Як перетворити Gmail в E-mail клієнт за замовчуванням


Як перетворити Gmail в E-Mail клієнт за замовчуванням

Кожен раз, коли ви натискаєте на посилання на електронну пошту, ваш комп’ютер пропонує інструкції по установці локальної електронної пошти. Якщо вас не влаштовує такий варіант, то найкращий спосіб в даному випадку – скопіювати і-мейл адресу, натиснути «Створити» в своєму Gmail акаунті і вставити адресу в колонку одержувача. Зробити це буде набагато простіше. 

 

Чи не буде вам набагато зручніше, якщо, натиснувши по і-мейл адресою, в вашому браузері відкриється вікно для нового листа? 

Так чи інакше, недавно Gmail спростив цю задачу, і в нашій статті ми розповімо, як відкрити і-мейл посилання прямо в Gmail в своєму браузері (Chrome, Firefox або Internet Explorer).

Як відкривати і-мейл посилання в Gmail через Chrome

Відразу після того, як Google запустив нову функцію, всі користувачі, після входу в свій аккаунт, стикаються з питанням «Дозволити Gmail відкривати всі і-мейл посилання?» Відповідь може бути одним з двох: «Ні» або «Використовувати Gmail». 

Активація функції в Gmail 

Будь-які питання можуть виникнути лише в тому випадку, якщо ви ще не визначилися в своїх перевагах. Вибравши «Ні», вікно з питанням більше не з’явиться, і ви не зможете змінити свій вибір. 

1.Чтоби почати користуватися даними властивістю, потрібно натиснути кнопку «Використовувати Gmail».

 

2.Якщо ви випадково натиснули «Ні», але все ж хочете використовувати цю функцію, увійдіть в свій браузер, введіть в адресний рядок chrome: // settings // handlers і натисніть Enter.  

Коли ви опинитеся на сторінці «Блок управління протоколами», перейдіть її вниз до «Ігнорувати блок управління протоколами» і видаліть рядок «mailto: Gmail».

 Тепер поновіть свій аккаунт на Gmail, і ви побачите, що питання з’явиться знову. На цей раз будьте уважні і натисніть «Використовувати Gmail». Ось і все, що потрібно зробити, щоб дана функція стала вам доступна. 

Відкриття і-мейл посилань

Клацніть по будь-якому посиланню на і-мейл з будь-якої веб-сторінки. 

Gmail автоматично відкриє область для написання листа в новій вкладці Chrome. 

 

Введіть потрібну адресу одержувача і напишіть своє повідомлення.

 

Як відмовитися від функції в Gmail через Chrome

Якщо ви прийняли рішення відмовитися від цієї функції, знову перейдіть в chrome: // settings / handlers. У категорії «Блок управління протоколом» натисніть «Видалити цей сайт».

 Тепер, коли ви відновите свій аккаунт, Google задасть вам те саме запитання. В даному випадку ви повинні вибрати відповідь «Ні». 

Як активувати / відмовитися від відкриття посилань на і-мейли в Gmail через Firefox

Щоб зробити дане властивість активним в Firefox, перейдіть у вікно налаштувань «Додатки». 

1.Чтоби отримати цю функцію на свій Mac, клікніть по вкладці Firefox і виберіть «Параметри». 

 

2.Якщо у вас Windows, у вкладці Firefox потрібно клікнути по «Опції».

 

Тепер, коли вікно «Параметри» відкрито, клікніть по вкладці «Додатки», в рядок пошуковика введіть «mailto» і натисніть Enter. 

Коду з’являться можливі опції, в колонці «Дії» натисніть по випадає меню і виберіть «Використовувати Gmail».

 

Тепер функція активна і в вашому Firefox! Щоб відключити її, досить повернутися у вкладку «Програми» і змінити свій вибір на «Використовувати Chrome (по дефолту)». 

Як активувати / відмовитися від відкриття посилань на і-мейли в Gmail через Internet Explorer

Якщо ви є користувачем Internet Explorer, в першу чергу вам потрібно завантажити і встановити Google Toolbar для свого браузера. По завершенні установки на іконку в формі гайкового ключа, розташованої в правому верхньому куті вашого браузера Internet Explorer. 

Виберіть на панелі інструментів вікно «Загальна», поставте галочку навпроти «Використовувати Gmail для посилань« Mail To »і збережіть зміни.  

Тепер ви можете користуватися цією опцією і в Internet Explorer. Для її дезактивації просто приберіть галочку і натисніть «Зберегти». 

  

висновок

Активувати автоматичне відкриття посилань на і-мейли в вашому Gmail через Chrome, Firefox або Internet Explorer більше не складе для вас праці. Тепер ви можете використовувати Gmail в якості основної електронної пошти, і вам не доведеться вручну копіювати-вставляти і-мейл адреси з веб-сторінок. Більш того, онлайн сервіси не будуть постійно пропонувати вам створити локальний і-мейл аккаунт на вашому комп’ютері.

Ссылка на основную публикацию