Як показати приховані файли windows 7: огляд способів

Багато користувачів, які тільки скаржаться на нерозуміння того, як відображати приховані файли в цій ОС. Рішень цієї проблеми може бути декілька, і в даній статті мені хотілося б більш детально обговорити це питання, і визначитися з варіантами усунення цієї проблеми. Отже, давайте розбиратися з питанням, як показати приховані файли windows 7 швидко і без особливих зусиль.

Варіант 1: параметри папок

Назва, очевидно, умовне, але з ним простіше орієнтуватися. Перше, що потрібно зробити, – зайти в «Мій комп’ютер». Після цього в лівому верхньому кутку натискаємо на «Впорядкувати», після чого тиснемо пунктик «Параметри папок».

У віконці вибираємо вкладку «Вид», після чого ви побачите всілякі додаткові параметри. Серед них потрібно знайти «Приховані файли і папки» і поставити галочку навпроти «Показувати приховані файли, папки і диски», і натиснути «ОК».

Варіант 2: оформлення та персоналізація

В принципі, цей спосіб практично ідентичний попередньому, але все ж є і відмінності. Зайдіть в пусковий меню, потім – в «Панель управління», а там – в «Оформлення та персоналізація».


Щоб активувати функцію показати приховані папки windows 7, знайдіть в даному меню відповідну опцію. Слідом відкриється віконце «Параметри папок», а далі виконуйте все так же, як були написано в варіанті 1.

Варіант 3: файловий менеджер

Є також ще один варіант відкрити приховані папки windows 7 – скористатися файловим менеджером. Це може бути будь-який додаток, я як приклад виберу Total Commander. Але перед тим, як його включити, потрібно попередньо зайти в налаштування і зробити ось що: шукаємо меню «Конфігурація», потім – «Налаштування». Після цього знайдіть вкладку «Вміст панелей» і зробіть активної рядок «Показувати приховані / системні файли».
Ось і все, натискайте «ОК», і переглядайте свої приховані файли. До речі, Total Commander краще взяти на озброєння, це дійсно корисна програма. Вона стане в нагоді ще й в тому випадку, якщо ви часто маєте справу з зовнішніми носіями, особливо, чужими. Наприклад, у флешці колеги може маскуватися вірус, і не один, а з цією програмою його відразу ж стане видно.

Думаю, прочитавши цю статтю, ви зможете швидко знайти свої приховані папки. У статті описано цілих три способи, як це зробити, тому пробуйте, вибирайте саме той, який найбільше вам імпонує.

Ссылка на основную публикацию