Як подивитися реплєї в World of Tanks

World of Tanks є захоплюючою онлайн грою, в якій щогодини проходять сотні боїв, безліч з яких дуже видовищні і неповторні. І часом бій настільки унікальний, що хочеться поділитися ним з оточуючими або залишити в пам’яті для можливості переглянути і насолодитися героїчними перемогами. Розробники гри подбали про це і внесли функцію запису бою, але виникає питання, як подивитися реплєї в World of Tanks.

Що ж являє собою реплєї в WoT?

Реплєї – це відео, що відтворює ваш бій. За допомогою реплея можна нескінченну кількість разів переглядати битви, перемотувати деякі моменти бою, проводити аналіз своєї гри або поділитися своїми досягненнями з друзями по грі. Реплєї можна переглядати від свого обличчя і союзника по команді.

У цьому відео є всі моменти бою, при перегляді бою з боку можна помітити нові для себе нюанси, вивчити помилки і недоліки в техніці або стратегії всієї команди. Але заковика в тому, що реплєї мають особливий формат відео. Тому питання, як подивитися реплєї в World of Tanks, виникає дуже часто. Існує кілька можливостей відтворення відео з реплєєв. Одна з них – це відкриття за допомогою ігрового клієнта. Не всім відома ця процедура, і тому ми розкриваємо поетапну інструкцію настройки відкриття реплея.

Інструкція

Для початку необхідно відкрити папку з вашою грою WoT, в якій знайти директорію під назвою Replays. Вибравши будь-який реплєї зі списку, клікнути по будь-якому з них ПКМ. Далі відкриється контекстне меню файлу, в якому ми вибираємо «Властивості». У відкритому віконці знаходимо вкладку «Додаток» і натискаємо на слово «Змінити».

Наступне, що потрібно зробити – в новому вікні клікнути ЛКМ по кнопці «Обзор …». Після цього з’явиться окреме вікно, в якому ми розкриваємо папку з грою WOT і шукаємо необхідний нам файл з розширенням «.exe».

Двічі натискаємо по файлу з назвою «WorldOfTanks.exe» і ставимо галочку біля графи «Використовувати обрану програму для всіх файлів такого типу»! У деяких випадках галочка може вже стояти, в цьому випадку змінювати нічого не потрібно, просто тиснемо «ОК». Закриваємо всі віконця за допомогою тієї ж кнопки «ОК». І все готово.

Тепер при бажанні запустити відео з реплєєв ви просто закриваєте гру і відкриваєте запис з необхідним боєм.

Для тих, хто не знайомий з процедурою запису бою: необхідно зайти в свій аккаунт, перейти в меню і відкрити настройки. В налаштуваннях повинен бути пункт «Записувати бої», в якому потрібно вибрати в списку все, що вам необхідно для запису реплєєв. Назва файлу формується за принципом «Дата_время_нація_танк_номер-карти_карта».
Бажаємо вдалої гри і перемог.

Ссылка на основную публикацию