Як подивитися історію в Google Chrome

Вітаю Вас на своєму блозі!
Думаю не помилюся, якщо скажу, що всі користувачі інтернет користуються браузерами, ми відвідуємо десятки сайтів в день, деякі з них додаємо в закладки, деякі просто дивимося і закриваємо їх. Але буває так, що ви подивилися сторінку та закрили її не збереглося, а потім згадали про неї, але не знаєте, як вона називається і як її знайти знову. У цьому випадку нам допоможе історія браузера. У цій статті я підкажу, як подивитися історію в Google Chrome, якщо раптом вам потрібно знайти сайт, який ви дивилися раніше або подивитися які веб-сторінки проглядалися на комп’ютері без вас. Ще ви дізнаєтеся, як подивитися історію завантажень в хром, що теж буває корисно, коли потрібно дізнатися які файли ви скачували і де вони збереглися.

Як подивитися історію відвідувань в Google Chrome.

Подивитися історію в Google Chrome можна декількома способами.

1. Через меню “Налагодження та управління Google Chrome” натиснувши на значок в правому верхньому меню браузера.

Потім в меню вибрати пункт “Історія”

2. Натиснути гарячі клавіші Ctrl + H.

3. Набрати в адресному рядку браузера адресу:

chrome: // history /

Так ви перейдете у вікно журналу вашого браузера, де буде показана історія за кілька днів. Щоб знайти потрібний сайт, потрібно вибрати період часу, який вас цікавить і час відвідування сторінки, потім вибрати потрібний сайт.

Браузер Chrome дозволяє подивитися в історії все записи одного сайту за різний проміжок часу, що дуже зручно, коли не знаєш за яке число тобі потрібно знайти сторінку. Для того, щоб подивитися всі відвідані сторінки одного сайту, натисніть на куточок праворуч від його адреси і в меню виберіть пункт “Інші записи з цього сайту”.

Історія браузера Chrome дозволяє також знайти потрібні записи використовуючи пошук в історії. Щоб знайти потрібні записи, введіть в пошук, наприклад, назва сайту або його адресу.

Або введіть ключове слово, наприклад за яким ви шукали сайт раніше і всі сайти, які містять це слово будуть показані в результатах пошуку браузера.

Як подивитися історію завантажень в Chrome.

Для того, щоб подивитися історію завантажень в Chrome:
1. Відкрийте меню браузера

і перейдіть в ньому за пунктом “Завантаження”.

2. Натисніть на поєднання клавіш Ctrl + J.

3. Введіть в адресний рядок команду:

chrome: // downloads /

В результаті цих дій відкриється вікно завантажень браузера, де ви побачите все завантаження, які здійснювали останнім часом.

Тут видно час, коли була здійснена завантаження файлу, його назва та джерело. Для того, щоб знайти потрібний файл, можна скористатися пошуком. У пошуку введіть кілька літер з назви файлу і вам відкриється сторінка з усіма файлами у яких в назві будуть ті букви, що ви ввели.
Для того, щоб подивитися каталог із завантаженням, натисніть на посилання “Показати в папці”, відкриється папка з усіма завантаженнями браузера, навіть з тими, яких в цьому списку вже немає.

Якщо ви часто відкриваєте історію відвідувань Хрома, то буде зручно зробити ярлик зі сторінкою журналу або просто додати її на панель закладок.

Для цього просто перетягніть іконку сторінки журналу переглядів або завантажень на панель закладок Chrome.

Або наведіть курсор миші на поле панелі закладок і натиснувши на неї правою кнопкою виберіть в меню пункт “Додати сторінку”.

Потім виберіть назву і збережіть її, закладка буде створена.
Або просто додайте історію Chrome в закладки браузера.

Тепер ви знаєте, Як подивитися історію в Google Chrome і зробити це зможе будь-хто.

Ссылка на основную публикацию