Як поставити пароль на папку в windows: без програм і за допомогою …

З радістю вітаю кожного читача мого блогу, з вами Тришкин Денис.

Напевно, багато зустрічалися з ситуаціями, коли одним комп’ютером користуються кілька людей. Або просто з’являється інформація, яку хтось не хотів би нікому показувати.

У мене в цей час відразу виникла ідея якимось чином захистити дані, але тоді я не знав, як поставити пароль на папку або зовсім приховати її від сторонніх очей. Прочитавши безліч статей, я вирішив поділитися корисною на мій погляд інформацією з вами.

Програми для захисту даних

Існує маса програм, що дозволяють надійно захистити дані. У них є невеликий недолік – щоб дістатися до потрібної інформації, необхідно запускати додаток. Список складається з найпопулярніших систем.

Програма безкоштовна і проста у використанні:

 1. Скачайте програму з будь-якого торрент трекера. Не знаєте як користуватися торрент трекера Цей курс для вас!

  збільшити

 2. Для роботи потрібно її встановити, після чого на робочому столі з’явиться ярлик. Запускаємо.

  збільшити

 3. Для установки пароля у відповідне вікно переносимо папку або додаємо її вручну через «плюс».

  збільшити

 4. Після виділяємо каталог і натискаємо на «замок», Придумуємо секретний код. Потім папка повністю зникає.

  збільшити

Важливо відзначити, що підказку для пароля вводити не обов’язково. Для відкриття потрібних даних спочатку необхідно зайти в програму, вибрати потрібний елемент, клікнути по «відкритого замку» і написати ключ.

збільшити

Такий підхід вважається одним з найбезпечніших, так як зловмисник навіть не дізнається, що на комп’ютері є приховані файли. Навіть якщо він дивом роздобуде код, йому просто нікуди буде його вводити.

У програмі передбачені і додаткові налаштування. Для цього потрібно натиснути «гайковий ключ». Тут можна:

 • Перевіряти автоматичний наявність оновлень

 • Закрити доступ до всіх папок після того як робота програми буде завершена

 • Міняти зовнішній вигляд програми

 • збільшити

Не варто відразу звертати увагу на приставку «USB»- додаток працює з усіма пристроями, на яких можна зберігати інформацію. За роботу з нею потрібно заплатити близько 40 доларів. Для ознайомлення надається 30 днів. При цьому і захистити все дозволяється не більше 50 Мб інформації.

Для роботи потрібно завантажити і встановити програму.

 1. Після цього на бажаної папці просто правою кнопкою миші викликаємо контекстне меню і вибираємо «Lock with Password …». Або можна запустити додаток самому. Для захисту потрібно вибрати папку вручну, задати код і підказку.

  збільшити

 2. Роботу PPU можна порівняти з архіватором. Справа в тому, що папка переховується в файл з розширенням «.___ppp», Який при бажанні можна просто видалити. Такий підхід може не всіх влаштовувати. Хоча з іншого боку, при необхідності файли можна в будь-який момент перенести на інший пристрій, без їх розкриття. Для отримання доступу до даних запускається Password Protect USB, вибирається потрібний «архів», а після вводиться бажане поєднання букв і цифр.

  збільшити

Безкоштовна. Вона працює за великим рахунком точно так же, як і Anvide Lock Folder. Потрібна папка повністю ховається від сторонніх очей.

 1. Для цього каталог просто переноситься у вікно програми.

  збільшити

 2. Далі натискаємо на «увімкнути», Що включає у прихованому режимі.

  збільшити

 3. Після цього просто відзначаємо всі папки, які потрібно заховати.

  збільшити

 4. Для зняття захисту вибираємо «Вимкнути», Що відключає спеціальний режим і всі дані знову стають у відкритому доступі.

  збільшити

Важливо! Використовується тільки один пароль, який потрібно вводити при старті програми.

Це безкоштовний додаток, яка до того ж має відкритий вихідний код, що дає можливість програмістам детально налаштовувати роботу додатка. Система надає можливість встановлювати ключ і приховати папку від сторонніх поглядів. Незважаючи на те, що вона не русифікована, проста у використанні.

Для захисту потрібно просто вказати «Password» під час першого запуску.

збільшити

Додати інформацію. Для зворотної дії запускається L-a-F і вибирається папка.

збільшити

Безкоштовна утиліта, що підтримує російську мову. Вона дозволяє легко поставити захист на папку. правда «в багнети»Сприймається Захисником Windows 8 і 10. Крім того, в останній версії ОС LBF категорично відмовляється працювати. Так що, якщо ви власник комп’ютерів з операційними система XP і 7 від Microsoft, можна сміливо пробувати.

Платна. При цьому проста у використанні і підтримує роботу російською мовою.

Запускаємо програму, вибираємо папку і закриваємо до неї доступ.

збільшити

Для старту потрібно ввести пароль. Вона сумісна з усіма Windows, починаючи з 7 і новішими. Передбачено пробне використання.

Не має підтримки російської, але інтуїтивно зрозуміла у використанні. При цьому вона надає найширший функціонал при захисті файлів паролем.

Так, крім цього користувачі можуть:

 • Створено повноцінний «сейф»З файлами – краще, ніж просто установка пароля на папку

 • Включати автоматичне блокування після завершення роботи програми, виходу з операційної системи або виключення пристрою

 • Чи безпечно видаляти будь-яку інформацію

 • Отримувати звіти якщо вводилися неправильні паролі

 • Запустити програму в прихованому режимі

 • створити «сейф», Який можна буде відкрити на іншому комп’ютері, що не має Folder Lock

Ще однією програмою, яка дозволяє не просто ставити пароль, а створювати цілі сховища без архівів, є TrueCrypt. Вона робить не просто «сейф», а виділяє окремий віртуальний диск, який ховається від очей.

Суть полягає в тому, що на фізичної області вінчестера з’являється сегмент, розмір якого вказує користувач.

Для роботи потрібно запустити програму і вибрати потрібний диск.

збільшити

збільшити

Після цього ввести секретні цифри і букви. Потім розділ з’являється в «моєму комп’ютері».

збільшити

Важливо! Програма підходить для створення віртуальної області на флешці. Крім того, не знаючи пароля – зламати подібні сховища практично неможливо. Це можуть зробити тільки висококласні фахівці, яким швидше за все абсолютно немає діла до ваших файлів.

Установка пароля без використання спеціалізованих програм

Якщо ви є користувачем Windows 7-10 і з якихось причин хочете захистити особисті дані без програм сторонніх розробників, за допомогою програми BitLocker.

Потрібно відзначити, що воно підтримується не на всіх версіях операційних систем.

Для роботи створюється віртуальний жорсткий диск. Він з’являється в розділі «Мій комп’ютер»Або«цей комп’ютер». Далі викликаєте на ньому контекстне меню і вибираєте «шифрування». Далі вводите бажані букви і цифри.

Все потрібне просто зберігайте на цьому диску, а коли перестаєте їм користуватися – размонтіруйте образ.

Установка пароля за допомогою архіватора

Самим використовуваним архиватором сьогодні є Winrar.

І багато користувачів полюбили його не тільки за прості функції. Однією з важливих можливостей є установка пароля на заархівований файл. Для вилучення документів необхідно буде ввести захисний код.

Для створення потрібно:

 1. Виділити файли, натиснути праву кнопку миші і вибрати «Додати до архіву».

  збільшити

 2. Після натиснути пункт «Встановити пароль…»І два рази його вказати. У старих версіях спочатку потрібно перейти на вкладку «додатково».

  збільшити

 3. Якщо встановити «Шифрувати імена файлів», Сторонні користувачі не зможуть навіть дізнатися, що знаходиться всередині, не кажучи про його витяганні.

  збільшити

Важливо! Якщо встановити зв’язку більш восьми символів, використовуючи великі, маленькі букви і цифри, зламати в домашніх умовах його майже неможливо. Також потрібно відзначити, що таким чином незручно працювати з великими обсягами. Крім того, архів можна видалити.

Важливо! Ніколи не забувайте паролі від засекречених файлів, так як відновити їх за допомогою мобільного або електронної пошти буде неможливо.

Сподіваюся, вам допоможуть ці способи. Для мене деякі з них свого часу виявилися корисними. Підписуйтесь, і разом зі мною ви дізнаєтеся багато цікавого про комп’ютери та операційних системах windows.

Ссылка на основную публикацию