Як поміняти пароль на WiFi – Інструкція до будь-якого роутера

Досить часто може виникнути ситуація, коли потрібно в терміновому порядку змінити пароль вай фай роутера (встановлюєте новий роутер, забули старий пароль, відбулося скидання налаштувань, що щось не працює вайфай і т.д.). Як це зробити в умовах домашньої мережі?

Як змінити пароль на wifi роутера

Порядок зміни пароля досить простий (ідентичний для всіх моделей маршрутизаторів) і складається з декількох кроків:

  1. Запустіть пристрій, в адресному рядку браузера вкажіть IP роутера (за замовчуванням 192.168.1.1 або 192.168.2.1). Якщо не підходить – подивіться в інструкції до даної моделі онлайн (може також бути вказано на коробці).
  2. Пройдіть авторизацію (логін і пароль за замовчуванням admin/admin, якщо не підходить – шукайте в вказівках на коробці або етикетці). Тепер ви потрапляєте безпосередньо в Налаштування роутера.
  3. Далі відкриваємо вкладки – вікна в такому порядку: «Бездротовий режим» (Wireless) – «Захист бездротового режиму» (Wireless Security) – WPA / WPA2 – Personal. У рядку «Пароль бездротової мережі» вводимо унікальний пароль (який намагаємося або запам’ятати, або записати на видному місці).
  4. Налаштовуємо Автоматичний режим (Automatic) в пунктах «Шифрування» і «Версія», зберігаємо введені дані і перезавантажуємо роутер.

Зміна пароля до WiFi на прикладі роутера XiaomiСовет: майте на увазі, що після зміни ключа вайфай, на всіх підключених до роутера пристроях необхідно видалити старе підключення і налаштувати (створити) його заново. В іншому випадку у вас неодмінно виникнуть проблеми в роботі соедіненія.После заміни ключа на роутері, вам може знадобитися поміняти пароль вайфай і на комп’ютері. Розглянемо цей варіант на прикладі пристроїв, які працюють на базі Windows. Виконуємо такий алгоритм дій: «Пуск» – «Панель управління» – «Мережа та інтернет» – «Центр управління мережами і загальним доступом» – «Управління бездротовими мережами», натискаємо назва нашої бездротової мережі, далі папка «Властивості» – «Безпека» . Прописуємо пароль в рядку «Ключ безпеки мережі» .Якщо ви хочете змінити пароль wi-fi на ноутбуці, дійте за описаною вище схемою (пароль вайфай в принципі зберігається не в ноутбуці або планшеті, а в налаштуваннях роутера). Сподіваємося, ви легко впоралися з поставленим завданням, і наша інформація була для вас корисною.

Ссылка на основную публикацию