Як підтвердити замовлення на аліекспресс

Якщо ви отримали посилку, відправлену з сайту аліекспресс, то посилку бажано підтвердити, так як вам за це буде присуджуватися довіреність на сайті аліекспресс, якщо ви не знаєте, як підтвердити отримала вами посилку, то вам тоді сюди, з цієї докладної і покрокової інструкції, ви дізнаєтеся, як підтвердити замовлення на аліекспресс.

І так щоб підтвердити посилку на сайті аліекспресс вам потрібно буде на своєму комп’ютері виконати наступну дію:
Запускаємо інтернет браузер, потім в панелі адреси вводимо і переходимо за такою інтернет адресою ru.aliexpress.com
Після чого на вашому комп’ютері відкриється головна сторінка сайту з підтримкою російської мови, на головній сторінці, вам потрібно буде навести курсор миші на посилання «Увійти», після чого розкриється додаткове меню, в якому, вам потрібно буде натиснути на кнопку «Увійти» або перейти за посиланням “Увійти».

Коли ви перейдете по посиланню «Увійти», на вашому комп’ютері відкриється сторінка, в якій вам потрібно буде здійснити вхід в свій аккаунт. Для цього в першому віконці вводимо свій логін (поштова скринька, який був зареєстрований на сайті аліекспресс).
Потім в нижньому віконці вводимо свій пароль і натискаємо на кнопку «Увійти».

Коли ви натиснете на кнопку «Увійти», на вашому комп’ютері відбудеться вхід на вашу сторінку, тепер ми можемо приступити до підтвердження нашої отриманої посилці.
І так наводимо курсор миші на ваш профіль «Ім’я», після чого розкриється додаткове меню, в якому вам потрібно буде навести курсор миші на посилання «Мої замовлення»І один раз натиснути ліву кнопку миші.

Після чого на вашому комп’ютері відкриється сторінка замовлення, в якій буде посилання на підтвердження посилки.
І так щоб продовжити і підтвердити отриману посилку, вам потрібно буде напроти пункту «замовлення №»Навести курсор миші на посилання«Детальніше»І один раз натиснути ліву кнопку миші.

Коли ви перейдете по посиланню «більше», на вашому комп’ютері відкриється сторінка, в якій ми і підтвердимо отриманий товар з сайту аліекспресс.
Щоб продовжити і підтвердити отриманий товар, вам потрібно поставити галочку навпаки товару і натиснути на кнопку «Підтвердити отримання товару».

Коли ви натиснете на кнопку «Підтвердити отримання товару», в вашому інтернет браузері відкриється віконце, з повідомленням, про те, що після підтвердження в отримання товару захист товару буде закрита, тому якщо ви ще не отримали товар, то не в якому разі не натискайте на кнопку «підтвердити».
Якщо ж ви отримали посилку з сайту аліекспресс, то вам залишається натиснути на кнопку «Надіслати».

Коли ви натиснете на кнопку «Відправити», на вашому комп’ютері відкриється сторінка, в якій буде сказано, що ви успішно підтвердили товар на сайті аліекспресс.
Тепер ви можете написати коментар про отриманому вами товар, наскільки ви оцінюєте отриманий вами товар.
І так щоб залишити відгук про покупку товару на сайті аліекспресс, вам потрібно буде поставити бали по товару в п’яти бальною шкалою, для цього встановлюємо потрібне вам кількість зірочок, після чого відкриється спеціальне віконце, в якому ви можете залишити свій відгук про отриманому товарі.
Далі нам потрібно оцінити магазин продавця і його обслуговування.
пункт «Наскільки точним був опис товару?»Ставимо оцінку, за точність опису товару у даного покупця.
пункт «Чи задоволені ви спілкуванням з продавцем?»Ставимо оцінку, як вам відповідав продавець на ваші повідомлення.
пункт «Наскільки швидко відправив продавець товар?»Ставимо оцінку, на скільки швидко вам відправив продавець куплений вами товар.
Після того як ви оціните якість товару і поставили голосу в хорошу чи позитивну сторону продавця, вам залишається натиснути на кнопку «Опублікувати».

Коли ви натиснете на кнопку «Опублікувати», на вашому комп’ютері відкриється сторінка, в якій ви побачите повідомлення – спасибі за ваш відгук.
Після того як ви залишите відгук про товар ваш аккаунт, буде ставати більш довірчим у сайту аліекспресс.
Щоб подивитися свою оцінку профілю, вам потрібно буде навести курсор миші на кнопку «Мій AliExpress»І один раз натиснути ліву кнопку миші.

Після чого на вашому комп’ютері відкриється сторінка, в якій ви побачите оцінку і репутацію вашого профілю на сайті аліекспресс.
Ось таким ось простим способом здійснюється підтвердження і відгук про товар на сайті аліекспресс.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию