Як підключити телевізор до комп’ютера через HDMI / DVI

Всі ми любимо фільми у відмінній якості з шикарною звукопередачі. Хороший варіант – кінотеатри, але не кожному підходить: кому-то через шелесту в залі, кому-то фінанси «співають романси», а є особистості, яким залишати зону комфорту лінь. Але не кожного користувача ПК влаштовують дозволу нинішніх моніторів, адже всім хочеться отримати бурю емоцій від перегляду, а, як відомо, людина любить очима.

Вихід є завжди, якщо у вас є телевізор із входом HDMI і ПК з тим же параметром. Далі ми розглянемо всі можливі казуси і проблеми, щоб позбавити вас від довго і клопітно розгляду будинку.

Проблеми при підключенні:

 • зображення подається, але відсутній звук;
 • зображення виводиться тільки на монітор вашого ПК, а на телевізорі лише напис «Кабель підключений / відсутній»;
 • при великому розмірі екрану телевізора 1920 х 1080 зображення на екрані спотворюється.

Що потрібно для підключення:

 • порти входу HDMI-кабелю на телевізорі; 
 • наявність кабелю HDMI (ідеально підійде версії 1,4, але якщо є потреба в 3D-зображенні, буде потрібно кабель версією вище); 
 • вихід HDMI на відеокарті ПК або ж ноутбука; 
 • операційна система в ньому не нижче Windows 7;
 • бажано, щоб обидва пристрої (телевізор і ПК) підтримували одне і теж дозвіл.

Також важливо пам’ятати, що:

 • підбирати кабель потрібно правильної довжини, щоб виключити його переломи або розриви від перегинів і натягу;
 • Зараз все ЖК-телевізори часто займають гідне місце на стіні. І при підключенні кабелю HDMI до пристрою виникають проблеми. Для вирішення даної проблеми нам знадобиться HDMI-куточок;
 • вас може спіткати така проблема, як відсутність порту HDMI на відеокарті. Не варто відразу опускати руки: огляньте деталі, що знаходяться поруч, уважніше – може, він просто вбудований в інше місце;
 • якщо пропажа так і не була виявлена, то підключитися можна буде через другий вхід DVI на відеокарті. І в цьому випадку нам допоможе перехідник з HDMI на DVI.

У разі якщо ви надумаєте підключити до свого телевізора такі девайси, як планшет, нетбук, фотоапарат і т. Д., Вам також буде потрібно вихід на девайсі, тільки mini-HDMI. А якщо вам потрібне підключення не одного пристрою до РК-телевізору, а вхід на ньому тільки один? Вашу проблему з легкістю усуне HDMI-перемикач, або ж Switcher. У комплекті з перемикачем буде спеціальний пульт, який допоможе вам легко і швидко перемикатися між підключеними девайсами.

Що дасть вам використання підключення HDMI:

 • перегляд будь-яких відеороликів будь-якого формату з екрану телевізора;
 • можливість грати в комп’ютерні відеоігри;
 • спілкування в соцмережах або ж Skype;
 • перегляд фотографій в широкоформатному варіанті;
 • проведення конференцій в режимі онлайн та інше.

Процес підключення:

Для того щоб не спалити порт на ТБ і ПК, обидва джерела слід знеструмити.

 1. Підключаємо кабель в гнізда на ПК або ж ноутбуці. Чимало важливо пам’ятати, що монітор комп’ютера повинен бути підключений через DVI-порт.
 2. Підключаємо кабель HDMI до телевізора.
 3. Включаємо обидва пристрої.

Далі на екрані може з’явитися така інформація:

 • «Немає сигналу / Ні сигналу»;
 • «Кабель підключений / Перевірте підключення кабелю».

Після цього ми беремо пульт від ТБ і натискаємо на кнопку Source. У меню слід вибрати джерело «Зовнішній», а потім – HDMI.

Якщо пункти виконані вірно і настройки не збиті, то зображення з екрану монітора з легкістю буде транслюватися на ваш ТВ. Але якщо ми не отримуємо того, чого очікували, то варто перевірити настройки розширення екрану.

Для того щоб змінити налаштування, вам буде потрібно:

 1. Натиснути праву кнопку миші і вибрати рядок «Дозвіл екрану». 
 2. Змінюємо дозвіл. (Екран – ½; кілька моніторів; Дозвіл – виберіть по вирішенню екрану телевізора; Орієнтація – альбомна; Кілька екранів – дублювати). 
 3. Натискаємо кнопку ОК.

І все повинно запрацювати, якщо тільки проблема не прихована в іншому.

Проблема з дозволом екрану

При розбіжності дозволів екранів у ваших пристроїв домогтися чіткого зображення на ПК і телевізорі одночасно не вийде. Тут потрібно вибирати, чим жертвувати: хорошим зображенням на ПК або на ТБ. Можна ще замінити монітор на інший, який підтримує всі дозволи.

Метод «Розширення Робочого Столу»

Для даного методу буде потрібно, щоб в налаштуваннях відеокарти була функція зміни дозволу декількох екранів. Самі підходящі карти для даної роботи випускаються фірмою NVIDIA.

Знову тиснемо праву кнопку і вибираємо розділ «Дозвіл екрану».

далі:

 1. Вибираємо монітор від ПК головним екраном.
 2. Дозвіл ставимо 1280 х 1024.
 3. Орієнтація – альбом-па.
 4. Розширити обидва екрани.

Після цього переходимо в розділ «Дисплеї» налаштувань і включаємо два дисплея. Потім виставляємо дозвіл для кожного окремо.

втрата звуку

Варіант 1

Досить часто зустрічається проблема. Головне, пам’ятати, що через порт HDMI надходить вся інформація на телевізор, і аудіо – не виняток. Але найчастіше вирішення проблеми криється в програмних збоях, а якщо бути точніше, в операційній системі (не забувайте, ОС повинна бути не нижче Windows 7).

Відкриваємо меню «Пуск» і заходимо в розділ «Звук».

Але, зайшовши в розділ, ви можете не виявити потрібне вам пристрій, для цього ми натискаємо праву кнопку миші і вибираємо «Показати відключені пристрої» (нехай це пристрій у нас буде називатися LG 666). Воно з’являється, і ми включаємо його шляхом нехитрих дій – натискаємо праву кнопку миші і пункт «Включити». Решта підключені пристрої, навпаки, відключаємо. Після цього проблема усунена.

Варіант 2

Відсутність функції виведення звуку підвищеної чіткості. Щоб відкинути всі сумніви, нам буде потрібно зайти в «Диспетчер пристроїв». Натискаємо правою кнопкою миші на папку «Мій комп’ютер» – «Властивості» – «Диспетчер пристроїв». Або швидше – через клавіші Win + Pause.

У підпункті «Звукові, ігрові та відеотехніка» повинні бути два драйвера – Realtek High і Аудіо Intel (R). Якщо дані драйвера відсутні, то їх потрібно буде просто перевстановити або ж оновити.

варіант 3

Якщо в телевізорі не один, а два, три і т. Д. HDMI-портів, то перший з них беззастережно підтримує аудіопередач, інші ж потрібно налаштовувати. Але все також може залежати і від моделі вашого ТВ.

Ссылка на основную публикацию