Як поміняти ім’я вконтакте: докладна інструкція

Якщо ви маєте особисту сторінку в соціальній мережі ВКонтакте, причому зареєструвалися на самому початку її існування, то пам’ятаєте ті часи, коли можна було міняти ім’я та прізвище хоч десять раз на дню. Згодом даний ресурс модернізувався, додалися нові функції, були ліквідовані деякі старі, і сьогодні сайт, більшою мірою, має вже зовсім інший функціонал. По крайней мере, міняти своє ПІБ в залежності від настрою вже точно не вийде.

Але що робити, якщо виникла необхідність це робити? Як відомо, якщо є мета і бажання, перешкод не існує! Тому я постараюся вам допомогти, розповівши про те, як змінити ім’я ВКонтакте.

Як поміняти ім’я

Вибирати особливо не доводиться, адже спосіб, який дозволяє змінити ім’я, існує всього один. Отже, розповідаю, що вам потрібно робити.

  1. Зайдіть на свою сторінку, після чого перейдіть в розділ «Мої налаштування», який можна знайти в лівій частині сторінки.
  2. Відкриється вкладка «Основне», вона-то вам і потрібна. На найперших рядках вже значаться ваші поточні ім’я та прізвище, відповідно, за бажанням ви можете їх змінити.
  3. Після внесення всіх змін, тисніть на кнопку «Зберегти».

Далі з’явиться автоматичне віконце, в якому міститься важлива для вас інформація. Так, адміністрація ВКонтакте повідомляє, що ваші ПІБ повинні бути справжніми, написані в повній формі кирилицею. Тепер вам залишається чекати, поки модератор схвалить або навпаки не схвалить вашу заявку. Зазвичай це займає від півгодини до декількох годин, втім, вважається нормальною практикою, коли розгляд заявки такого роду займає до 24 годин.

Що робити в разі відмови

На жаль, нерідкими є випадки, коли адміністрація ВК виносить невтішний вердикт і відмовляє в задоволенні вашої заяви. Причин тому може бути багато, наприклад, ПІБ може здатися несправжнім або ж ви вказали взагалі неіснуюче ім’я. Ще один нюанс полягає в наступному: в тому випадку якщо ви вказали в заявці латинські букви замість кирилиці, вона буде гарантовано відхилена.
Втім, якщо ви вважаєте, що реальних причин для відмови у задоволенні вашої заявки не існує і не згодні з діями адміністрації, у вас є право написати в технічну підтримку ВКонтакте. Правда, будьте готові і до того, що вам доведеться доводити, що вказане ПІБ дійсно є вашим.

Як бачите, не завжди зміна імені ВКонтакте закінчується успіхом. Правда, якщо ви будете дотримуватися рекомендацій адміністрації сайту, з великою часткою ймовірності процедура для вас пройде успішно.

Ссылка на основную публикацию