Як поставити лічильник відвідувань на сайт від Liveinternet

Счетчик посещений надає величезні можливості. Ви зможете переглянути кількість зайшли на ваш проект людина. Також дізнаєтеся звідки вони прийшли (з пошукових систем або, на приклад, з форуму) сторінки входу, скільки і яких статей вони переглянули, а також багато чого іншого. Погодьтеся – це дуже корисна інформація, знати яку просто зобов’язаний кожен власник сайту. Саме про те як поставити лічильник відвідувань на сайт ми сьогодні і поговоримо. Я розповім вам, шановні читачі про сервіс, який надає можливість встановити лічильник абсолютно безкоштовно.

Коли я розібрався як створити свій сайт, зробив його і проект почав роботу, на ньому відразу ж з’явився лічильник. Поки він тільки один, але я збираюся поставити ще. Але відразу хочу вас застерегти, не потрібно гнатися за кількістю і ставити у себе на сайті за п’ять, десять і більше лічильників. Насправді вистачить 2, ну три максимум, повірте, від їх числа відвідуваність не збільшиться. На даний момент ви можете побачити у мене на сайті в лівій частині під блоком меню «Свіжі записи», невеликий лічильник від Liveinternet, далі я покажу вам як його правильно встановити.

Установка лічильника на сайт, робимо правильно!

Як би все не було просто, не кожен новачок зможе правильно, а головне з першого разу зробити собі лічильник на сайт. Адже я сам був у цій шкурі і знаю, що кажу. Тому читайте уважно і дивіться що потрібно робити і які кнопки натискати.

Насамперед переходимо на головну сторінку проекту потім тиснемо на кнопку отримає лічильник.

Перед вами відкриється нове вікно, в якому потрібно заповнити всі обов’язкові поля. Після внесення ваших даних тисніть на кнопку далі внизу.

Я вказав адресу сайту, назва, свою адресу електронної пошти і пароль. У пункті статистика рекомендую вибрати пункт «доступна тільки по паролю», в цьому випадку переглянути її крім вас ніхто не зможе. Мова, зрозуміло, російська, можете брати участь в рейтингах, вибравши свою тематику зі списку. Решта розділів заповнювати не обов’язково, якщо все вказали тисніть далі.

Знову відкриється нова сторінка, де вам запропонують перевірити чи все ви правильно заповнили, якщо потрібно щось змінити, поверніться і підправте, якщо інформація вказана вірно тисніть на кнопку зареєструвати внизу. Ну що ж реєстрація лічильника для сайту майже завершена, після натискання на кнопку зареєструвати відкриється ось така сторінка, де вам скажуть, все пройшло успішно. Тепер нам потрібно поставити лічильник на нашому сайті. Для цього тисніть на кнопку «отримати html-код лічильника».

На сторінці, просто вибираєте собі будь-який вподобаний лічильник, при бажанні можна змінити його колір, для цього потрібно клікнути по ньому мишкою і вибрати той, який вам до душі, або найбільш підходить за кольором до дизайну вашого сайту.

Як бачите вибір дуже широкий і кожен знайде саме те, що йому треба. Хочу зауважити, що потім, ви зможете сміливо поміняти зовнішній вигляд свого лічильника, якщо він вам набридне, так що для початку можна вибирати будь-який.

Потім перейдіть в самий низ і знову тисніть на кнопку «отримати html-код лічильника». Далі відкриється ще ода, вже остання сторінка, де ви побачите код, його потрібно скопіювати і вставити на своєму сайті. Установка коду забере у вас не більше хвилини, вибираємо місце для розміщення тиснемо вставити. Зазвичай все ставлять лічильник або в низу сайту або в меню праворуч або ліворуч – це вже як вам зручно.

Далі я покажу як і куди потрібно копіювати цей html код на своєму сайті.

Як поставити лічильник відвідувань на сайт WordPress?

Часто початківці творці сайтів губляться і не знають, що робити з кодом, отриманим після реєстрації лічильника. Головне питання у новачків – як вставити код лічильника на сайт і куди взагалі його помістити. Зараз на прикладі я вам все детально покажу.

Для цього заходите в панель управління сайтом (Консоль) і в меню зліва імені команди «Зовнішній вигляд», в який з’явився переліку натискаємо на розділ «Віджети».

Далі нам потрібно вибрати потрібну міні, щоб вставити в нього код лічильника, його назва у всіх однаково – «Текст». Просто натискаємо на нього мишкою і перетягуємо в меню.

Тепер справа за малим, потрібно відкрити даний віджет для вставки в нього скопійованого нами коду лічильника. Для цього натискаємо на маленьку галоч
ку праворуч від назви віджета, вставляємо код у вікно і внизу тиснемо зберегти. На цьому все, переходимо на наш сайт і милуємося на гарний лічильник відвідуваності.

Якщо ви все зробили правильно, у чому я повністю впевнений, у вас буде красуватися справа під меню новенький лічильник. Від реєстрації до установки пройде не більше п’яти хвилин, тепер вам стане доступна вся статистика вашого сайту. Ви навіть зможете подивитися позиції свого проекту в пошукових системах.

Ссылка на основную публикацию