Як підключити флешку до телефону – Техніка та інтернет

Іноді вам доводиться переносити файли з флешки на телефон, але в таких випадках не кожен користувач знає, що для цього необхідно зробити. Незважаючи на те, що смартфони не оснащені громіздкими USB-роз’ємами, є чимало способів підключити флешку до телефону і перекинути документи, додатки, файли без особливих проблем.

Ну, що ж, давайте розглянемо всі можливі способи подключеніяUSB-флешки до гаджетам з роз’ємами під micro-USB, а саме смартфони, планшети і деякі інші сенсорні пристрої.

Як підключити USB-флешку до телефону

В першу чергу слід дізнатися, чи можна подавати живлення на зовнішні пристрої, використовуючи порт micro-USB вашого смартфона. При цьому важливо, щоб ті самі, підключені пристрої відображалися в системі телефону.

У більшості випадків, подібна перевірка не потрібна. Але, якщо для підключення телефону до флешці ви купуєте якісь перехідники, тобто витрачаєте кошти, тоді буде правильніше спочатку переконатися в цьому.

У кого встановлена ​​версія Андроїд 3.1 і вище, можете сміливо не проводити перевірок.

У документації смартфона є інформація про підтримку OTG, можна також скористатися інтернетом.

Щоб бути повністю впевненим, скачайте додаток USB OTG Checker, головною функцією якого є перевірка пристрою на предмет підтримки технології OTG.

 • Запустіть програму і зробіть клік на «Check Device OS on USB OTG».
 • При успішному тесті, буде виведено зелене повідомлення, при проваленому тесті відповідь буде корисним.

Тематичні статті:

 • Як створити завантажувальну флешку
 • Відновити віддалений файл з флешки

Способи підключення флешки до смартфону

Щоб підключити флешку до смартфону можна скористатися наступними варіантами:

 • За допомогою OTG-кабелю,
 • Через перехідник,
 • Використовувати для цього USB OTG флешку,
 • Якщо у Вас мобільник від компанії Apple, то для підключення можна скористатися спеціальною флешкою, оснащеної спеціальним Lightning-коннектором.

При необхідності до смартфону можливе підключення не тільки флешки, але і деяких інших пристроїв, таких як: клавіатура, мишка, джойстик. Однак, зупинимося детальніше на способах підключення флешки.

1 спосіб. Підключення флеш-карти за допомогою OTG-кабелю

Даний спосіб найбільш поширений. Він має на увазі застосування кабелю-перехідника. Цей перехідник дуже легко купити, так як постійно затребуваний. Місць продажу величезна кількість. Як правило, це точки, де продаються мобільні пристрої. В окремих випадках покупка зовсім не потрібна, так як цей перехідник виробники додають в комплектації своїх мобільних пристроїв.

Перехідник є кабель, з одного боку якого розташований USB-роз’єм, а з іншого боку знаходиться micro-USB штекер. У USB вставляємо флеш-карту, штекер micro-USB встромляє в мобільник.

У разі, якщо карта пам’яті оснащена світловими індикаторами, то, коли лампочки почнуть світитися, можна відразу зрозуміти, що робочий процес пішов. Крім того, смартфон також буде сигналізувати про те, що до нього підключений змінний носій, однак, в деяких моделях гаджетів ці повідомлення відсутні.

Для того, щоб побачити вміст підключеної карти пам’яті в провіднику (FileZilla, Total Commander) телефону потрібно пройти за наступним шляхом: / sdcard / usbStorage / sda1

2 спосіб. Використання перехідника

У точках мобільних телефонів в продажу є чимало невеликих перехідників, вони ще можуть називатися адаптерами, які переводять звичайний USB на micro-USB. Такі перехідники з одного оснащені виходом micro-USB, а з іншого знаходяться контакти, створені під USB. Щоб все запрацювало, вставте перехідник в інтерфейс карти пам’яті, після чого можна підключатися до смартфону.

3 спосіб. Застосування OTG-роз’єму

У разі, коли Вам потрібно досить часто підключатися до флешці, то найпростішим і зручним варіантом стане придбання USB OTG флешки. В такому носії є 2 порти. Один з них порт USB. Другий – це порт micro-USB. На даний момент USB OTG флеш-карти продаються практично в кожному магазині мобільного зв’язку або в універмагах, де можна придбати звичайну карту пам’яті. Примітно, що вартість вищезазначених карт не сильно відрізняються від звичайних флешок.

Переходимо до четвертого способу, де ми будемо підключати флеш-карту до iPhone

У природі є спеціальні носії для телефонів Apple. Компанією Transcend був розроблений JetDrive Go 300. Цей накопичувач з одного зі своїх сторін має роз’єм Lightning, з іншого боку розташовується USB. В принципі, цей спосіб підключення на цьому і обмежується.

Як підключити флешку до телефону, якщо смартфон не бачить флешку-карту

Як вчинити, якщо Ваш мобільник не визначає флеш-карту, яку Ви підключили до нього?

Корисно: Як відформатувати флешку

Є три основні причини. Розберемо їх …

 1. Тип файлової системи флешки. Кожен мобільний телефон працює виключно в файлової системі FAT32,
 2. Мобільник не здатний забезпечувати флеш-карті харчування для роботи. В цьому випадку слід, як варіант, під’єднати іншу карту пам’яті,
 3. Смартфон не може зробити автоматичне монтування флешки, яку до нього підключають. При таких умовах вихід – це установка додатки StickMount.

Робота з додатком StickMount

Коли програма встановлена, то під час підключення карти пам’яті на екрані девайса вискочить повідомлення, де телефон запропонує запустити додаток StickMount.

Потім необхідно буде поставити галочку на автоматичному запуску.

Далі це потрібно підтвердити, тиснемо «ОК».

Коли це зроблено, слід натиснути «Mount», після чого можна буде зайти в Вашу флешку, по вже зазначеної раніше шляху / sdcard / usbStorage / sda1

Команда «Unmount» використовується, щоб безпечно витягти флешку. Зверніть увагу на те, що для використання програми StickMount потрібно мати root-права. Щоб їх отримати, в мережі є чимало роликів-інструкцій для кожного конкретного телефону.

Як отримати root-права:

Для підключення USB-флешки до мобільника важливо, щоб сам пристрій функціонувало з технологією OTG. В цьому випадку, з’явиться можливість використання спеціального кабелю, адаптера, або ви зможете скористатися підключення карти пам’яті з micro-USB.

Ссылка на основную публикацию