Як почистити диск з від непотрібних файлів windows 10

Привіт шановний відвідувач! Абсолютно у всіх користувачів операційної системи виндовс 10, системою диск заповнюється пам’яттю і вільне місце закінчується, тим самим уповільнює роботу нашого комп’ютера, тому нам доведеться час від часу проводити чистку комп’ютера від непотрібних файлів.

Щоб почистити windows 10 від сміття і не накопичених не потрібних файлів, нам допоможе вбудована очищення в операційній системі windows 10.
Для початку відкриємо мій комп’ютер і подивимося скільки залишилося вільного місця на жорсткому диску.
На моєму комп’ютері на локальному диску з вільно 9,76 ГБ з 88,2 ГБ.
Тепер давайте приступимо до очищення не потрібних файлів.

На робочому столі windows 10 один раз натискаємо праву кнопку миші, в контекстному меню переходимо по посиланню «Параметри екрану».

Після чого у вас відкриється віконце «Параметри екрану», тут вам потрібно буде вибрати вкладку «Сховище», після чого в правій частині вікна відкриється розділ, в якому нам потрібно буде вибрати локальний диск (C :).

Після того як ви виберете локальний диск с, на вашому комп’ютері почнеться перевірка локального диска с.
Після аналізу використання пам’яті, вам потрібно буде відпустити скролінг до самого низу і натиснути на посилання тимчасові файли.
У розділі «Тимчасові файли», міститися всі непотрібні файли, папки, сміття, який просто не потрібен на комп’ютері.

Після того як ви перейдете в розділ «Тимчасові файли», вам потрібно буде встановити галочки в пунктах «Тимчасові файли», «Папка Для дорослих», «Очищення кошика».
Зверніть увагу: якщо ви встановите галочку напроти пункту «Попередня версія windows», то при очищенні, будуть стерті останні оновлення, тому якщо ви хочете видалити останні оновлення виндовс 10, то ставимо галочку в даний пункт, якщо ви не хочете видаляти останні оновлення windows, то галочку не ставимо.
Після всіх виконаних дій натискаємо на кнопку «Видалити файли».

Коли ви натиснете на кнопку «Видалити файли», на вашому комп’ютері почнеться процес очищення диска с, все не потрібні файли будуть видалятися, сам процес може зайняти близько 30 секунд – 2 хвилин, все буде залежати, від того на скільки завантажений жорсткий диск не потрібними файлами.
Після завершення очищення windows 10, вам просто потрібно закрити це вікно і відкрити мій комп’ютер що подивитися на скільки диск з став вільним.

У моєму випадку жорсткий стало вільного місця 11,8 ГБ, до очищення вільного місця на диску з було 9,76 ГБ.
Якщо ви хочете ще звільнити локальний диск с, то вам потрібно почистити кеш браузера, так як при використання браузера, постійно жорсткі диск наповнюється і вільне місце закінчується.

Ссылка на основную публикацию