Як перезавантажити Google Chrome в один клік і не втратити відкриті вкладки

Браузер Google Chrome здобув свою популярність як один з найшвидших, зручних і безпечних веб-оглядачів. У той же час він, мабуть, і самий ненажерливий (серед браузерів) споживач ресурсів, зокрема оперативної пам’яті.

Якщо для сучасних систем це не проблема, то для користувачів більш скромного заліза не бажають розлучатися з улюбленим браузером – певні труднощі.

Найчастіше їм доводиться стикатися з ситуацією, коли кілька одночасно відкритих вкладок браузера перестають відповідати на запити, і потрібно швидко перезапустити Chrome, не втративши при цьому відкриті вкладки.

Як ви зазвичай перезапускаєте Google Chrome? Швидше за все, ви його закриваєте, а потім знову робите подвійний клік по ярлику на робочому столі. Це традиційних підхід.

У Google Chrome є багато цікавих прихованих функцій, і зараз я розповім про одну з таких – перезавантаження Chrome з адресного рядка без втрати відкритих вкладок.

Як перезавантажити Google Chrome в один клік

В адресному рядку браузера введіть наступну адресу: chrome: // restart. Натисніть на клавішу Enter. Вуаля! Google Chrome самостійно перезавантажитися.

Якщо вам часто доводиться його перезавантажувати, то гарною ідеєю буде створення закладки. Тепер ви зможете перезавантажити Google Crome в один клік і не втрачати при цьому відкриті вкладки.

1. Натисніть Ctrl + D (Windows) або Cmd + D (Mac), щоб додати цю сторінку в свій браузер.
2. Тепер натисніть кнопку «Змінити» і в поле введення URL введіть chrome: // restart
3. Натисніть «Зберегти». Закладка перезапуску створена.

Ви можете сміливо перезавантажувати браузер без остраху втратити відкриті вкладки, але майте на увазі, що будь-яка незбережена в них робота (наприклад, заповнені форми) швидше за все буде втрачена.

От і все. До речі, відкрию ще один секрет. Введіть в адресному рядку браузера chrome: // chrome-urls, і перегляньте всі функції Chrome, до яких можна отримати доступ через подібні URL-адреси.

Ссылка на основную публикацию