пошті, файлах, нотатках, зустрічах. Однак подібної функції щодо коротких текстових повідомлень немає. Це викликає ряд незручностей, коли купується новий смартфона і виникає необхідність зберегти дані. Розглянемо, як перенести СМС з Андроїда на Андроїд за допомогою комп’ютерних програм і мобільних додатків.

Перенесення СМС з Андроїд на Андроїд через комп’ютер

Використання ПК допомагає впоратися з безліччю завдань і перенесення повідомлень з одного пристрою на інший – не виняток. Існує безліч програм, які забезпечують виконання цього процесу. Як приклад для покрокової інструкції буде використана «MOBILedit», яка має низку переваг перед конкурентами:

 • підтримка будь-яких моделей телефонів і планшетів,
 • вбудована база драйверів для підключення до ПК,
 • автоматична синхронізація між пристроями.

Завантажити програму можна за посиланням http://www.mobiledit.com/downloads/.

Зверніть увагу

Установка відбувається англійською мовою, в процесі потрібно погодитися на установку мобільних драйверів, інакше існує велика ймовірність появи проблем з підключенням.

Система запропонує вказати модель пристрою, для якого потрібно завантажити драйвери. На цьому етапі необхідно пам’ятати, що до ПК буде послідовно підключено два телефону або планшета. Тому якщо їх марка відрізняється – необхідно вибрати кілька пунктів в списку.

Відразу після запуску з’явиться вікно, що потребує активації продукту, проте можна скористатися пробною версією, натиснувши кнопку «Activate Later». Далі слід вибрати операційну систему мобільного пристрою (Android) і режим з’єднання (Cable).

У наступному вікні програма попросить активувати режим налагодження по USB. Виконується це в розділі «Для розробників». Він з’являється в головному меню після багаторазового натискання на пункт «Номер збірки» в розділі «Про телефоні». тепер можна підключати смартфон до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.

На головному екрані слід вибрати розділ «Backups», відзначити резервне копіювання СМС-повідомлень і вказати папку для збереження копії. Потім підключити другий смартфон і слідувати тим самим шляхом, але вибрати «Відновлення з файлу». Вказати його місце розташування в пам’яті комп’ютера і дочекатися завершення операції.

Як перенести СМС з Андроїда на Андроїд через додатки?

Зберігайте Ви особисті листування?

Так, це така ж важлива річ як і фото, тому і переношу їх зі смартфона на смартфона

Ні, це нерозумно

Свій варіант в коментарях

Важливо знати

Попередній метод надає широкий спектр можливостей щодо створення резервної копії та переносу даних, оптимізації контактів, архівування та безлічі інших дій. Однак більшості користувачів, які не володіють комп’ютером на достатньому рівні, він може здатися складним і заплутаним.

Використання додатків забезпечить просте перенесення SMS-повідомлень за все в кілька натискань.

Одним з найпопулярніших і надійних додатків є SMS Backup Restore. Розберемося, як перенести повідомлення з Андроїд на Андроїд на його прикладі:

 • Встановити програму, перейшовши за посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestorehl=ru.
 • Відразу після запуску потрібно надати необхідні дозволи на читання СМС, доступ до мультимедійних файлів і управління дзвінками.
 • Натиснути кнопку «Створити резервну копію».
 • Залишити активний повзунок навпроти рядка СМС-повідомлення і відключити його навпроти рядка «Виклики». Останню опцію можна залишити включеною, якщо необхідно також перемістити журнал дзвінків. Після натискання на пункт «Розширені настройки», вибирається збереження медіафайлів, які можуть міститися в MMS.
 • Визначитися з вибором місця зберігання. Як варіанти надані хмарні сервіси (Google Drive, Dropbox) і локальне сховище. В даному прикладі буде обраний спосіб зберігання – в телефоні.
 • Відключити планування архівації, якщо перенесення виконується одноразово.
 • Натиснути «архівується. Зараз ».
 • Система повідомить про успішне завершення операції.

тепер отриману копію Потрібно знати перемістити в пам’ять другого мобільного пристрою. Зробити це можна кількома способами:

Далі, щоб перенести СМС з Андроїд на Андроїд, необхідно:

 • Встановити SMS Backup Restore на другому телефоні.
 • Запустити програму.
 • Відкрити меню, натиснувши три смужки в верхньому лівому кутку.
 • Вибрати пункт «Відновити».
 • Вказати, з якого місця зберігання слід взяти резервну копію. У нашому випадку це буде «Локальна папка».
 • Вказати директорію, в яку був скопійований файл. Натиснути «Використовувати цю папку».
 • Додаток покаже дані, коли була створена копія і скільки повідомлень в неї входить. Якщо все вірно – натискаємо «Відновити».
 • Підтвердити зміну стандартного додатка для читання СМС, в іншому випадку відновити повідомлення не вдасться.
 • Дочекатися завершення.

Зверніть увагу

Коли дані відновляться на новому пристрої, можна назад міняти додаток для перегляду SMS.

Як перенести СМС з Андроїд в Excel

При роботі з великою кількістю текстових повідомлень, може знадобитися їх експорт в таблицю Microsoft Excel. Справитися з завданням допоможе спеціальний додаток, яке встановлюється прямо на телефон і не вимагає спеціальних навичок. Щоб виконати завдання, необхідно:

 • Відкрити Play Market і встановити «SMS To Excel Backup SMS in Excel».
 • Запустити програму і надати дозволи на читання пам’яті, повідомлень і контактів.
 • Натиснути кнопку «Export».
 • Дочекатися завершення копіювання.
 • Вказати місце для збереження: SD-карта, Google Drive, Dropbox або відправка на e-mail.

Процес закінчено, файл з’явиться в папці, яка вказана в налаштуваннях програми. Подивитися шлях можна, натиснувши кнопку «Settings», рядок «Default Folder».

буде корисним

У файлі Excel буде вказано адресат (номер, ім’я), дата створення, тип (що входить, що виходить) і текст повідомлення.

Представлена ​​в статті інформація допоможе зрозуміти, як перенести повідомлення з одного телефону Android на інший. Процес виконується за допомогою програм для персонального комп’ютера або спеціальних додатків, що працюють безпосередньо на мобільних пристроях. Перший варіант забезпечує більше можливостей і підійде для просунутих користувачів, другий – не вимагає особливих навичок і легко здійснюється за допомогою покрокової інструкції.

Ссылка на основную публикацию