Як побудувати маяк в frostpunk

Привіт шановний відвідувач! Якщо ви не знаєте, як будувати маяк в грі frostpunk, то ви можете ознайомитися з докладною і покроковою інструкцією, в якій, я розповім, як швидко побудувати маяк frostpunk.

Щоб побудувати маяк в грі нам знадобиться майстерня, чим більше ми побудуємо майстерні, тим швидше ми зможемо вивчити технологію маяка і побудувати маяк.
І так щоб приступити до будівництва натискаємо на кнопку з малюнком молотка.

Після чого вибираємо вкладку «Технології», далі нам потрібно буде вибрати «Майстерня», майстерня доступна з самого початку гри.
Для побудови однієї майстерні вам знадобиться 15 одиниць дерева і 5 од. стали.

Після того як ви вибрали майстерню маємо її недалеко від генератора.
Зверніть увагу: якщо ви побудуєте одну майстерню, то процес вивчення маяка буде йти дуже довго, так як у мене поки всього 15 інженерів я побудую три майстерень, для однієї майстерні буде потрібно 5 інженерів, без інженерів майстерня не працюватиме.

Після того як ви розташували майстерні, нам потрібно буде провести дорогу, яка буде межувати з генератором.

Щоб побудувати дорогу між майстернями, вам потрібно буде натиснути на кнопку з малюнком «молотка», після чого відкриється меню, де нам потрібно натиснути на кнопку з малюнком «рисок».

Після чого прокладаємо дорогу між майстернями.

Після того як ви будуєте дорогу над кожною майстернею, ви побачите знак питання, натискаємо на будь-яку майстерню і дивимося, що нам потрібно встановити тільки інженерів, на даний момент у мене доступний, тільки один інженер, всі інші перебувають на видобутку вугілля.
Якщо у вас інженери знаходяться на роботі відкликаємо їх.

У моєму випадку мої інженери працюють на вугіллі я їх всіх відкличу і відправлю на роботу в майстерні.
Щоб відкликати інженерів від іншої роботи, нам потрібно буде вибрати місце де працюють інженери і в меню навпроти рядка «Інженери» натиснути на кнопку «НІ».

Після всіх виконаних дій, вибираємо будь-яку майстерню в меню натискаємо на кнопку «МАКС.» І так встановлюємо всіх інженерів в кожну майстерню по 5 чоловік.

Після того як всі інженери займуть свої робочі місця, нам потрібно вибрати будь-яку майстерню і в меню майстерні натиснути на кнопку «Додати нове дослідження».

Далі у вас відкриється «Дерево технологій», вибираємо пункт «Вивчення світу і промисло.», Після чого натискаємо на «Маяк», а в меню натискаємо на кнопку «ПОЧАТИ».
Зверніть увагу: якщо у вас не буде вистачати кількість одиниць дерева і стали, то ви не зможете вивчити технологію маяка.

Після того як ви натиснете на кнопку «Почати» в нижній частині екрана, ви зможете спостерігати процес вивчення технології маяк.

Після того процес досягне 100%, ви зможете побудувати маяк, після того як процес буде закінчений, натискаємо на кнопку споруди, потім вибираємо вкладку «Технології» і вибираємо маяк, для побудови маяка потрібно 20 одиниць дерева і 35 одиниць стали.

Маяк ви можете розташувати в самому кінці, в дали від генератора.

Після того як ви встановите маяк, незабутній прокласти вулицю до самого генератора.

Після того як люди побудують маяк, ви зможете відправити першу рятувальну експедицію і збільшити населення, також зможете знайти різні ресурси, запаси їжі та багато іншого.

Ссылка на основную публикацию