Як подивитися швидкість інтернету на Windows 7

Продуктивність мережевих сервісів влаштовує далеко не всіх користувачів ОС Windows. Навіть тих, хто придбав порівняно дорогі пристрої на зразок роутерів і недешеві пакети інтернет-послуг провайдера. Далеко не завжди заявлені постачальником інтернету параметри продуктивності відповідають тому, що реально бачить користувач своїми очима.

Причин тому чимало. Це і недотримання провайдером договору, і некоректно прописані умови угоди з користувачем (в яких чорт ногу зломить), і проблеми з фізичним сегментом мережі клієнта, збої устаткування і навіть вірусні атаки. Навіть при покупці оптоволоконного пакета може статися так, що швидкість доступу в мережу впаде до нуля.

Наприклад, внаслідок зараження ПК вірусом, відтягує на себе всі ресурси і використовує їх в своїх сумнівних цілях. Що ж стосується бездротових 3D-модемів типу Stick, то їх реальна продуктивність варіюється в найширших межах від заявленої.

Що ж робити, якщо швидкість в мережі різко впала? Насамперед потрібно виміряти цю характеристику, адже навіть для направлення претензій провайдеру вам знадобиться мати на руках цю інформацію. Вимірювання швидкості на комп’ютері зі встановленою «сімкою» може бути здійснено різними способами.

Перший і найпростіший – скористатися онлайн-службами тестування сітки, тобто послугами спеціалізованих сайтів. А другий – встановити на комп’ютер спеціальне програмне забезпечення, часто оформлене як віджет, провідний стеження за швидкістю в режимі реального часу. Ми розглянемо обидва ці варіанти, а вже який вам вибирати – вирішуйте самі.

Контроль швидкості на спеціальних сайтах

Сьогодні цей метод відомий майже всім. Ну а тим, кому не відомий, ми розповімо. В інтернеті є безліч майданчиків, створених з метою надати будь-якому користувачеві сервіс вимірювання параметрів продуктивності сітки, в тому числі і такої характеристики, як швидкість доступу. Ось список деяких з таких ресурсів:

  • Сайт «Speedtest» (за адресою).
  • Ресурс «Speed.IO» (сайт продукту:).
  • Німецька майданчик «Speedmeter» (звертатися сюди:).
  • «Voiptest.org» () і інші, в тому числі сервіс аналогічного плану від Yandex.

Працювати з ними дуже просто: потрібно зайти на один з цих сайтів і запустити тестування, зазвичай натиснувши на кнопку.

Програмне забезпечення таких майданчиків тестує відразу кілька показників швидкості: прийому повідомлень, їх відправки, швидкість доступу до файлів та інші дозволи.

Після закінчення тестування ви отримаєте повний звіт про його результати відразу на головній сторінці. Нижче наведено зображення інтерфейсу сервісу Speed.IO:

Оригінально, чи не так?

встановимо віджет

Як подивитися швидкість інтернету на ОС Windows 7 якимось іншим способом? Дуже просто: потрібно знайти потрібну для Windows 7 програмку-віджет і встановити її на свій комп’ютер.

Спробуйте звернутися на сторінку – тут ви виявите цілий зоопарк таких утіліток, що відрізняються один від одного в основному оригінальними ідеями авторів їх інтерфейсів.

Ссылка на основную публикацию