Як підтвердити аккаунт на ютубі

Якщо вам потрібно підтвердити свій аккаунт в ютуб, але ви не знаєте, як це зробити то вам тоді сюди, в цій інструкції ви дізнаєтеся, як підтвердити аккаунт в youtube.

І так щоб підтвердити свій аккаунт в youtube, вам потрібно на своєму комп’ютері запустити інтернет браузер, потім відкрити youtube, після чого на головній сторінці сайту натиснути на кнопку «Увійти».

Коли ви натиснете на кнопку «Увійти», в вашому інтернет браузері відкриється сторінка, в якій вам потрібно буде ввести свій логін (email) потім натиснути на кнопку «далі».

Після чого у вас відкриється сторінка, в якій вводимо свій пароль і натискаємо на кнопку «Увійти».

Коли ви потрапите на свою сторінку youtube, вам потрібно буде навести курсор миші на кнопку каналу або вашого профілю і один раз натиснути ліву кнопку миші, після чого розкриється додаткове меню, в якому вам потрібно буде натиснути на кнопку «налаштування».

Після переходу по кнопці «Налаштування», на вашому комп’ютері відкриється сторінка, в якій вам потрібно буде вибрати розділ «Загальна інформація», Потім навести курсор миші на посилання«Статус і функції»І один раз натиснути ліву кнопку миші.

Після чого на вашому комп’ютері відкриється сторінка «Статус і функції», в якій ви і зможете підтвердити аккаунт на youtube.
І так щоб продовжити і підтвердити свій аккаунт на ютуб, вам потрібно буде натиснути на кнопку «підтвердити».

Коли ви натиснете на кнопку підтвердити на вашому комп’ютері відкриється сторінка підтвердження вашого профілю або каналу, в залежності від того що ви підтверджуєте.
І так в пункті «Вкажіть свою країну»Вказуємо свою країну проживання.
Далі в пункті «Як ви хочете отримати код підтвердження?»Ставимо галочку навпроти рядка«Надіслати sms з кодом».
І в останньому рядку «Номер вашого телефону?»Вказуємо номер вашого телефону, на який буде відправлено безкоштовне смс з кодом підтвердження.
Після всіх виконаних дій натискаємо на кнопку «Надіслати»

Коли ви натиснете на кнопку «Відправити», на ваш номер телефону прийде безкоштовне смс з кодом, який вам потрібно буде ввести в спеціальне віконце і натиснути на кнопку «Надіслати».

Коли ви введете отриманий код і натиснете на кнопку «Відправити», на вашому комп’ютері відкриється сторінка з поздоровленням, про те, що ваш акаунт успішно підтверджений.
Ось таким ось простим способом можна підтвердити свій канал і профіль на youtube.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию