Як поміняти пароль в вконтакте: поради для новачка

Кожен користувач, який має свій обліковий запис на тому чи іншому ресурсі, в обов’язковому порядку повинен вводити свій логін і пароль, перш ніж потрапить до свого облікового запису. Робиться це, звичайно ж, не для того щоб ускладнити життя користувачеві, а виключно для безпеки його перебування на сайті.

Разом з тим, нерідкими є випадки, коли обліковий запис зламують шахраї. Так, наприклад, таке часто-густо трапляється в соціальній мережі ВКонтакте. Отже, якщо раптом друзі стали повідомляти про підозрілу активність в обліковому записі (наприклад, розсилка повідомлень від вашого імені) або ж ви ввели свої дані на сайті, в якому не впевнені, а може, перейшли по шкідливої ​​посиланням і т.д., необхідно без зволікання змінити свій пароль. Про те, як поміняти пароль в ВКонтакте, я розповім далі.

Як змінити пароль в ВК

Отже, щоб замінити старий пароль новим в соцмережі ВКонтакте, потрібно зробити наступне:

  1. Зайдіть на сайт ВК, а потім в свій профіль, і в лівому стовпчику виберіть розділ «Мої налаштування».
  2. Тепер опускайтеся в самий низ сторінки, до блоку «Змінити пароль».
  3. Там ви побачите кілька полів, які необхідно заповнити. Так, в рядку «Старий пароль» напишіть поточну комбінацію цифр або букв, яку ви використовували при вході на сайт. Потім придумайте новий пароль, введіть його в наступному полі, і продублюйте.
  4. Тисніть на кнопку «Змінити пароль».

Звичайно, грамотно обраний пароль максимально захистить вашу сторінку від злому, проте все ж варто залишатися пильним і не вводити свої особисті дані на сторонніх сайтах.

кілька рекомендацій

До вибору пароля слід підходити з усією ретельністю! Чим довше пароль, тим він надійніший, головне, щоб ви самі його потім не забули. Категорично не раджу використовувати свою дату народження, номер телефону і т.п. дані, які легко можуть дізнатися шахраї. До речі, зараз можна зареєструвати в ВК без номера телефону в обхід цій вимозі адміністрації ВК. Думаю, не варто говорити, що прості паролі на кшталт «12345» – це просто знахідка для недобросовісних користувачів Інтернету.

Зараз, до речі, зловмисниками дуже активно використовуються фішингові сайти. Це, по суті, сайт-підробка, несправжній ВК. Однак відрізнити його від реального буває складно, адже дизайн – один-в-один. Не помічаючи підступу, юзер вводить свої особисті дані, які потрапляють прямо в руки шахраїв. Тому дуже важливо звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд сайту, але також і на його адресу.

Ссылка на основную публикацию