Як поставити пароль на комп’ютер на Windows 8

Потужні сервера на підприємствах і в організаціях захищають від чужих очей в буквальному сенсі: поміщають в окреме приміщення під сигналізацію і прикладають особливі зусилля для його охорони. У домашніх умовах немає потреби для такої обережності. Але захистити комп’ютер паролем буває корисно. Особливо в тому випадку, якщо крім вас ним користується хтось ще.

Якщо ноутбук постійно переміщається з вами в ділових або інших поїздках, то запароліть його вміст абсолютно необхідно. Не зробивши цього, ви ризикуєте залишитися з порожнім вінчестером – це може стати не тільки наслідком підступності, а й звичайної дурною витівки. Бережіть ваші персональні дані, особливо в дорозі! Наша замітка розповість, як поставити пароль на комп’ютер під керуванням Windows 8.

Перші версії Windows не мали нормальних інструментів забезпечення безпеки – це частина призводило до всіляких малоприємним казусів, частина з яких увійшла в народний фольклор. Але ми не станемо розповідати вам анекдоти, а відразу приступимо до справи.

Дамо коротку і вичерпну довідку по установці пароля на комп’ютер або ноутбук з Windows 8 на борту. Отже, вперед!

Від теорії до практики

Є одна «фішка», яка відрізняє «вісімку» від попередніх версій – в ній ви можете встановити не тільки простий, але і графічний пароль. Ось проста інструкція як поставити пароль на Windows 8:

  • Розкриваємо меню в правому верхньому куті робочого столу (для цього переміщаємо туди мишку).
  • Вибираємо пункт меню «Параметри».
  • Тиснемо на інформацію, що з’явилася внизу кнопку з написом «Зміна параметрів комп’ютера».
  • Відкриється вікно з двома панелями. У лівій панелі розташовано меню – вибираємо пункт меню «Користувачі». Тоді в правій панелі з’явиться сіра кнопка «Створення пароля». Щоб встановити пароль натисніть цю кнопку.
  • Проявиться ще одне віконце з трьома полями для введення даних. У першому полі потрібно ввести бажаний пароль, у другому – повторити його, а в третьому – вказати секретну підказку, вона знадобитися в разі вашої забудькуватості.

Аналогічно можна встановити пароль і на будь-яку іншу обліковий запис. Але робиться це трохи інакше – через вікно «Облікові записи користувачів», відкрити яке можна натисканням сполучення клавіш «Win + W». Експериментуйте з цим. Процедура абсолютно однакова як для настільного комп’ютера, так і переносного ноутбука.

Ссылка на основную публикацию