Як підключитися до Wi-Fi не знаючи пароля – 4 варіанти підключення до вай фай сусіда з телефону

У сучасному світі важливу роль в житті людей грає інтернет. Всі можливі соціальні мережі, чати, онлайн-ігри і новинні огляди стали невід’ємною частиною кожного дня. З цієї причини питання як підключитися до wifi не знаючи пароля стає все більш популярним.
Давайте розглянемо дієві варіації підключення до мережі і додатки, які допоможуть полегшити підбір пароля.

Чотири способи підключитися до wi-fi не знаючи пароля

Розглянемо найдоступніші не підготовленому користувачу методи підключення до мережі інтернет або простіше кажучи – як підключитися до вай фай сусіда.

1. Додатки з глобальними базами даних паролів від вай фай

Один із способів злому закритої мережі, пошук і підстановка потрібного пароля за допомогою додатків з глобальними базами паролів для підключення до вай фай мереж. Від вас вимагається тільки завантажити додаток, ввести свій регіон (геолокацію) і назва точки доступу wifi, пароль від якої ви хочете отримати. Далі додаток виконає пошук по своїй базі даних і надасть актуальний пароль.
Найбільш популярні додатки з wifi паролями:

Сам процес пошуку пароля може займати від декількох секунд до декількох хвилин, але час очікування винагороджується доступом до мережі.

2. Перехоплення і злом пароля від вай фай сусіда

Так само отримати доступ до чужого мережі можна шляхом її перехоплення і злому. Для цього виконуються такі дії: на гаджет встановлюється програма «AirSlax», після чого вона завантаженим архівом встановлюється на флешку і запускається файл «bootinst.bat» – таким чином у вас під рукою завжди буде «чарівна паличка» для швидкого підбору.
Коли файл запущений натискається комбінація «Alt + F1», висвічується меню в якому вибирається «AiroScript». Із списку мереж, вибираємо необхідну для злому (якщо потрібної немає, натискається «1+ Enter». Далі в списку команд, вибирається режим автомат, після чого починається автоматичний перехоплення трафіку і розшифровка паролів WEP, а так само перехоплення хендшейка WPA-мереж.

3. Ручний та програмний підбір пароля до wi-fi

Можна перевірити удачу і спробувати підібрати пароль в ручну. Спочатку перевіряються дні народження або значущі дати (якщо ви їх знаєте), прості комбінації з ряду чисел або стандартні паролі компаній (якщо назва мережі не змінювалося), шифр може бути одним з: qwertyui, qw1234er, Password, повторення одного числа вісім разів. Гарантій у такого способу немає, тут все залежить від вашої фантазії і фантазії сусіда. До речі, у нас є відмінна стаття з найпопулярнішими паролями від Wi-fi мереж в рунеті, почитайте!

4. Підробка (фішинг) з метою отримання wifi пароля

Такий прийом полягає в виманюванні пароля у сусіда озброюючись хитрістю. Для цього треба завантажити додаток WiFiFisher – вона посприяє підключенню сусіда до іншої мережі, ніж та видасть бажаний код доступу.
Проходить все в кілька етапів: програма готує ваш комп’ютер для здійснення підробки, потім ви вибираєте wi-fi мережу, пароль від якої ви хочете отримати. Далі програма створює таку саму точку доступу з такою ж назвою, як і у вибраній для атаки мережі, і «глушить» обрану вай фай мережу для атаки. Власника обраної мережі пропадає інтернет, він пробує підключитися знову – вже до створеної вами фішинговою точки доступу (плутає її зі своєю), вводить логін і пароль, які потрапляють в ваші руки. Все, операція виконана.

Щоб самому не попастися на такі хитрощі будьте уважні при введенні паролів.

Android програми для підключення до вай фай не знаючи пароля

Ми підібрали для кілька найкращих і надійних додатків для андроїд для підключення до вай фаю сусіда, ось вони:

 • WPS Connect – додаток-автогеннератор підбору паролів від wifi мереж, вхопив пароль за пару хвилин.
 • WiFi You – сховище мільйонів паролів від wi-fi мереж по всьому світу;
 • WiFinspect – додаток для досвідчених користувачів, яке дозволяє провести детальний аналіз чужої мережі;
 • WIFI WPS WPA TESTER – відведе пароль у недостатньо захищеною вай фай точки доступу використовуючи виявлені вразливості.

Програми ПК для підключення до вай фай сусіда без пароля

Програм для підключення до чужого вай фай під стаціонарний ПК або ноутбук написано не мало, куди більше, ніж під андроїд. Воно і зрозуміло, андроїд відносно нова ОС, якщо порівнювати з Windows або Linux. Ми зібрали найпоширеніші і потрібні програми, які обов’язково допоможуть вам, ось вони:

 • Wificrack – електронний словник з мільйонами можливих паролів від вай фай мереж.
 • Macchanger – програми для підміни мак-адреси вашого пристрою, потрібна для підключення по WPS.
 • Airodump-ng – додаток, яке може визначити дозволений адреса для підключення до чужої вай фай мережі без пароля.
 • Wifiphisher – програма для лову (підроблення) пароля чужого пароля.

Як підключитися до вай фай на ноутбуці з windows

І так, як підключитися до вай фаю виндовс? Найпростіший спосіб підключення, це той випадок коли ваш ноутбук бачить потрібну wi-fi мережу. В такому випадку вам залишається натиснути на відповідну іконку wifi-мережі в правому нижньому кутку екрану, вибрати точку доступу і ввести пароль.
На Windows 10 процес підключення до мережі не багато відрізняється від стандартного.

Підключення до вай фай через WPS

Даний варіант, хороший спосіб підключення без введення паролів.
Для підключення комп’ютера з виндовс 7, 8 або 10 таким способом, вам буде необхідно виконати наступні кроки:

 1. в списку доступних мереж знаходите потрібну і натискаєте «підключитися»;
 2. у вікні для введення пароля, внизу табличці виберіть напис «підключитися за допомогою на кнопки на маршрутизаторі»;
 3. після чого натисніть кнопку WPS на самому роутері;
 4. таким способом ваш пристрій буде підключено до точки доступу без ведення коду.

Відсутності такого віконця свідчить, про те що ця функція може бути вашим вай-фай адаптером на ноутбуці.

Стандартне підключення ноутбука до роутера:

 • Під’єднуємо кабель до роутера (порт WAN), другий кінець дроту підключається до комп’ютера (при першому підключенні краще використовувати такий варіант, ніж бездротовий). Включаємо роутер в розетку, при наявності кнопки харчування, включаємо її і даємо пару хвилин для завантаження.
 • Далі буде кілька варіантів:
 • Перший – Роутер підключений провайдером і отримав настройки автоматично (для перевірки зайдіть в браузер, завантажте пару вкладок). Працює – підключений.
 • Другий – Роутер не вдалося підключитися автоматично – потрібно налаштувати підключення до інтернету. Докладну інструкцію зможете знайти на сайті провайдера, так як наступні настройки залежать від його налаштувань і моделі роутера.
 • Дивимося настройки, в адресному рядку браузера вводимо «192.168.11» або «192.168.01» і натиснути ENTER. У разі невідповідності адреси, подивіться потрібний в документах на роутер (або на наклейці на задній кришці роутера), після чого система може запитати введення логіна і пароля (може бути – admin для двох полів або 1234). Детальну інформацію можете переглянути на сайті провайдера або в додається інструкції. Далі налаштовуємо роутер відповідно до інструкцій на сайті вашого провайдера інтернету.
 • На завершення потрібно налаштувати домашню мережу wi-fi. Зайшовши в налаштування знайдіть розділ, який відповідає за бездротове підключення, придумайте і запишіть надійний пароль. Він же буде використовуватися для підключення інших ваших пристроїв. І в кінці виберіть засобом захисту WPA2-PSK.

На цьому стандартна настройка комп’ютера до роутера буде завершена.

Як підключитися до вай фаю через телефон від роутера

Як підключитися до вай фай з мобільного телефону без введення пароля? – достатньо просто.
Підключаємо wifi до OC Android через WPS
Для цього виконуємо наступні кроки:

 1. в смартфоні відкриваємо налаштування wi-fi (WLAN);
 2. знаходимо «додатково» або «додаткові параметри» і заходимо в них;
 3. вибираємо «WPS по кнопці» / «використовувати WPS»;
 4. на роутері натискаємо кнопку маршрутизатора.

Після виконаних дій підключення пристрою відбувається без запиту пароля.

OC iOS (iphone) через WPS
На жаль настройки айфона не дають можливості підключатися подібним способом.
При великому бажанні, спробувати здійснити такий процес підключення, можете ознайомитися зі сторінкою довідки на сайті Apple, де докладно описана рекомендація налаштування маршрутизатора для підключення пристроїв iOS.

Чужий WiFi безпечний? Мої паролі вкрадуть?

При підключених до чужої мережі безпеку даних звичайно може опинитися під великим питанням, через існування маси різного роду програм, на стороні роздає вам інтернет, які можуть перехопити і розшифрувати ваш трафік, що дозволить дізнатися як мінімум вашу браузерную історію і паролі як максимум. Але це вже з розряду, коли хакеру дуже потрібно зламати вас. В інших випадках ваші дані у відносній безпеці.

Для більше захисту рекомендується вибрати, при підключеннях до чужої мережі, в установках пристрою пункт «Громадська мережа» замість «Домашньої».

Таким чином дані зберігаються на вашому комп’ютері будуть захищені.

Ссылка на основную публикацию