Як підняти фпс в World of Tanks

FPS (Frames Per Second) – це значення кількості кадрів, які відображаються за секунду. Висота цього показника робить процес гри більш комфортним. Картинка більш згладжена, відсутня гальмування і лаги. Нормальне значення фпс – від 30 кадрів і вище. Не всі шанувальники гри мають комп’ютерами з високими показниками системних параметрів, тому інформація про те, як підняти фпс в World of Tanks, завжди актуальний.

Що ж можна для цього зробити?

Перше, що можна зробити – перевстановити драйвера на відеокарту. Оновлення виходять дуже швидко, тому драйвера необхідно заново кожні два тижні. Зробити це досить просто: зайти на сайт виробника відеокарти і завантажити останнє оновлення. Після перезавантаження ви помітите приріст продуктивності, і фпс стане вище.

При малому обсязі оперативки, можна перемістити гру на диск C (в разі, якщо вона знаходиться на іншому диску). Спільне перебування операційної системи і ігрових файлів прискорить завантаження, і збільшитися файл підкачки, показник FPS зросте.

Наступним кроком стане налагодження графічного розділу клієнта

Можливо, не всі знають, але настройки гри можна змінювати самостійно, просто пересуваючи бігунки і ставлячи / прибираючи галочки з деяких ефектів. Для зміни необхідно зайти в налаштування і перейти у вкладку «Графіка». Перше, на що варто звернути увагу, в якому режимі ви граєте: повноекранному або віконному, адже це досить істотно завантажує центральний процесор.

Щоб змінити значення графіки, бігунок ставиться на позначку «низько», можна відключити динамічна зміна і за допомогою бігунка зменшити 3D дозвіл рендера. Зайве навантаження з відеокарти піде, і ви помітите, як підняти фпс в World of Tanks.

Якщо і ці маніпуляції не сильно вплинули на зміни фпс, то існує ще один метод, який дозволить знизити завантаженість професора і відеокарти, якщо ваш комп’ютер не дуже потужний або системним вимогам гри не відповідає.

В цьому випадку є варіант установки спеціального мода – автоматичного регулятора 3D-рендери.

Всі ці методи і інструменти загальнодоступні і встановити їх або виправити не складе складності навіть для недосвідченого користувача ПК. В кінцевому рахунку, у вас з’явиться чудова можливість грати комфортно і отримувати достатню кількість кадрів в секунду, щоб графіка вашого зображення нічим не відрізнялася від графіки на більш потужному комп’ютері, не виникали лаги і гра не гальмувалася.

Ссылка на основную публикацию