Як підключити Айфон до телевізора: способи і варіанти

Смартфони вже давно перейшли з розряду в розкоші в розряд необхідного атрибуту для кожної сучасної людини. Вони відрізняються великою пам’яттю, високими характеристиками і можливостями мультимедіа. Але найголовніше – сьогодні його можна під’єднати навіть до ТВ.


Малюнок 1. Керівництво по підключенню Iphone до телевізора

Найбільш популярною моделлю в усьому світі вважається iPhone. Про нього і поговоримо, висвітлюючи тему про те, як підключити Айфон до телевізора.

Як підключити Iphone до телевізора через кабель

Отже, ми підключаємо телевізор через Айфон. Найпростіше це зробити через кабель або перехідник.

Підбирати його потрібно залежно від моделі:

 • iPhone 5/6 / 6с / 8/10 з Lightning на ТБ (вартість близько 4000 р).
 • iPhone 4 і більш старі версії – з 30-пинового роз’єму Apple на ТБ (можна купити за 1500 р.).

Далі, необхідно враховувати розміри кабелю. Так, якщо ви не плануєте перебувати в безпосередній близькості від екрану, вам буде потрібно провід, розміром не менше 4-х метрів.

Щоб під’єднати кабель, потрібно вставити один його кінець в спеціальний роз’єм (HDMI / VGA), а другий – в перехідник Apple, паралельно приєднавши зарядний пристрій, щоб девайс чи не розрядився занадто швидко (Малюнок 2).


Малюнок 2. Підключення Айфона до телевізора через кабель

Для того щоб зрозуміти, як підключити iPhone до телевізора, потрібно просто зайти в налаштування і вибрати девайс, щоб бачити все, що відбувається на смартфоні.

Usb

Якщо вас цікавить, як підключити Айфон до телевізора через USB, то зробити досить просто, враховуючи ще й додаткова перевага такого виходу, – смартфон буде самостійно заряджатися в процесі експлуатації і одночасно виступати в якості флешки. Таким чином, ви зможете дивитися відео, переглядати фотографії з галереї, читати документи і проводити презентації. Щоб синхронізувати iPhone за допомогою USB, потрібно просто спеціальний кабель (Малюнок 3).


Малюнок 3. Перехідник USB на lightning

Hdmi і перехідник

Якщо на TV є відповідний вихід, можна з’єднати його з телефоном за допомогою HDMI. Придбайте спеціальний адаптер від виробника, наприклад, Digital AV Adapter, якщо у вас смартфон 4-й версії. Апарати версій 5, 5s / c, в свою чергу, працюють з AV-Adapter Lightning (Малюнок 4).

З’єднувати пристрої потрібно тоді, коли вони перебувають у вимкненому стані. Якщо в телефоні відсутній micro-HDMI вихід, його альтернативою стане перетворювач сигналу micro-USB-HDMI.

Після того як пристрої включаться, всі налаштування будуть здійснені автоматично. Якщо цього не відбувається, не проблема встановити необхідні параметри самостійно, активувавши «HDMI» в якості джерела сигналу на кожному з пристроїв.


Малюнок 4. Зовнішній вигляд перехідника з Lightning на HDMI

Якщо все зробите правильно, на ТБ зможете побачити все, що відбувається на телефоні.

Як підключити Iphone до телевізора через Wifi

Відповідь, як підключити Айфон до телевізора через WiFi, дають фахівці.

Якщо ви володієте смарт-ТВ з модулем WiFi, то синхронізувати телефон і TV найзручніше. Але перед цим доведеться встановити спеціальну утиліту.

Що потрібно зробити далі:

 1. Вибрати пункт «show or hide the visual indicators at the edge of the screen».
 2. Знайти потрібне відео в телефоні.
 3. Визначити програє пристрій (в даному випадку наш ТВ).
 4. Дочекатися появи напису «beaming …» і почекати відтворення.

Як альтернативне рішення, можна використовувати, яку теж можна знайти в Apple Store (Малюнок 5). Включити його можна аналогічним чином. Сама програма працює за допомогою телефону. Просто знайдіть в меню бездротові мережі, введіть пароль від свого інтернету і активуйте WiFi Direct. У свою чергу, в TV знайдіть «Мережа» запустіть WiFi Direct і виберете пристрій, який буде джерелом відео.

Але чи можна Айфон підключити до телевізора іншим способом? Представляємо відповідь на це питання далі.

Як підключити Айфон до телевізора через Apple TV

Відмінний спосіб переглядати мультимедійні дані з iPhone – через приставку AppleTV (Малюнок 6). Купити її можна в Apple Store за 13 000 р. Її головна перевага – це наявність функції дублювання екрану, за допомогою якої можна передавати все, що відбувається в телефоні за допомогою бездротової технології.

Як підключити Айфон до телевізора для перегляду файлів в цьому випадку:

 1. Переконатися, що обидва пристрої знаходяться в зоні дії одного Wi-Fi.
 2. На телефоні вибрати «Пункт управління».
 3. Клікнути «Повтор екрану».
 4. Вибрати потрібну приставку Apple TV.
 5. Ввести код, який показаний на екрані смартфона.
 6. Знову знайдіть «Повтор екрану».
 7. Клацніть «Припинити повтор» або натисніть «Меню» на пульті управління приставки, щоб відключити дублювання екрану.

За допомогою інших утиліт для iPhone теж можна передавати відео, картинки і музику на TV через приставку. Головне, щоб в таких додатках присутній значок AirPlay. Тоді ви просто натискаєте на нього і вибираєте потрібну приставку, щоб додати мультимедійний потік на ТБ.


Малюнок 6. Зовнішній вигляд приставки Apple TV

Як підключити Айфон до телевізора без девайсів від Apple

Нарешті, можна зробити все те ж саме навіть без спеціальних фірмових комплектуючих. Для цього буде потрібно використовувати будь-які інші пристрої від інших виробників. Наприклад, Xbox One, Xbox 360 та інші. Також підійдуть різні платформи Smart TV.

Щоб під’єднати телефон, потрібно встановити спеціальний додаток. Для таких цілей відмінно підійде AllCast (Малюнок 7). Користуватися ним можна абсолютно безоплатно, але коли набридне реклама, можна заплатити всього 300 р. і позбутися від неї назавжди. Даний софт ви можете знайти у нас в спеціальному розділі на сайті.


Малюнок 7. Інтерфейс програми AllCast

Встановіть та запустіть додаток. AllCast, яке буде автоматично визначати перелік активних пристроїв, готових до синхронізації. Для цього просто клацніть «Cast» в лівому нижньому кутку, виберіть смартфон і файл, який ви хочете побачити на великому екрані.

Тепер ви знаєте, як підключити Айфон до Смарт телевізору. Використовуйте представлені рекомендації і отримуйте задоволення від проглядання медіа на своєму ТВ.

Ссылка на основную публикацию