Як перевірити відвідуваність сайту: онлайн сервіси, лічильники, розширення – Техніка та інтернет

Як перевірити відвідуваність сайту?

Одним з важливих показників розвитку в інтернеті є кількість переглядів, тобто скільки людина перейшли на ту чи іншу сторінку.

Власникам власних сайтів трафік потрібен, як вода. Це їх головний інструмент в отриманні доходу. Чим вище відвідуваність сайту, тим більше кліків по рекламі, отже, дохід збільшується, можливості продати продукт за партнерськими посиланнями також зростають, рекламодавці звертаються частіше.

Наприклад, я, та й багато інших, часто аналізують сторонні популярні інтернет-ресурси. Подумують про те, як вони змогли домогтися таких результатів.

Чому ми цікавимося відвідуваністю інших сайтів:

 • Реклама і посилання. Часто відвідувана трастова майданчик в пошуковій системі відмінно підходить для реклами вашого сайту, анкор-посилання з такого ресурсу однозначно перекине контрольний вагу. Власник такого проекту, рекламодавець, в свою чергу, отримує непогану віддачу.
 • Придбання курсів, послуг. Напевно, ви із задоволенням купили б інформативний відеокурс по розкрутці контентного проекту, якщо його надає майстер оптимізації та просування.
 • Аналіз. Хтось просто бере за приклад той чи інший портал, намагається копіювати його, наслідувати і робити ідентичні заходи в розкручуванні. Насправді, це грамотний підхід, який з великою ймовірністю допоможе вам розвинутися.

Отже, а тепер давайте розберемося, як перевірити відвідуваність сайту. Скористаємося кращими способами, а вже що робити з цією статистикою кожен нехай вирішує сам.

Лічильники підрахунку відвідувачів

Якщо вирішили перевірити відвідуваність чужого сайту, то в першу чергу ви повинні переглянути спеціальні лічильники обліку трафіку. Вони розташовуються, як правило, в футуро (підвал сайту), або в сайдбарі, але рідше.

Лічильник – це інструмент, що відображає кількість відвідувачів на добу, за тиждень, місяць, в залежності від того, які налаштування виставляє автор ресурсу.

Найбільшою популярністю у веб-майстрів користуються такі лічильники обліку трафіку, як LiveInternet, Яндекс Метрика, Mail.ru, Google Analytics, Openstat і інші.

Деякі власники не приховують статистику. Так, наприклад, виявивши лічильник, ви зможете побачити приблизно наступне

Якщо веб-майстер завжди відкритий, то після натискання на іконку ви потрапите на сторінку статистики, де вже буде можливо провести повноцінний аналіз сайту. Таке буває вкрай рідко

Але якщо і трапляється, то буде дуже корисно тим, хто хоче знати, з кого складається трафік, щоб замовляти рекламу і розуміти, чи будуть зацікавлені відвідувачі в банері, що рекламує якийсь продукт. У лівому меню завжди доступний розділ Демографія, який показує з кого складається аудиторія.

Бувають такі моменти, коли лічильника немає, але статистика, наприклад від ЛайвІнтернет відкрита. У подібних випадках сміливо переходите за посиланням http://www.liveinternet.ru/stat/адрес потрібного сайту і проводите аналіз.

Що робити якщо статистика закрита?

Думаю багато хто перейшов по посиланню і зрозуміли, що статистика в основному закрита. Показується щось на зразок цього:

 Що робити зараз?

Перейдіть по такому посиланню: http://www.liveinternet.ru/?адрес потрібного сайту. Перед Вами з’явиться категорія сайту і місце, яке він займає в рейтингу даної тематики. Також буде відзначено, що статистика доступна тільки по паролю.

У категорії порівнюються блоги, сайти, портали в одній купі. Враховуються в рейтингу тільки ті ресурси, які використовують статистику від ЛайвІнтернет. Як я зрозумів туди позиції шикуються на основі відвідуваності.

Ви потрапляєте в загальний список на своє місце, ось так це виглядає:

Тепер дивимося на число з правого боку, яке відображається навпроти кожного сайту. Це кількість відвідувачів. Зрозуміло, грунтуючись на цій цифрі, будь-які висновки робити не можна.

Дана статистика не ідеальна! У чому її мінуси? З правого боку показується відвідуваність за день, тобто не за попередню добу, а за сьогодні. Щоб точно дізнатися, скільки чоловік прийшло, то заходите сюди в 23-55, головне встигнути до 00-00 годин, так як цифри обнуляються. .

Також власник сайту, встановлюючи лічильник, може відмовитися від розташування свого ресурсу в загальному рейтингу. У такому випадку шанси дізнатися відвідуваність сайту зводяться до мінімуму.

Як перевірити відвідуваність сайту за допомогою онлайн-сервісів?

Перевіряти кількість відвідувачів на сайтах конкурентів можна не тільки за допомогою інформерів, але і за допомогою спеціальних онлайн сервісів, які для розрахунку трафіку використовують як власні ресурси, так і статистику з інших джерел.

SERPSTAT

Один їх кращих сервісів, які ви зможете знайти в інтернеті. Багатофункціональна платформа для інтернет-маркетингу. За допомогою SERPSTAT ви зможете дізнатися, по яких запитах і на які сторінки сайтів конкурентів приходить трафік, також є можливість аналізувати ключові слова, скористатися пошукової аналітикою, відстежувати позиції сайтів по запитах, зробити аудит сайту і багато іншого.

Сервіс реально крутий з купою можливостей, однак, банальну відвідуваність сайту дізнатися набагато простіше в інших місцях. Наприклад, на сайті PR-CY.

PR-CY

Дуже популярний сервіс. Його я знайшов завдяки запиту аналіз сайту. Як правило, PR-CY розташовується на перших позиціях у даній ключу.

Засновника, як я зрозумів, звуть Ігор Львов. У нього є відкрита сторінка на Фейсбуці. Крім комплексного аналізу a.pr-cy.ru надає можливість купити / продати сайт, задати питання на форумі вебмайстрів, почитати цікаві статті.

Після проведення аналізу відвідуваність буде відображатися ось таким ось чином:

Підрахунок відвідувачів pr-cy виробляє на основі власних алгоритмів. Тобто відображення кількості відвідувачів за день, тиждень, місяць не залежить від того чи відкритий лічильник або закритий. Можливо, дані не завжди точні, але, як правило, розрахунки вірні.

SimilarWeb

Іноземний сервіс детального аналізу сайту. Прописуєте URL будь-якого домену і система покаже, яка відвідуваність у даного проекту за місяць.

Якщо ви продовжите теоретичний аналіз і розділіть дане число на 30, то отримаєте середнє значення хостів на добу. Відносно, молодих і нерозвинених проектів можу сказати, що число відвідувачів менше 5000 чоловік в місяць, буде відображатися, як на скріншоті, тобто ви не дізнаєтеся точної цифри.

Alexa Rank

Авторитетний сайт, завдяки тому, що існує показник Alexa Rank, який дає зрозуміти наскільки розкручений той чи інший інтернет-ресурс.  

Чим менше значення alexa rank в світовому еквіваленті і на території вашої держави, тим краще.

Якщо ви запускаєте аналіз сайту і це ресурс потенційного рекламодавця, то низькі значення алекса будуть дуже до речі. Однак, слід розуміти, що цифри алекса ранк не завжди об’єктивні і часом коливаються. Але при цьому, це важливий показник, який так чи інакше відображає рівень популярності проекту.

Ось посилання для проведення аналізу http://www.alexa.com/siteinfo/site.ru?

Відвідуваність дізнатися ви не зможете, але є фішка під назвою порівняння. Ви повинні подивитися на свій або будь-який інший ресурс з відкритою статистикою і зафіксувати відвідуваність, а також перевірити алекса ранк. Далі аналізуєте необхідну вам майданчик і порівнюєте значення алекса. Якщо показники рівні, то і відвідуваність однакова, приблизно. Якщо у вашого сайту алекса більше, то відповідно у закритого ресурсу відвідуваність більше.

Модулі для визначення кількості трафіку

Я маю на увазі, що фіксувати відвідуваність на сторонніх сайтах не завжди зручно. Лічильники стоять не скрізь, а проводити детальний аналіз немає часу і бажання.

Саме для таких як ви розроблені спеціальні плагіни або як їх ще можна назвати розширення в браузерах. Можливості ідентичні аудит-сервісів. Ви без проблем можете в один клік дізнатися докладну інформацію про цікавить вас сайті / блозі / порталі.

Нижче наведено список найбільш популярних розширень, які допоможуть дізнатися відвідуваність сайту в браузері за лічені секунди.

RDS Bar

Це найпопулярніше розширення серед вебмайстрів. Встановити можна наступним чином: в будь-якому браузері ви натискаєте на Меню, потім знаходите Розширення і в пошуку вбиваєте RDS Bar. Можливо, буде потрібно і подальша реєстрація. Але це не займе багато часу.  

Унікальність даного плагіна в тому, що але аналізує сайт по величезній кількості показників: тиц, pr, знаходження в каталогах, вік, Alexa, картинки, відвідуваність, віруси, соц.сети, Роботс і т.д.

RDS Bar абсолютно безкоштовний. Підтримується Google Chrome, Mozilla FireFox і Opera. Але даний плагін не допоможе визначити обсяг трафіку без відкритого лічильника.

Звичайні сервіси аналізу сайта

Сервіси нижче допоможуть перевірити відвідуваність будь-якого сайту тільки якщо буде відкриті лічильники.

 • https://www.cy-pr.com
 • http://analizsaita.com
 • https://be1.ru/stat/
 • https://seolik.ru
 • http://analiz-saita.net
 • http://www.sbup.com
 • http://www.seogadget.ru
 • https://xtool.ru/
 • https://seolib.ru/
 • webdomainservice.ne

Серед вище представлених сервісів хотілося б виділити:

xtool.ru

Допоможе провести комплексний аналіз і визначити траст сайту.

Траст це показник розвиненості ресурсу.

Також мені подобаються інші можливості функціоналу xtool, а саме Індексація в Яндексі, Зворотні посилання, відвідуваність, зрозуміло, видимість в Яндексі, видимість в Гуглі, розкрученість в пошукових системах і т.д.

analizsaita.com і seogadget.ru

Ці сервіси крім повного аудиту допоможуть визначити позиції за запитами. Звичайно, є і маса інших подібних сайтів, але саме тут визначати місце сторінки свого ресурсу зручно і просто.

висновок

Як можна помітити перевірити відвідуваність будь-якого сайту можливо, по крайней мере, приблизно.

Якщо веб-майстер секретний агент і приховує все, що тільки можна, то показник Алекса і порівняльний аналіз дадуть вам результат. Загалом, користуйтеся в складних випадках PR-CY або Алекса і SimilarWeb.

А при відкритій статистиці досконально вивчити чужий ресурс допоможе сервіс cy-pr.com. При відкритій статистиці ЛайвІнтернет можна споглядати подібну картинку з величезним докладним лічильником відвідувачів. Дві цифри знизу і зверху в кожному рядку означають число хостів і перегляди.

Діліться в коментарях, який спосіб перевірки відвідуваності використовуєте ви.

Сподіваюся, інформація, надана в статті дала докладну відповідь на питання, як перевірити відвідуваність сайту. Поділіться постом в соц. мережах, кнопки на початку випуску. Підписуйтесь на групу в вк і Твіттер, вони розташовуються праворуч в сайдбарі.

Ссылка на основную публикацию