Як поміняти пароль на WiFi на роутері провайдера ByFly

Користувачеві може знадобитися встановити новий пароль на свою бездротову мережу в різних ситуаціях, наприклад, якщо він дізнався, що ключ став відомий іншим користувачам ПК поблизу, а віддавати свій трафік і ризикувати своїм конфіденційною інформацією на ПК не хочеться (через «Вай-Фай» можна отримати доступ до файлів і паролів, збережених на пристроях користувачів, які сидять в даній мережі). Як змінити ключ на маршрутизаторі, якщо ваш провайдер – компанія ByFly? Які роутери вона поставляє своїм абонентам?

Які роутери використовуються провайдером ByFly

Оператор може підключити «Вай-Фай» через роутер самого абонента, наприклад, якщо він купив попередньо мережевий девайс, або ж через свій. Компанія пропонує на вибір кілька моделей мережевих пристроїв для роздачі «Вай-Фая» від різних виробників:

 • Промзв’язок М200,
 • ZTE W300,
 • ZTE AT4 660,
 • Huawei 520b,
 • Huawei 520c,
 • Huawei 520i,
 • Huawei HG532,
 • Промзв’язок H201L,
 • Промзв’язок H208L,
 • Huawei 8245,
 • Промзв’язок 208N.

Як зрозуміти, який роутер стоїть у вас

Хід дій для зміни ключа безпеки буде, звичайно ж, відрізнятися в залежності від моделі. Міняти пароль ми будемо в особистому кабінеті роутера. Параметри для входу в нього можуть бути різними, але головні відмінності – в назвах розділів і в дизайні самого інтерфейсу, в якому можна заплутатися, якщо не знаєш куди саме переходити.

Визначити, який саме пристрій коштує у вас вдома, досить просто: уважно огляньте корпус девайса. На передній панелі зазвичай розташовується тільки ім’я виробника. Переверніть модем і подивіться на тильну сторону пристрою: там повинен розташовуватися конкретний номер моделі. Виходячи вже з цієї інформації, виберіть відповідну вам інструкції з описаних нижче.

Подивіться на задню панель роутера, щоб дізнатися його модель

Як змінити пароль на роутер Huawei HG532e

Почнемо розбір з популярної моделі HG532e:

 1. Запускаємо інтерфейс будь-якого браузера на ПК і вбиваємо в навігаційну рядок для адрес сайту таке поєднання цифр: 192.168.1.1. Або просто вставляємо і відразу переходимо за цією адресою за допомогою кнопки Enter.

  Вставте в адресний рядок 192.168.1.1

 2. У порожніх рядках для авторизації пишемо один і той же англійське слово – admin. Заходимо в кабінет.
 3. Перемикається на другий розділ Basic зліва. У ньому відкриваємо другий пункт WLAN. Поле, в якому знаходиться поточний ключ, називається WPA pre-shared key. Символи там будуть приховані за чорними точками. Стираємо старий пароль і вбиваємо новий і обов’язково його запам’ятовуємо, а краще записуємо в безпечному місці. Він повинен містити як мінімум 8 символів (латинські літери, знаки і цифри). При необхідності можете також змінити назву своєї мережі в рядку SSID.

  У вкладці WLAN в розділі Basic змініть ключ

 4. Натискаємо на кнопку Submit внизу праворуч, щоб новий пароль почав діяти. Всі пристрої, які раніше користувалися цією мережею, будуть від неї відключені. Зайти назад зможуть тільки ті люди, яким ви повідомите новий ключ.
 5. Врахуйте, що якщо у вас інтерфейс відображається некоректно і ви не можете відшукати потрібний розділ, потрібно запустити сторінку зі згаданим адресою через стандартний веб-браузер «Віндовс» «Інтернет Експлорер».

  Якщо інтерфейс відображається неправильно, відкрийте цю ж сторінку за адресою через Internet Explorer

Відео: ставимо новий пароль на Huawei HG532e

Зміна ключа від «Вай-Фая» на Huawei HG8245A і HG8245H-256M

Для даних моделей діє така інструкція, незважаючи на те, що виробник такої ж, як і у попереднього пристрою:

 1. Набираємо в адресному рядку будь-якого оглядача ту саму адресу 192.168.1.1. Тиснемо на «Ентер». У вікні для входу пишемо слова для авторизації. Для HG8245A діє ім’я користувача telecomadmin і ключ admintelecom. Якщо у вас пристрій HG8245H-256M, ім’ям буде слово root, а ключем від кабінету – admin. Якщо нічого з цього не підходить, знову ж переверніть роутер і уважно вивчіть те, що там написано – логін і пароль зазвичай там вказується, як і адреса сторінки для особистого кабінету.

  Введіть дані для авторизації відповідно до моделі роутера

 2. На верхній панелі тиснемо на блок WLAN.

  Відкрийте розділ WLAN зверху

 3. Зліва переходимо на WLAN Advanced Configuration. Шукаємо рядок з точками WPA PreSharedKey і вбиваємо туди нову придуману заздалегідь комбінацію.

  Поміняйте пароль в поле WPA PreSharedKey

 4. Тепер внизу сторінки тиснемо на кнопку Apply, щоб застосувати всі внесені зміни.

  Збережіть пароль через кнопку Apply

Відео: встановлюємо новий пароль на Huawei HG8245A

Як змінити пароль на маршрутизатор ZTE

Наступна процедура підійде для моделей роутера ZXHN H208N і ZXV10 H208L, а також для влаштування MT-PON-AT-4 від Промзв’язку:

 1. Переходимо за адресою 192.168.1.1 через оглядач. Друкуємо в порожніх полях просте слово admin і тиснемо на «Ентер» або Login, щоб зайти в інтерфейс кабінету.

  Увійдіть, використовуючи слово admin

 2. У лівій зоні меню тиснемо на WLAN, щоб розкрити вміст розділу. Переходимо на третій блок Security.
 3. У центральній частині вікна міняємо ключ безпеки в рядку WPA Passphrase. Для зберігання та застосування змін натискаємо по нижній клавіші Submit.

  Поміняйте ключ в поле WPA Passphrase

Відео: розбираємося в інтерфейсі особистого кабінету роутера ZTE ZXHN H108N

Міняємо ключ безпеки на Промзв’язок М-200А

Якщо виявилося, що у вас модель M-200A, виконайте наступні кроки для зміни захисної комбінації:

 1. Заходимо в інтерфейс особистого кабінету маршрутизатора за аналогією з входом для попередніх моделей – вбиваємо вручну або вставляємо в навігаційної рядку адресу 192.168.1.1. Тиснемо на ОК.

  Введіть в навігаційної рядку 192.168.1.1

 2. Тепер друкуємо таке ж слово admin в якості імені користувача та ключа безпеки від кабінету.

  Увійдіть в «учетку», використовуючи ключ admin

 3. Переходимо відразу на верхній панелі на першу вкладку під назвою Interface Setup. Трохи нижче з’явиться помаранчева рядок – натискаємо за останнім третім розділом Wireless.

  У розділі Interface Setup перейдіть до блоку Wireless

 4. У рядку Pre-Shared Key вбиваємо новий ключ (він може містити від 8 до 63 звичайних символів). В кінці сторінки буде кнопка для збереження Save – тиснемо на неї. Входимо в мережу з новим паролем.

  Введіть нову комбінацію в поле Pre-Shared Key

Відео: заходимо в інтерфейс Промзв’язок М-200А

Встановити новий ключ безпеки досить просто: потрібно зайти особистий кабінет свого маршрутизатора і в певному розділі відредагувати пункт Passphrase або PreSharedKey. Оператор ByFly поставляє своїм клієнтам мережеві девайси від Промзв’язку, ZTE і Huawei. У моделей пристроїв навіть одного виробника може бути різний інтерфейс, тому використовуйте інструкцію тільки для своєї моделі (перед цим дізнайтеся назву роутера – подивіться на його задню панель, там все повинно бути вказано).

Ссылка на основную публикацию