Як почистити пам’ять телефону

Смартфон є одним з незамінних інструментів сучасної людини. Від нього залежить багато чого, адже саме з його допомогою люди контактують один з одним, планують зустрічі, отримують необхідну інформацію.

Так само, як і будь-яка електроніка, смартфон має неприємну властивість заповнюватися різним сміттям. Спочатку це може не так сильно кидатися в очі, але так як у самого девайса є обмежена кількість пам’яті, то з часом цей ефект стає все видніше й видніше. Іноді може знадобитися ремонт телефону і звернення в сервісний центр.

Ситуація, звичайно ж, не з приємних. Але не варто думати, що як тільки з’явилася перша затримка, треба відразу ж йти і купувати новий пристрій. Досить виконати наступні кроки і телефон почне працювати максимально продуктивно.

очищення системи

Для того, щоб очистити пам’ять і систему смартфона, користувачеві доведеться використовувати різні програми, які за лічені хвилини повернуть смартфону колишню міць. Важливо розуміти, що програми доведеться завантажувати, якщо все ж користувачеві не підходить такий варіант, то завжди можна використовувати вбудовану в операційну систему функцію очищення смартфона. Плюсом даного методу є те, що важливу інформацію система не дозволить видалити, що є фактором безпеки. Знайти цю програму можна в налаштуваннях телефону.

  • В першу чергу варто видалити всі непотрібні програми. Хорошим прикладом є давно скачана гра, в яку давно вже ніхто не грає.
  • Далі варто приступити до очищення системи, будь це вбудована програма, або ж скачана з мобільного маркету. Якщо все ж користувач зупинив свій вибір на другому варіанті, то далі будуть описані кращі в цій справі програми.

Програми для очищення системи

Утиліта SD Maid

В кожному мобільному маркеті існують багато чистильників, навколо них завжди ведуться активні суперечки, який з них краще. SD Maid є однією з кращою програмою для очищення системи. Її інтерфейс дуже простий і інтуїтивний, навіть далекий від ІТ людина зможе з легкістю розібратися в ній і привести свій девайс в відмінний стан.

Утиліта 360 Security

Особливість утиліти полягає в тому, що вона також є відмінним антивірусом. Звичайно, її інтерфейс трошки складніше в розумінні ніж у першій утиліти, але це все через те, що вона включає в себе більше можливостей. 360 Security стане відмінним вибором, якщо є побоювання, що телефон почав гальмувати саме через вірусів.

утиліта CCleaner

Аналог знаменитої комп’ютерної утиліти, яку зараз можна скачати і на телефон. Простий інтерфейс і відмінний алгоритм пошуку допоможе користувачеві видалити тільки непотрібні для системи файли, і залишить мобільний девайс в отличном состоянии.

Ссылка на основную публикацию