Як почистити комп’ютер за допомогою програми JetClean?

Ми продовжуємо розглядати кращі програми для чистки комп’ютера, де не останнє місце займає JetClean – це комплекс утиліт для очищення, стабілізації і прискорення роботи комп’ютера і інтернет з’єднання. Завдяки тому, що в ній зібрано безліч інструментів для очищення, вам не доведеться для кожної окремої задачі шукати рішення, все вже увібрав JetClean.

Програма нітрохи не поступається будь-яким іншим додаткам і надає дійсно позитивний вплив на швидкодію комп’ютера без будь-якого обману, все ясно і прозоро. Також завдяки безкоштовному методу поширення, вам не доведеться урізати свій бюджет або шукати репаки, хоча є деякі платні елементи. Отже, по черзі розберемо як почистити комп’ютер, щоб не гальмував, але видавав максимум зі своїх можливостей.

Як почистити комп’ютер в домашніх умовах за допомогою JetClean?

Перш за все слід завантажити сам комплекс, він важить дуже мало, зробити це можна тут.

Після швидкої установки необхідно перейти безпосередньо до дій і почистити комп’ютер від сміття. Зробити це можна в першій же вкладці утиліти під назвою «1-Клік». Всього існує 5 основних місць, які піддаються обробці програмою:

  • Чистка реєстру – дозволяє повернути колишню швидкість роботи комп’ютера в його ключовий базі. Завдяки оптимізації будуть видалені биті значення параметрів, непотрібні асоціації і порожні, непотрібні значення;
  • Чистка системи – скануються всілякі сховища з марною, часовою інформацією і його подальшим очищенням;
  • Частка програм – очищається кеш, історія, куки створені додатками в ході їх роботи;
  • Чистка ярликів – аналіз битих ярликів, тобто тих, які нікуди не ведуть;
  • Чистка оперативної пам’яті – оптимізація процесів з метою виділення додаткової вільної пам’яті.

Кожен з варіантів відповідає свого завдання, таким чином потрібно зробити сканування кожної області. Завдяки кнопок «Сканувати» і «Ремонт» ви дізнаєтеся, як почистити комп’ютер від непотрібних файлів всього за 2 кліка в додатку JetClean. Також слід зазначити, що все ж краще створити точку відновлення, щоб не зіткнутися з будь-якою проблемою, хоча це й малоймовірно.

Таким чином ми розібралися, як почистити кеш на комп’ютері Windows, але на цьому функціонал JetClean не закінчується, існує ще один розділ, який доповнить вироблені дії. Відмінністю наступного розділу є необхідність ручного управління. В автоматичному режимі виконувати процедури не можна, так як здійснюється пошук можливості почистити комп’ютер Віндовс серед програм і деякі інші дії оптимізації.

Як почистити комп’ютер від непотрібних програм?

Тепер більш детально подивимося вкладку «Інструменти», де розташовується інша частина методів для оптимізації системи.

У першому пункті «Інформація про Систему» ​​ви можете отримати детальні дані за встановленим у вас обладнання, також знайти інформацію про Windows і інші корисні дані. Вельми потрібна інформація при установці будь-яких грузящіх програм, щоб визначити чи потягне її комп’ютер і важливо при апгрейді ПК.

Далі йде «Видалення», де ви можете почистити комп’ютер від файлів, які вже не потрібні або зовсім встановилися проти вашої волі. По суті в Windows є такий же вбудований функціонал, але коли все зібрано в одному місці, це набагато зручніше.

Тепер 3 пункт «Оптимізація завантаження» дозволяє розібратися, як почистити пам’ять комп’ютера, в першу чергу ОЗУ і CPU. Захламление розділу автозавантаження являє собою первинну причину уповільнення роботи системи. Таким чином, підтримуючи в чистоті розділ, ви зможете довго використовувати ПК на максимум, не відчуваючи моторошних лагов.

«Дефрагментація реєстру» – це процедура зміни секторів для інформації в реєстрі таким чином, щоб вони зберігалися в одному відсіку. Завдяки нехитрому ходу можна побачити більш чіткий відгук додатків. Подібна дія можна виконати і для всього HDD.

«Інтернет прискорювач» аналізує ваш трафік, тобто трассирует його. Ця процедура дозволяє визначити кращий DNS адресу, прибрати непотрібні або встановити відсутні настройки. Така оптимізація також позитивно позначиться на часі завантаження сайтів.

«Прискорити продуктивність» режим, який складається з 3-х дій для збільшення швидкості. Тут програма не пропонує почистити комп’ютер від сміття для прискорення роботи, але дозволяє відключити непотрібні фонові процеси, послуги та зменшити кількість візуальних ефектів. Всі настройки будуть проводитися на користь швидкості роботи, хоча ви можете налаштовувати це на свій розсуд.

Також в 3-ій вкладці «Налаштування» існують деякі додаткові інструменти, які можуть вам стати в нагоді:

  • Очистка – дозволяє не шукати відповіді на запитання, як почистити пам’ять комп’ютера Windows 7 або коли її очищати, все буде відбуватися автоматично без участі користувача. Ви можете вибрати момент, коли буде проводитися дана очищення;
  • Відновлення – звідси можна відновити систему до будь-якої точки. Автоматично перед тим, як почистити комп’ютер від сміття Windows, що ми робили спочатку, створюється такий бекап, що дозволяє відкинути редагування.
  • Винятки – можете задавати правила, вказуючи програмі, як почистити комп’ютер, тобто змінюючи поведінки її при роботі з реєстром і / або браузерами.

Отже, ми розібралися, як почистити комп’ютер Windows 10 і нижче, таким чином ваш ПК вже більш не важко тягнути важкий тягар безлічі непотрібних процесів, але навпаки буде виконувати завдання реального часу.Якщо у Вас залишилися питання по темі «JetClean – програма для очищення комп’ютера», то можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию