Як підвищити рівень атестата Webmoney, як дізнатися свій атестат?

Атестати є у всіх користувачів сайту Webmoney, навіть у тих, хто зареєструвався п’ять хвилин назад. Як дізнатися свій атестат? Про це, шановні читачі сайту, я розповім далі, зараз же відзначу, що є 2 основних способи.

Ну, а новому користувачеві, відразу після реєстрації система автоматично привласнює найпростіший з них. Якщо ж ви збираєтеся серйозно користуватися електронними грошима потрібно його підвищувати. Як підвищити рівень атестата Webmoney і навіщо це робити – ось основна тема цієї статті.

Знати свій рівень атестата можна і потрібно. Якщо перший час ви не звертаєте на нього уваги, то далі це питання вас дуже сильно зацікавить. Чому? Багато реєструються в системі, щоб виводити зароблені гроші з інтернету. До речі як створити електронний гаманець WebMoney правильно теж знають не всі.

Так ось друзі, рівень вашого атестата грає тут дуже важливу роль. Ви напевно вже знаєте, що існує 5 основних видів атестатів, якими користується більшість звичайних людей, як ми з вами. Який у мене атестат?

Дізнатися це дуже просто, розглянемо два основних способи

1. Зайди в свій аккаунт і подивися!

Для цього потрібно виконати вхід на сайт Webmoney під своїм логіном і паролем, а далі просто тиснемо на свій WMID, або на кнопку налаштування, після цього відкриється нова сторінка, де і дивимося який у вас вид атестата на даний момент. Всі ці дії займуть не більше 2-3 хвилин.

2. Дізнатися атестат без входу в обліковий запис!

Для використання наступного способу вам навіть не доведеться заходити в аккаунт, але потрібно знати номер хоча б одного вашого гаманця, або Wmid, які ви введете в спеціальне віконце на сайті Webmoney. Для цього переходите по Перед вами відкриється сторінка, на якій і вводимо свої дані.

Тиснете знайти і дивіться який у вас атестат, все дуже просто. Кожен з атестатів має свої плюси і мінуси, а також надає вам додаткові можливості, які будуть дуже до речі для активного користувача інтернету. Простіше кажучи, якщо ви хочете заробляти більше менш пристойні гроші в світовій павутині або вже робите це, вам просто необхідно підвищити рівень свого атестата.

Як підвищити рівень атестата Webmoney і навіщо це потрібно?

Ну ось ви і дізналися що у вас, наприклад, найперший і найпростіший тип – атестат псевдоніма. Саме його привласнюють всьому знову зареєстрованим користувачам, новачкам. Щоб почати заробляти в мережі інтернет, ну візьмемо наприклад біржу статей EtXT, вам знадобиться як мінімум формальний атестат і вище. Що робити? Будемо його отримувати, або іншими словами підвищувати рівень уже наявного у нас атестата.

Для цього заходимо на сайт Webmoney під своїм логіном і паролем. Увійшли? Тепер тисніть на кнопку «Приватним особам» у верхній частині сайту, а в переліку, що відкрився вибираємо пункт «Отримати атестат».

Це означає, що ми хочемо отримати новий вид атестата, натомість вже наявного у нас. Йдемо далі, перед вами відкриється нова сторінка, на якій буде детально розписано, що взагалі таке ці всякі атестати. Інформація цінна і корисна, можна прочитати. А в самому низу під статтею є зелена кнопка «Отримати атестат» тисніть на неї сміливіше! З’явиться нове вікно, вводимо логін і пароль, число з картинки і тиснемо Ввійти.

Але і це ще не все, далі потрібно підтвердити, що це саме ви вирішили змінити рівень атестата. Для цього система надішле вам смс з кодом, який потрібно ввести в наступному вікні, а потім внизу натиснути на кнопку «Увійти».

Ми потрапляємо в панель управління нашим атестатом, саме тут можна вибрати той тип атестата, який ви хочете отримати. Для цього потрібно просто клікнути по його назві, а далі слідувати інструкціям системи.

У мене персональний атестат і мені система пропонує отримати, при бажанні, новий більш високий рівень атестата. Для тих же, хто тільки зареєструвався, в поле отримати атестат будуть присутні ще формальний (видається безкоштовно після заповнення ваших паспортних даних і перевірки адміністрацією висланих вами скроневої або фотографій значущих сторінок паспорта) і початковий види атестатів. Дані паспорта я вводив справжні, відразу боявся звичайно це робити, але зараз не шкодую, тепер у мене безліч додаткових можливостей.

Саме ці нові можливості і є головною перевагою і відповіддю на питання навіщо підвищувати рівень атестата. Ви змож
ете поповнювати ваші гаманці різними способами, виводити з них гроші, заробляти в інтернеті на тих сайтах, які вам подобаються.

Ссылка на основную публикацию