Як поміняти колір вікон в Windows 10?

Розробник найпоширенішою операційної системи в світі не надав можливостей змінювати користувачам кольору вікон в новій версії. Багатьох користувачів таке обмеження в діях обурило, адже далеко не всім подобається встановлений за замовчуванням білий колір. Власне, абсолютно незрозуміло, чим керувалися розробники, зробивши зі звичайною функції якийсь «заборонений плід». Однією з можливих причин такого рішення послужила універсальність ОС, так як вона застосовується не тільки в комп’ютерах, але і в планшетах і смартфонах. На щастя, не варто впадати у відчай – вихід з білого полону є. І сьогодні ми розповімо, як поміняти колір вікон в Windows 10.

Буквально через кілька днів після офіційного релізу, багато користувачів миттєво звернули увагу на відсутність простий опції в «десятці». Деякі захоплено заявляли, що дана функція присутня, але тільки в іншій формі. Насправді ж, згідно зі змінами налаштувань кольору, пропонованих системою, можна лише поміняти колір обрамлення і вибраних пунктів.

Чи можна змінювати оформлення в Windows 10?

Для цього необхідно зайти в розділ «Параметри», вибрати підрозділ «Персоналізація», в якому знайдіть опцію «Кольори». У правому віконці з’явиться два пункти, один з яких – «Автоматичний вибір головного кольору фону», який слід відключити. Після деактивації перед обличчям користувача з’являється палітра кольорів, яка, як виявилося, змінює колір тільки оздобленням діалогових вікон і посиланнях. Загалом, зовсім не густо.

Деякі власники «десятки», розкусивши функцію, неабияк розчарувалися – вони явно чекали іншого результату. Втім, ОС досить поширена, тому незабаром знайшлися умільці, які знайшли рішення проблеми. Варто відзначити, що запропонована нами методика не вимагає освіти чи навичок досвідчених програмістів – просто дотримуйтесь докладної інструкції та звертайте увагу на будь-які найдрібніші деталі. У такому випадку велика ймовірність, що колірні настройки не будуть розташовувати виключно заводськими параметрами.

Як поміняти колір вікон в Windows 10?

Перш за все, остання версія ОС повинна знаходитися в режимі активації з оновленням, випущеним не раніше листопада. Також важливо, щоб номер збірки був вище 10586.

Номер збірки можна перевірити в розділі «Параметри», вибравши підрозділ «Система». У пункті «Про систему» ​​праворуч з’явиться віконце з інформацією, в якій в третьому рядку зверху під назвою «Побудова ОС» вказано номер збірки.

З технічного боку питання вся проблема виходить від файлу c: \ windows \ system32 \ udwm.dll. В даному елементі присутній фраза aero.msstyles. Таким чином, udwm.dll не реагує на будь-які параметри колірного оформлення, використовуючи єдиний білий колір.

Безумовно, необхідно перейменувати проблемну фразу, яка входить до складу найменування стандартної теми Aero.

Наприклад, змініть aero.msstyles на windows.msstyles. Після перейменування доступний широкий колірний вибір. Тепер по подробней.

Для початку зайдіть в папку Themes (шлях доступу – C: \\ Windows \ Resources). Тут Ви побачите папку aero, яка, швидше за все, буде в самому початку списку файлів папки. Скопіюйте цю папку в папку windows. Потім підтвердіть запит контролю облікових записів. На попередження про необхідність володіння правами адміністратора відповідаємо опцією «Продовжити». У відповідь на запит на предмет відсутності доступу до файлу натисніть «Пропустити».

У копії папки aero змініть назву на windows. У цій папці знаходиться той самий проблемний aero.msstyles, який і потребує негайного перейменування. Як вже говорилося, введіть нову назву файлу – наприклад, windows.msstyles.

Потім потрібно зайти в папку windows \ en-US, де знаходяться два файли формату MUI, одним з яких є aero.msstyles, який також потрібно перейменувати на windows.msstyles. У тому випадку, коли система локалізована, слід перейменувати файли в з’явилася папці windows \ ru-RU.

Потім зробіть копію файлу aero.theme (знаходиться в папці Themes) на робочий стіл. Відкрийте даний файл за допомогою стандартної програми «Блокнот» і внесіть зміни в секцію [VisualStyles]. У рядку Path =% ResourceDir% \ Themes \ Aero \ Aero.msstyles обидва слова Aero перейменуйте на windows.

Після цього збережіть файл, назвавши його windows.theme. Потім натисніть на файл два рази. Таким чином, Вам стане доступний вибір кольорів, які можна змінювати в налаштуваннях. Скориставшись опцією «Кольори», про яку ми вже згадували ( «Параметри» – «Персоналізація»), вибравши певний колір з знайомої палітри, розфарбування зміниться вже не тільки на обрамленні і виділеної опції, але і на заголовку.

У питанні зміни кольору вікна справи йдуть трохи сумніше. Як Ви вже здогадалися, ніяких стандартних способів не існує. Зокрема, завдяки такій методиці можна досягти бажаного результату, але не на всі 100% – деякі додатки будуть продовжувати ігнорувати налаштування і функціонувати з встановленої колірною гамою.

Отже, в папці c: \\ windows знайдіть інсталяційний файл regedit.exe і запустіть його. Потім перейдіть в гілку HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Colors, де необхідно знайти параметр «Window». Тут потрібно змінити колір, наприклад на 200 200 200. Після цього перезавантажте комп’ютер, після чого коригування повністю прийде в дію. Якщо ж в деяких програмах Ви так і не помітили ніяких змін, то в таких випадках вже ніяк не зарадиш. В цілому, такий спосіб – це краще, ніж нічого.

В цілому, ось і всі доступні хитрощі, які можна здійснити по відношенню до налаштувань кольору в Windows 10. Втім, з моменту світового релізу останньої версії популярної ОС пройшло не так багато часу, тому не виключено, що скоро ми почуємо про нові «хаках» любителів-умільців. А поки беріться за здійснення наших порад і хоча б частково освоюодітесь від тотальної «білизни» Windows 10.

Якщо у Вас залишилися питання по темі «Як поміняти колір вікон в Windows 10? », То можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию