Як перевірити пунктуацію і орфографію онлайн – Техніка та інтернет

Думаю, кожній людині доводилося виконувати письмові роботи. Студенти, школярі, копірайтери, веб-майстри всіх їх об’єднує те, що вони пишуть тексти, хтось рідше, хтось частіше, але суть від цього не змінюється.

Так ось, що головне при написанні тексту? Я думаю, найважливіше в цій справі передати головну думку найбільш просто, щоб у читача не залишилося питань. Наступний момент, який заслуговує не меншої уваги дотримання правил написання. Ви повинні надрукувати не тільки цікавий і зрозумілий розповідь / пост / твір, важливо також не здійснювати орфографічних і пунктуаційних помилок.

Погодьтеся, зробити текст легким до сприйняття і цілком зрозумілим значить написати його без помилок. Адже, часом, помилки або друкарські помилки можуть не просто збити читача, буває, людина просто не може розібрати слова і як підсумок ніякого зручного і цікавого прочитання не буде.

Ну, що ж, в сьогоднішньому випуску я відповім на питання, як перевірити пунктуацію і орфографію онлайн.

Ті, хто користуються Microsoft Word, можуть не читати статтю, оскільки в даній програмі є все необхідне для перевірки грамотності.

Сайти перевірки пунктуації та орфографії

ОРФО онлайн

Відмінний сервіс для перевірки текстів. Перейдіть на сайт http://online.orfo.ru і вставте написаний раніше текст в єдине вікно редактора. Не обов’язково вставляти готовий текст, можна друкувати прямо на сайті. Після того, як все буде готово, натисніть на кнопку Перевірити.

Якщо текст невеликий, порядку, декількох абзаців, то на його перевірку потрібно пара секунд. При виявленні порушення правил орфографії слово підкреслюватиметься червоною хвилею, а при пунктуаційних помилках підкреслення зелене. Все те ж саме, як в зразок.

Можна вибрати мову: російська, українська, англійська, французька, італійська, німецька, іспанська, португальська і бразильський.

Цікавий інструмент Нове слово. Якщо ви вважаєте, що в словнику ОРФО не вистачає якогось слова, Ви можете відправити його, використовуючи спеціальне поле для введення. Тобто ви прописали якісь слова для перевірки, а вони підкреслюються червоним кольором. А ви точно знаєте, що цей термін існує і написаний він вірно.

Text.ru

Популярний сервіс, що дозволяє перевіряти не тільки орфографію, пунктуацію, граматику, а й унікальність. Будучи, копірайтером, я частенько заглядав на цей сайт і в цілому допомагало. Text.Ru має унікальні алгоритми перевірки. Про це я писав у статті:

 • Як підвищити унікальність тексту в Антиплагіат самостійно

Схожі записи:

 • Що таке SEO-копірайтинг
 • Що таке заспамленності тексту
 • біржі копірайтингу 
 • Що таке копіпаст
 • Хто такий копірайтер і що він робить

Отже, для того, щоб перевірити на помилки вам досить вставити текст у вікно Перевірка орфографії тексту, за посиланням https://text.ru/spelling.

Після чого натисніть на червону кнопку Перевірити орфографію.

Результат буде представлений у вигляді докладного аналізу. Якщо в тексті будуть знайдені помилки, то так і відобразиться: в тексті знайдена 1 помилка і неправильне слово. Знову ж, велика ймовірність, що термін завжди використовується при написанні статей та інших письмових робіт і ніколи не виправляється, а в базі текст.ру просто напросто немає цього слова.  З пунктуацією тут не дуже здорово, на відміну від ОРФО. На текст.ру не у всіх випадках позначається помилка в пунктуації. Все залежить від складності пропозиції. Хоча самі адміністратори пишуть наступне:

Сервіс перевірки орфографії і пунктуації онлайн – це унікальний безкоштовний сервіс пошуку помилок і друкарських помилок.

Ефективний алгоритм Text.ru знаходить безліч помилок, серед яких:

 • опечатки,
 • зайві прогалини,
 • повтор слів,
 • рядкова буква на початку речення,
 • правопис через дефіс,
 • непарні дужки і апострофи,
 • дві коми чи крапки поспіль,
 • виділення комами вставних слів,
 • помилки в узгодженні,
 • граматичні та логічні помилки,

5-EGE.ru

Сайт для підготовки ЄДІ, іспиту в 11-му класі. У розділі сервіси https://5-ege.ru/servisy/ є посилання на морфологічний розбір слова, перевірку пунктуації (https://5-ege.ru/proverka-punktuacii/), перевірку орфографії (https: // 5 ege.ru/proverit-orfografiyu-onlajn/).

Як ви зрозуміли перевіряти орфографію і пунктуацію доведеться окремо, при цьому, що пунктуація перевіряється по одному реченню, але дуже якісно.

Language Tool (LT)

Вільне програмне забезпечення для перевірки граматики, пунктуації, орфографії та стилю.

Перейдіть на сайт languagetool.org/ru і вставте свій текст в поле із записом (там буде приклад з помилками):

Вставте ваш текст сюди .. або перевірте цей текст. Реліз LanguageTool 4.0 відбувся в четвер 29 грудня 2017 року.

Помилки можна помітити, після того, як натиснете на кнопку Перевірити. Орфографічні помилки виділяють слово червоним фломастером, а пунктуаційні помилки жовтим фломастером.   

Адвего

Це найпопулярніша біржа копірайтингу в Рунеті. На її платформі є багато інструментів для роботи з текстами. Перевірити орфографію можна за посиланням: https://advego.com/text/

Вставте в поле свій текст і натисніть Перевірити. В результаті ви отримаєте:

висновок

Як можна помітити, перевірка орфографії і пунктуації онлайн дуже зручний спосіб відредагувати великі обсяги тексту. Так, ви не тільки виправите явні помилки, але і помилки, які з’являються постійно, принаймні у мене.

Власникам сайтів раджу писати статті прямо в редакторі адміністративної панелі. Я користуюся движком WordPress і в адмінки тут відмінний редактор, який допомагає перевіряти орфографію і помилки. З комами тут, на жаль, ніхто не допоможе.

Ссылка на основную публикацию