Як поміняти курсор миші на Windows 10: розмір, швидкість і колір

Багато користувачів задаються питанням, як поміняти курсор миші на Windows 10, зробити його більше або ж поміняти його колір. У даній статті ми постараємося відповісти на всі ваші запитання по цій темі.

Покажчик миші – один з найголовніших елементів інтерфейсу. Він виконує не тільки навігаційну роль на робочому столі, але і володіє великим функціоналом (контекстне меню, взаємодія з іншими елементами інтерфейсу та ін.). В основному, питання «як змінити курсор мишки на Windows 10» виникає, коли він заважає (занадто маленький \ великий), його непомітно на робочому столі або він просто «набрид». Для того, щоб його змінити, є спеціальні настройки, завдяки яким можна налаштувати управління мишею «під себе».

Як відкрити

Відкрити ці настройки можна двома способами – через панель управління і через параметри Windows.

Для того, щоб відкрити панель управління, введіть даний запит в пошуку і виберіть потрібну програму або ж у вікні «виконати » (Win+X) Введіть запит control.

 

 

Потім серед безлічі налаштувань знайдіть параметри «Миша» і відкрийте їх.

 

Використовуючи Параметри Windows можна також відкрити ці налаштування. Для цього пройдіть параметри Windows (Поєднання клавіш Win+I) – пристрої – вкладкаі виберіть меню «Додаткові параметри».

налаштування

Розглянемо кожну вкладку налаштувань докладніше (на ноутбуках і планшетах вкладок може бути більше):

  • Кнопки – стандартні настройки клацань. Положення головною кнопки (для лівші або правші), настройка швидкості клацання, а також залипання натискань.
  • Параметри покажчика. Швидкість, видимість і відображення на робочому столі.
  • Покажчики – потрібна вкладка, перевірте необхідні документи змінити курсор на Windows 10.

Розберемо основні схеми:

  • За замовчуванням. Стандартний білий курсор Windows 10 з різними розмірами (системний, великий і величезний)
  • Стандартна. Застарілий формат з пісочного годинника при завантаженні.
  • Збільшена. Збільшений, з жирним контуром.
  • Інверсна. Створений для людей зі слабким зором (як і збільшена схема). Інвертує кольору, щоб курсор було легше помітити на робочому столі.
  • Чорна. Стандартна схема, але в чорному кольорі.

Стандартних курсорів мало, і вони швидко надокучає, але художники і дизайнери постійно придумують щось нове. На просторах Інтернету можна знайти безліч варіацій покажчиків на будь-який смак. Завантажити різноманітні схеми можна, наприклад, в спеціальній темі на сайті Deviantart.com.

Ссылка на основную публикацию