Як подивитися статистику в World of Tanks

Сотні, а то й тисячі, гравців щохвилини грають в одну із самих популярних ММО-екшенів – World of Tanks. Ця гра підкорила всіх своєю можливістю випробувати важку броньовану техніку ХХ років.

Крім загальних веселощів і можливості постріляти по своїм друзям або когось іншого з будь-якого куточка світу, в самій грі ведеться запекла боротьба за кращу статистику. Тому як володіючи такою, ваш профіль буде пофарбований в один з ТОП квітів, а інші гравці будуть розуміти, що вас варто побоюватися на поле битви.

Так у багатьох виникає питання, як подивитися статистику в World of Tanks

Статистика включає в себе такі пункти:

• відсоток перемог;
• пошкодження, що наноситься за бій;
• виживання;
• відсоток влучень;
• співвідношення вбивств і смертей;
• середній рівень боїв.

Це тільки основні показники, в облік йде набагато більше вхідних даних. Від цього і статистика ділиться на кілька видів:

• особистий рейтинг;
• рейтинг ефективності;
• WN8.

А тепер по порядку розглянемо, як подивитися статистику в World of Tanks

Особистий рейтинг був придуманий самими розробниками гри. Він виводить суму з відсотка перемог, отриманого досвіду і шкоди за бій, виживання, загального числа битв, втрат по засвітився і допомоги союзникам. Найважче підняти планку цього рейтингу гравцям з великою кількістю битв. Доведеться ще більше наносити шкоди і «світити» ворогів.

Ще до появи офіційної оцінки від компанії гравцями був придуманий рейтинг ефективності, його можна побачити тільки в ангарі гри. Він показує кількість середнього шкоди, окуляри збиття і захоплення баз, число захоплених супротивників і знищені вами танки.

WN8 – це розширена статистика, яка постійно допрацьовується. Від попередньої версії (WN7) відрізняється тим, що більше значення в ній грає шкоди, ніж вбивства. У ній є певні еталонні значення. І чим ближче гравець буде до них, тим вище буде його рейтинг.

Спільне між статистиками

Серед трьох перерахованих вище статистик є загальні значення, які варто враховувати, для зростання в усіх трьох. Найголовнішим показником для будь-якого танкіста є показник вінрейт. Чим вище його відсоток, тим більше можливість принести користь своїй команді.

Ще одним важливим показником є ​​шкоди за бій. Всі хочуть завдавати великої дамаг, тому все в основному віддають перевагу класи техніки, яка завдає великі пошкодження. Завдяки цим показником можна зрозуміти навички гравця і його середню ефективність.

Для кланів має велике значення середній рівень боїв, на його основі визначаються претенденти на вступ.

І останніми головними показниками вважаються скільки гравець убив і був убитий, а також скільки отримав шкоди і завдав ушкоджень. У крутих гравців ці показники завжди вище 1. І по ним відразу стає ясно хто тягне команду, а кого тягне сама команда.

Ссылка на основную публикацию