Як перевернути сторінку в ворде горизонтально: інструкція для користувача

Виконуючи стандартну роботу в текстовому редакторі Word, користувач звикає до того, що весь процес йде однаково, без будь-яких сюрпризів. Але в якийсь момент все може змінитися, що відразу ж зіб’є вас з пантелику. Наприклад, вам раптом знадобиться надрукувати текст в горизонтальній орієнтації, в той час як за замовчуванням в Ворді встановлена ​​вертикальна. Іноді завдання ще більше ускладнюється: горизонтальної потрібна тільки одна або кілька сторінок з, скажімо, 10.

Якщо ви думаєте, що над цим доведеться поламати голову, ви не праві. Насправді, процес зміни орієнтації сторінки вельми і вельми простий, і виконується він буквально протягом декількох хвилин як вставка картинки в Word. Отже, саме про це і піде мова далі: як перевернути сторінку в ворде горизонтально.

Як зробити все сторінки горизонтальними

Припустимо, вам необхідно зробити весь документ, тобто, всі його сторінки, горизонтальними. Для цього виконайте такі дії:

  1. У верхньому горизонтальному меню редактора виберіть розділ «Розмітка сторінки».
  2. Необхідний вам блок називається «Параметри сторінки», в ньому є кнопка «Орієнтація».
  3. Після натискання на неї з’явиться два варіанти – «Книжкова» та «Альбомна», відповідно, вам потрібен другий варіант.

Після того, як ви це зробите, всі ваші листи в Ворді візьмуть горизонтальний вид.

Як зробити одну сторінку горизонтальної

Іноді завдання ускладнюється додатковими умовами, наприклад, потрібно перевернути горизонтально лише одну сторінку або декілька в вибірковому порядку, а решта залишити вертикальними. Не бійтеся, тут все робиться так само легко, як і в попередньому випадку.

Отже, ставимо курсив на тій сторінці, яку потрібно перевернути. Далі знову заходите в розділ «Розмітка сторінки», блок «Параметри сторінки». Однак тепер не потрібно вибирати кнопку «Орієнтація», вам потрібно клікнути на маленьку стрілочку поруч з написом Параметри сторінки.

Після натискання на неї перед вами відкриється ще одне додаткове меню. У ньому також є можливість вибору між книжкової та альбомної орієнтаціями, тисніть, звичайно ж, альбомну. Тепер в самому низу даного меню є можливість застосувати оновлення до всього документа або до його кінця. Так як вам потрібно застосувати альбомну орієнтацію лише до одного листу, натискайте «до кінця документа» – «ОК». Тепер тільки одна сторінка виконана горизонтально, інші – вертикальні.

Як бачите, процес перевертання сторінок зовсім нескладний, навпаки, впоратися з цим зможе абсолютно кожен користувач, навіть не найдосвідченіший.

Ссылка на основную публикацию