Як підключити блютуз навушники до ПК: простий спосіб

У світі бездротових девайсів і технологій питання, як підключити блютуз навушники до ПК є особливо актуальним. Практично кожен пристрій сьогодні оснащено спеціальним модулем для бездротового зв’язку, а тому, чому б не використати цю можливість для особистої зручності.

Девайси дозволяють безперешкодно пересуватися по кімнаті, спілкуючись в інтернеті, а також грати онлайн, не стикаючись з тонною проводів навколо, а перегляд фільмів з гарнітурою стає ще приємніше, адже тепер необов’язково сидіти прямо перед комп’ютером.


Малюнок 1. Керівництво по підключенню Bluetooth навушників до комп’ютера

Взагалі, спочатку такі гаджети були створені спеціально для смартфонів, а тому виникає справедливе запитання: а чи можна їх взагалі під’єднати до ПК. Про те, як здійснити підключення bluetooth навушників до ПК піде мова в цій статті.

Підготувати ПК до підключення блютуз навушників

Якщо вас цікавить, як підключити bluetooth навушники для ПК, Підключити обладнання можливо тільки при наявності блютуз модуля. Якщо ви впевнені, що ваш ПК підтримує можливість підключення гарнітури, навіть в такому випадку можна спробувати законектіть девайси. Якщо ж ви користуєтеся стаціонарним ПК, в такому випадку вам може знадобитися окремо придбати відповідне доповнення, а саме: блютуз адаптер, який може бути зовнішнім або внутрішнім (Малюнок 2). У разі, якщо ви не знаєте як включити Блютуз на ноутбуці, Вам буде корисно ознайомитися з нашою статтею.


Малюнок 2. Зовнішній вигляд блюз адаптера

У першому випадку ви зможете поставити його самостійно і відключати в будь-який момент, як звичайну мишку або клавіатуру. У другому – для його установки знадобиться звертатися до професіонала, оскільки буде потрібно відкручувати корпус системного блоку і шукати, куди підключити пристрій. Якщо цього не зробити, підключити девайси з блютуз буде просто неможливо.

Підключаємо bluetooth навушники до ПК: покрокова інструкція

Коли ви купуєте гаджет, які працює без проводів, зверніть увагу на його упаковку. Як правило, на ній вказується, як саме можна підключити пристрій, якщо подібних рекомендацій не передбачено, скористайтеся рекомендаціями нашої статті.


Малюнок 3. Включення блютуза на домашньому ПК

Щоб здійснити підключення блютуз навушників до ПК, необхідно:

  1. Включити девайс, утримуючи кнопку «вкл.» До тих пір, поки на компі не з’явиться значок блютуз-підключення (Малюнок 3).
  2. Клацніть на нього для появи контекстного меню.
  3. Виберете «Додати пристрій».
  4. Зачекайте, поки ПК знайде пристрій.
  5. Коли з’явиться назва вашої моделі гарнітури, клацніть «Далі».
  6. Введіть пін-код або натисніть 0000 (іноді 1111).
  7. Погодьтеся зі змінами.

Після здійснення зазначених дій, гаджети повинні заробити.

Примітка: Якщо у вас виникає питання, чому блютуз навушники не підключаються до ПК, спробуйте змінити пін-код, перезавантажити комп’ютер, вимкнути або включити саме устаткування. Як правило, якщо виконати всю зазначену вище процедуру ще раз, проблема йде.

Драйвера bluetooth для навушників

Обов’язково потрібно подивитися наявність відповідного драйвера. Для цього потрібно натиснути клавіші Пуск + R на клавіатурі. Далі, дочекайтеся появи вікна з командним рядком. Напишіть в ній devmgmt.msc і погодьтеся з командою, клікнувши «Ок».

далі:

  1. Знайдіть «Мережеві адаптери» і відкрийте гілку.
  2. Клацніть «Пристрої Bluetooth».

Тут же повинна перебувати відповідна утиліта, якщо ваш комп’ютер підтримує можливість бездротового підключення гарнітури. Якщо вони не встановлені, і комп оснащений спеціальним адаптером, отже, цілком може сприймати сучасну гарнітуру, в такому випадку буде потрібно їх встановити (Малюнок 4).


Малюнок 4. Властивості параметрів настройки bluetooth

Якщо ви купили бездротові гаджети, то установчий диск з програмами для їх підключення повинен йти в комплекті. Якщо з якої-небудь причини у вас такого драйвера не виявилося, потрібно шукати і встановлювати його самостійно. Знайдіть офіційний сайт виробника девайса, щоб завантажити відповідну утиліту або скористатися додатком BlueTooth Driver Installer.

Для цього просто введіть модель і подивіться, яке програмне забезпечення для них пропонує виробник. Також зверніть увагу, щоб програма підходила для компа з вашої ОС. Поставити прогу ви можете самостійно, не вдаючись до допомоги професіоналів.

Щоб поставити драйвер, потрібно тільки натиснути лівою кнопкою мишки по ярлику інсталяційний файл і запустити його установку. Після того, як вона автоматично завершиться – просто перезавантажте комп’ютер і випробуйте навушники.

Ссылка на основную публикацию