Як перевести сторінку в Google Chrome вбудованим перекладачем

У браузері Google Chrome в арсеналі є досить пристойну кількість різноманітних функцій, доповнення та опцій. Всі вони розроблялися для того, щоб зробити користування програмою для користувача максимально зручним і комфортним. Однією з таких функцій є переклад сторінок в Гугл Хром. Використовуючи дану можливість, можна переводити цілі сторінки з однієї мови на іншу. А якщо докладніше, то браузер переведе сторінки з іноземними словами на ту мову, який встановлений в настройках даної програми. І так, як стаття націлена на російськомовну аудиторію, то це буде – російський. У вас же він може бути іншим.

Сіючи інструкція повідає вам, як правильно перекласти сторінки і текст в Chrome. Приємного читання, сподіваємося вам буде все зрозуміло. А якщо ні, то пишіть про це в коментарях.

Як перевести сторінку в хром?

Насправді, це вкрай легко, але якщо хтось із вас не вміє користуватися даною привілеєм оглядача від корпорації добра, то ми із задоволенням навчимо цього вас.

Давайте ж приступимо:

  • Перше, що треба зробити – перейти на сторінку, або сайт, який треба перевести. Ви вже зробили це? Відмінно, в такому випадку, сміливо йдіть до наступного кроку.
  • Тепер Знайдіть на сторінці місце з текстом (наприклад, текст статті), і натисніть там лівою кнопкою миші.
  • Висунувся невеликий списочок. У ньому є такий рядок: “Перекласти російською“. Натисніть на неї. Хочемо зауважити, що якщо в настройках браузера у вас встановлений іншу мову, то сторінка буде переведена на нього.
  • Після цього, весь текст на сайті буде автоматично переведений з допомогою Google Translate. Про це ви будете сповіщені в віконці, що відкрилося біля адресного рядка.

Як повернути все назад?

Якщо треба повернути мову, на якому був сайт, то достатньо лише натиснути кнопку “Показати оригінал“. Вона знаходиться в віконці, там, де адресний рядок. Якщо віконце НЕ висвітилося, натисніть на значок, і воно буде відкрито.

Також можна просто перезавантажити сторінку, натисканням кнопки F5 на клавіатурі, або зробити клік по відповідному значку.

Налаштувати мови для перекладу

Іноді кнопки перекладу може не бути. Виною цьому – відсутність мовних налаштувань. Але вирішується дана помилка дуже просто. Треба встановити головний мову. Як це зробити читайте нижче.

Щоб змінити рідну мову, зробіть наступне:

  • Зайдіть в налаштування Google Chrome.
  • Прокрутіть вниз сторінки, натисніть посилання “додаткові“.
  • Прокрутіть ще нижче, і знайдіть вкладку “мови“. У ній розгорніть рядок встановленого мови. На скріншоті це російська.
  • Тепер перетягніть повзунок біля пункту “Пропонувати перекладати сторінки, їхня мова відрізняється від використовуваного в браузері“, Щоб він став синього кольору.
  • Перезапустіть браузер. Після цього можна користуватися функцією перекладача.

Погодьтеся, таким способом набагато зручніше перекладати текст, ніж копіювати його і вставляти в інше вікно з перекладачем. А вже тим більше, коли в статті є купа зображення, і треба перекладати текст шматками.

Ссылка на основную публикацию