Як підняти вн8 в World of Tanks

Зараз багато гравців використовують розширену статистику для бою в грі World of Tanks, вона дозволяє дізнатися ймовірність можливого виграшу набагато краще, ніж це робить стандартна система оцінювання рейтингу в грі. Раніше за допомогою деяких сайтів можна було дізнатися ККД для кожного танка, тобто брався середній розрахунок за формулою РЕ (рейтинг ефективності) і так ви могли знати, чи потрібно вам прокачувати свій танк або залишатися ще в боях і накопичувати досвід і кредити.

З 2014 діє нова система калькуляції WN8, вона найбільш ефективна і містить мінімум похибок в розрахунках, тому що містить нову формулу

Людям, які давно використовують статистику XVM, буде корисно знати, як підняти вн8 в World of Tanks. Перший параметр, який має найбільший вплив це дамаг (шкоди), потім йдуть фраги (кількість підбитих супротивників), далі йде первинний засвіти, на нього потрібно звертати увагу в першу чергу на початку бою. Ну і нарешті, відсоток перемог, він впливає найбільше на показники загального рейтингу, на нього виводиться загальна кількість очок збиття \ захоплення цілі.

Інші параметри які були раніше в WN6 \ WN7 прибрані. Формула WN8 бере свою орієнтацію найбільше на завдану шкоду, в принципі ви можете більше нічого не робити, а тільки наносити якомога більше шкоди супротивникам і використовувати засвітки. Це і є головний стимул підвищувати рівень своїх перемог на належний рівень.

Не варто розраховувати тільки на кількість підбитих танків. Якщо припустимо ви не наносили ніякого дамага, а за вас це робили союзники в команді, то ваш рейтинг WN8 підняти не зможете. Теж саме якщо ви використовуєте тільки захоплення бази позитивного результату, ви в загальному рейтингу не отримаєте, якщо кількість дамага і Фрагів буде мінімальним, ви ризикуєте опустити свій рейтинг.

Відсоток перемог ж це загальний показник ваших успіхів в боях і чим він вищий, тим краще

Тепер перейдемо до секрету як підняти вн8 в World of Tanks. Так як даний вид розрахунків використовує нову формулу, за спільний знаменник береться середні показники танка, ці показники звіряються з загальними даними з іншими гравцями на сервері. Якщо ви на своєму танку наносите шкоди більше ніж всі інші гравці, то показник ВН8 зростає.

Для такого рейтингу найкраще використовувати імби, на яких відсоток перемог може бути досить високим, але все-таки грати на одному і тому ж танку не варто.

Досить досягти рівня перемог не нижче 50%, при цьому можливо використовувати якісь поліпшення, щоб перейти на наступний рівень і купити новий танк. Чим вище рівень вашого танка, тим більше ви можете наносити шкоди, і відповідно ВН 8 і РЕ будуть поліпшуватися.

Ссылка на основную публикацию