Як почистити комп’ютер від сміття?

Будь ноутбук або комп’ютер з часом починає працювати повільніше. В першу чергу це обумовлено скупченням файлового і програмного сміття, який значно гальмує швидкість роботи. Але повернути швидкодію системи можна!
CCleaner
завантажити
завантажити
 для Android

Пропонуємо детально ознайомитися з декількома утилітами, для чищення та перевірки на віруси комп’ютера. Будь-яка з них допоможе користувачеві в пошуку проблем системи і повернення своєї машини до нормальної роботи.

Комплексний підхід до очищення ПК

переваги рішення

Advanced SystemCare Free допоможе швидко і якісно, ​​в автоматичному режимі, почистити комп’ютер від сміття і шкідливого ПЗ. В утиліті присутні додаткові модулі для захисту налаштувань браузера, збільшення швидкості відкриття вкладок і виконання процесів, видалення зайвих програм з вкладки автозагрузок, дефрагментації диска, захисту від вірусних атак …

Виправлення помилок

Після установки, автоматичного запуску і завершення процесу сканування на екрані буде виведений повний список виявлених проблем в зазначених для перевірки місцях, розладжуватися комп’ютер і не дають йому працювати швидше. Усунути помилки можна все відразу, натисканням кнопки «Виправити», або ж зняти позначки з тих, які необхідно пропустити.

прискорення

У вкладці «Прискорення» виробник пропонує скористатися додатковими можливостями пакета утиліт. Наприклад, турбо прискорення ПК: функція призупиняє роботу непотрібних на даний період компонентів, тим самим звільняючи RAM пам’ять. Глибока оптимізація всіх налаштувань системи, включаючи RAM, інтернет і HD. Деінсталятор, який, допоможе якісно і швидко видалити непотрібні плагіни і панелі інструментів.

захист комп’ютера

Користуючись утилітою Advanced SystemCare Free можна очистити комп’ютер від сміття і вірусів. При активації PRO-версії розробники пропонують додаткові функції: анти-стеження і захист у фоновому режимі. Вона не є повноцінною заміною антивірусу, але все ж виконує більшу частину його функцій: захищає особисті дані, виправляє помилки в реєстрі, очищає систему, підвищує продуктивність і т.д. 

допоміжний функціонал

У вкладці «Інструменти» розробники помістили безліч корисних функцій, якими можна: видалити непотрібні ярлики; конфіденційні файли; зробити аналіз системних дисків і файлових систем; відновити файли після процесу видалення з кошика; видалити непотрібні програми, очищаючи диск від сміттєвих файлів і «хвостів»; провести прискорення старту OC Windows, для підвищення продуктивності, швидкості роботи, а також прискорення часу запуску свого комп’ютера, відключивши: непотрібні панелі управління браузерів, служби і завдання. І це далеко не весь вбудований інструментарій

Бонус: SmartDefrag

На комп’ютер / ноутбук буде додатково встановлена ​​утиліта SmartDefrag – дефрагментатор дисків. Вона підвищить продуктивність комп’ютера, що, безсумнівно, вплине на швидкість роботи, а значить, машина перестане гальмувати і подвисать. Аналізувати диск можна вручну, або ж встановити автоматичний запуск під час включення комп’ютера. PRO-версія утиліти дозволяє робити дефрагментацію реєстру і окремих файлів. 

Іобіт Uninstaller – повний контроль над встановленим ПО

можливості

IObit Uninstaller – безкоштовний помічник у видаленні програм, встановлених на вашому ноутбуці / комп’ютері. Утиліта також знищує тимчасові файли на жорсткому диску, чистить системний реєстр і т.д. За допомогою додаткових вбудованих інструментів пропонується видалити розширення браузерів: плагіни, панелі інструментів, а також непотрібні оновлення Windows. Працює Uninstaller у фоновому режимі і при необхідності повідомляє користувача про необхідність втручання. 

процедура роботи

Видалення зайвих програм з Uninstaller займає всього кілька хвилин. У вікні, відразу при запуску після установки, буде виведений список встановлених програм. Виберіть непотрібну і натисніть кнопку «Видалити». Перед скоєнням цього процесу буде виведено системне вікно, в якому можна створити точку відновлення. По завершенню відбудеться перенаправлення на офіційний сайт ПО, а у вікні буде виведена повна інформація про місці, що звільнилося на диску. 

Видалення оновлень Windows

У вкладці «Програми» / «Оновлення Windows» можна видалити будь-які непотрібні оновлення системи, звільняючи таким чином дисковий простір. Робиться це за аналогічною схемою, як показано вище.

Додаткові інструменти Uninstaller Pro

У розширеній версії розробники пропонують користувачам ряд додаткових функцій. Ви можете видалити будь-яку програму, яка не може бути деінсталірована стандартними засобами Windows. Перетягніть в зазначену область її ярлик з робочого столу або папку з файлом, вона буде видалена з усіма «хвостами» з пам’яті комп’ютера. Очищення комп’ютера за допомогою даного модуля «підмете» помилки системи, а саме: знищить залишкова кількість файлів від раніше видалених стандартним шляхом додатків. По закінченню процесу скоротиться час завантаження системи, продуктивність комп’ютера значно покращитися.

відновлення

В меню «Опції» завжди можна скористатися функцією повернення системи до попереднього стану. Зайшовши в вкладку «Відновити», необхідно вибрати збережену резервну копію і виконати відкат. Також через «Опції» можна перевірити оновлення програми, і якщо таке буде знайдено – встановити.

IObit Malware Fighter – швидке видалення шкідливого ПО

переваги

Утиліта малваре Файтер – антивірусне програмне забезпечення, яке виявляє, блокує і видаляє шкідливі файли. Безкоштовна версія підтримує хмарну технологію, а значить, ваш комп’ютер буде перебувати під надійним захистом від черв’яків, рекламних і клавіатурних шпигунів, в режимі 24/7. Установка утиліти займе не більше хвилини, а в подальшому буде запускатися разом зі стартом системи. Що б почати роботу з програмою, потрібно натиснути на кнопку «Перевірити», у вікні.

сканування

Утиліта якісно і поетапно перевірить всі системи і файли, в результаті чого видасть повний перелік загроз, якщо такі будуть виявлені. У період, поки утиліта починає сканувати комп’ютер, можна скористатися додатковою функцією «Авто-видалення» шкідливих програм, а також пропонується активувати: вимикання, перезавантаження, режим сну або сну ПК, після закінчення сеансу перевірки і очищення. 

Повна і вибіркова перевірка

У IObit Malware Fighter передбачено три види сканування. Перший і основний – «Розумна перевірка», другий – «Повна» і «Вибіркова» – третій. Користувач в будь-який момент може запустити будь-яку з них, скориставшись меню «Перевірити». За допомогою «Повної перевірки» пропонується просканувати всі наявні жорсткі диски вашого комп’ютера. У тому випадку як «Вибірковою» можна просканувати будь-який зовнішній носій. 

Додатковий захист для браузера

Малваре Файтер допомагає очистити комп’ютер від непотрібних файлів, тим самим звільняючи місце, заражених вірусами, піклується про безпеку під час роботи в інтернеті. Утиліта проводить перевірку всіх файлів, що завантажуються, захищає настройки системи DNS, домашню сторінку і пошукову систему, обрану за замовчуванням, від шкідливих змін, плагінів і панелей інструментів, забезпечує безпечний серфінг. Вона адаптована під операційну систему Windows 7 і вище. 

Грамотна очищення за допомогою СіКлінера

Програма CCleaner – особливості

ЦКлінер для досягнення високої продуктивності ПК виконує відразу кілька дій: очищення реєстру, історії браузерів, кеша системи, видалення пошкоджених файлів з локального диска. Також утиліта «винесе» системний сміття, допоможе максимально швидко видалити застарілі і невикористовувані програми, розширення браузерів. У безкоштовної версії тільки один недолік – на відміну від того ж Advanced System Care, вона не проводить моніторинг стану персонального комп’ютера в реальному часі. Щоб виконати очистку вам доведеться відкрити CCleaner і натиснути «Аналіз», як показано на скрині.

очищення

Зверніть увагу, додаток дає можливість тонкої настройки параметрів очищення. Наприклад, якщо ви не хочете морочитися з повторним введенням паролів і інших персональних даних на улюблених сайтах встановіть / зніміть відповідну галочку в налаштуваннях аналізу вашого браузера. Те ж саме стосується і інших додатків, список довгий, починаючи з очищення історії Мозіли і закінчуючи тимчасовими файлами Kies, KMPlayer, WinRar і інших програм, що не відносяться до стандартного набору (браузер, офіс, месенджери). Отже, встановіть галочки на свій розсуд і натисніть «Очищення». По закінченню, утиліта видасть невеликий звіт і запропонує перейти до видалення програм, щоб звільнити ще більше місця.

Процес деінсталяції додатків

Тут все просто. Якщо ви хочете стерти непотрібні проги, перегортайте список, стаєте курсором на неугодну і вибирайте в контекстному меню графу «Деінсталяція». Заметте, що кнопка «Видалити» не зітре сам додаток, а просто знищить дані про нього в реєстрі. Крім того, на вкладці сервіс CCleaner пропонує вам інші вбудовані міні програми для жорсткого диска: пошук дублів, стирання, аналіз місця. Вони також допоможуть звільнити місце, але в докладному розгляді не потребують. З функціями розбереться будь-який користувач!

Почистити комп’ютер для відновлення продуктивності і збільшення швидкості виконання команд досить легко, все можна зробити за допомогою будь-якої із запропонованих програм. В їх додатковий функціонал включені важливі інструменти для: очищення оперативної пам’яті, видалення програм, захисту системи від вірусних атак і т.д. Не варто поспішати здавати свого залізного друга в ремонт – сканувати і відновлюйте систему самостійно!

Зверніть увагу, якщо прискорити роботу за допомогою описаних методів не вийшло, очищення диска від однакових файлів не додала вільного місця, а прибрані програми з автозавантаження ОС Windows 10 Нехай не прискорили запуск ПК, ніякої чистильник для системи і кеша браузеров (Google Chrome і ін.) зразок Auslogics Disk Defrag, Wise Disk Cleaner, вам не допоможе.
Можливо, пора почистити системний блок від бруду і пилу, поміняти термопасту або зовсім провести масштабний апгрейд: розширити ОЗУ (обсяг встановленої можна дізнатися натисканням правою кнопкою миші по іконці «Комп’ютер» на робочому столі), встановити SSD диск, щоб операційна система завантажувалася за кілька секунд. Будь-чистильник – не панацея, але рішення багатьох проблем.

Ссылка на основную публикацию