Як перенести Windows на інший диск

Необхідність в перенесенні Windows на новий диск може виникнути досить-таки часто – наприклад, при зміні вінчестера або установці твердотільного накопичувача SSD. Ну а якщо операційна система налаштована «під себе», та до того ж в ній встановлено певну кількість програм, цей процес стане досить-таки складним. Розглянемо, як максимально спростити цей процес.

AOMEI Backupper Standard – додаток для перенесення вмісту диска

Легко і просто перенести Windows на чистий диск можна за допомогою програми. Завантажуємо її з офіційного сайту і встановлюємо. При бажанні можна додатково завантажити. Архів файл розпаковуємо і копіюємо файл en.txt в папку C: \ Program Files (x86) \ AOMEI Backupper \ lang. Замінюємо наявний там однойменний файл (для операції копіювання будуть потрібні права адміністратора).

Після запуску програми відкривається головне вікно, в якому вибираємо пункт «Клонування».

Перед нами відкриється список дисків, які присутні в системі. Вибираємо той, який потрібно клонувати (зазвичай це «Диск 0») і натискаємо «ОК».

Далі слід вибрати диск, на який буде вироблено клонування системи, клацаємо «ОК».

Відкривається нове вікно, де AOMEI Backupper покаже користувачеві деталі операції, яка буде проводитися далі. Програма підганяє розділи на диску призначення під розділи вихідного диска. Якщо вас така ситуація влаштовує, перевіряємо уважно всі пункти, і клацаємо кнопку «Start».

При бажанні розділи на новому диску можна змінити, для цього натискаємо «Змінити розділи на цільовому диску» і виставляємо повзунок в потрібне положення.

Якщо розмір диск призначення більше вихідного, то простір, що залишився так і залишиться нерозмічену. У цьому випадку після закінчення операції можна створити додаткові розділи.

замість післямови

За допомогою розглянутої нами утиліти AOMEI Backupper Standard можна дуже легко і просто виконати клонування диска. Крім цієї можливості додаток дозволяє робити резервну копію будь-якого розділу на диску, в тому числі і на орендованому, зберігши його у вигляді файлу. Також можна створювати резервні копії операційної системи і зробити ще дуже багато інших дій.

Ссылка на основную публикацию