Як показати приховані папки і файли на Windows 7, 8 і 10

Приховані файли в будь-якої версії Windows переглядати абсолютно не можна. Це допомагає новачкам випадково не стерти той чи інший файл з операційної системи (ОС). На нашому комп’ютері є багато додатків, які створюють такі папки в процесі. Після певного часу вони для нас стають марними і тільки займають зайвий простір на жорсткому диску нашого комп’ютера. З’ясовується таке тільки у випадках, коли проводиться оптимізація Windows.

У геймерів є велика необхідність включати такого роду файли і папки, так як на них зберігаються всі збереження їх ігор. На всіх версіях Windows включаються такі файли по-різному, але деякі з нижче наведених способів можуть бути схожі між собою.

Windows 7 способи відображення прихованих файлів

Спосіб перший: 1.Нажать Win + R, надрукувати control folders і натиснути Enter. 2.Нажать лівою кнопкою миші «Вид», спуститися за допомогою коліщатка до самого кінця і виділити «Показувати». 3.Нажать кнопку «Застосувати» для збереження змін.

Спосіб другий: 1.Открить «Пуск», потім відкрити “Панель управління» і вибрати ярлик «Параметри папок» 2.Открить «Вид», спуститися за допомогою коліщатка мишки до самого кінця і відзначити «Показувати». 3.Збереження зміни за допомогою кнопки Застосувати.

Третій спосіб: 1.Открить будь-яку папку. 2.Нажать кнопку Alt і з’явиться меню зверху. 3.Вибрать вкладку Сервіс, а потім Параметри папок. 4.Откриваем вкладку «Вид» і потім вибираємо мишкою «Показати приховані файли». 5.Нажать «Застосувати».

Приховані файли на USB-накопичувачі можна переглядати в точності так само з застосуванням одного із способів, зазначених вище. Тільки потрібно обов’язково вставляйте флешку в комп’ютер або ноутбук.

Будьте уважні. При видаленні прихованих системних файлів можуть з’явитися помилки і збої на комп’ютері і, як наслідок, знадобиться перевстановлення Windows.

Windows 8 – відображення прихованих файлів.

Існує три способи і перші два точно такі ж, як на Windows 7. Розберемося з третім способом. 1.Открить знову будь-яку папку. 2.Нажать на кнопку «Вид». 3.Вибрать «Показати або приховати» і вибрати лівої кнопкою миші «Приховані елементи».

Корисно: як видалити папку або файл, які залишаються. Читати

Windows 10 і способи відображення прихованих файлів.

Третій спосіб, який працює на 8 – абсолютно ідентичний з 10. Існує ще додатковий спосіб для перегляду файлів даного типу. Розглянемо його. 1.Зажать Win + Q і в пошуку надрукувати «Параметри провідника». 2.Нажать кнопку Enter. 3.Нажать «Вид» і вибрати за допомогою лівої кнопки миші пункт «Показувати».

Ми розглянули всі доступні способи. Тепер ви з легкістю зможете відкривати приховані файли на комп’ютері, адже вони будуть видимі.

Ссылка на основную публикацию