Як підключити Windows 7 до Windows 7

Сучасного користувача більше цікавить, як налаштувати роутер, ніж те, як організувати прямий зв’язок між двома комп’ютерами. Але і друге питання потребує відповіді. У нашій невеликій замітці ми опишемо, як підключити Windows 7 до Windows 7 безпосередньо, без використання різноманітних посередників. Це може бути корисно при організації спільної роботи, ігор або для перекачування файлів з одного комп’ютера на інший при відсутності мережі WiFi і роутерів.

Раніше такого роду підключення були дуже популярні, для гравців в Doom, по суті, не залишалося іншого способу кооперації. Масовим тиражем видавалася література, в якій питань конфігурації LAN присвячувалися сотні сторінок густого тексту. Не було ще інтернету і його сервісів. Єдиним способом з’єднати комп’ютери вдома або в офісі була організація локальної мережі. Тут ми займемося чимось подібним.

Розглянутий нами варіант конекту носить назву «пряме кабельне з’єднання». Далеко не всякий кабель придатний для такої мети. Окремі його жили, марковані різними способом, повинні мати цілком певну прихильність. На комп’ютерному сленгу такий кабель називається «кросовер».

Якщо ви не маєте бажання обжимати контакти самостійно, просто придбайте його в магазині або на ринку. Ми будемо вважати, що такий кабель у вас вже є.

Подальші дії

Подальші наші дії будуть виглядати так:

  • З’єднуємо обидва комп’ютера кросовером, вставляючи його кінці в роз’єми мережевих плат обох ПК.
  • Далі на будь-якому з комп’ютерів вирушаємо в напрямку «Панель управління» => «Центр управління мережами і загальним доступом» => “Зміни параметрів адаптера”. В цей же місце можна потрапити, запустивши оснащення ncpa.cpl в віконці «Виконати» (потрапити в віконце можна клацнувши «Win» + «R»).
  • Відкриється вікно мережевих підключень, де потрібно вибрати підключення по локальній мережі і зробити по ньому подвійний клік мишею.
  • Вибираємо протокол TCP / IP і тиснемо на кнопку «Властивості».
  • У наступному вікні прописуємо ip-адреса і маску підмережі комп’ютера. Ip-адреса має бути таким: 192.168.1.1, а маска: 255.255.255.0.
  • Тепер те ж саме проробляємо на другому підключеному комп’ютері, але ip-адреса призначаємо інший: 192.168.1.2.
  • Не забуваємо перезавантажитися.

Тепер обидва комп’ютера бачать один одного, і ми можемо спокійно передавати між ними файли. Потрібно тільки не забути «розшарити» відповідні папки. Або організувати спільні ігри з «локалке». Зауважте, що точно такі ж адреси зазвичай призначає комп’ютерів роутер.

Ссылка на основную публикацию