Як поставити пароль на папку

Існує досить більше кількість способів заховати (захистити) цінну для вас інформацію і кожен спосіб по своєму гарний. Але, крім плюсів завжди можна знайти мінуси і у кожного методу є свої недоліки, тому ми вибрали найефективніший з усіх і розповімо саме про нього.

Ви можете приховувати свої файли або ховати по папках, але це не дуже то і працює. Тому що якщо хтось вирішив знайти вашу інформацію і точно знає про те, що вона є, то це лише питання часу. Так навіщо від кого ховатися? Якщо можна просто поставити пароль на папку з цінною для вас інформацією. Навіть якщо ви ховаєте еротичний фільми від батьків, вам буде це корисно, тому що, як ніяк, це розвиває 🙂.

Звичайно найкраще буде приховати папку на комп’ютері і поставити пароль, але про все по-порядку.

Як поставити пароль на папку

Існують спеціальні програми, які створені спеціально для запароліванія файлів (директорій), але нам адже дійсно лінь їх завантажувати, правда? Та й не потрібно, тому що у нас вже є всі необхідні програми і нема чого забивати місце на нашому жорсткому диску.

Нам потрібен архіватор (WinRar – найкраще рішення) і все на цьому. Йдемо до папки яку ми хочемо закрити від зловмисників, натискаємо на неї правою кнопкою миші і натискаємо «Додати до архіву»:

Відкриється архіватор і, якщо ви працюєте зі старою версією WinRar, тоді вам потрібно перейти у вкладку «Додатково», якщо ж з більш нової, то швидше за все пункт «Встановити пароль» буде на головній (у мене на головній).

Після натискання ви потрапляєте в вікно управління паролями і вам потрібно вказати свій пароль два рази.

Обов’язково вводите складні паролі (використовуйте цифри, букви і бажано маленькі і великі), тому що можна знайти багато програм, які підберуть легкий пароль за 10 хвилин. Крім того, сам winrar просто не встановить пароль складається тільки з цифр.

Після чого вам потрібно завершити стандартну процедуру архівації та протестувати результат. Спробуємо зайти в свій же архів:

Ось і все, тепер ніхто крім вас (ну майже) не зможе відкрити цей архів (головне поставити пароль на папку по-складніше).

недоліки:

Звичайно, на багато зручніше було б працювати не з архівом а безпосередньо з папкою, особливо якщо там багато інформації, але якщо ж ви не хочете заховати 100 ГБ цікавого відео, тоді вам цілком підійде такий варіант. Інакше ж вам потрібно використовувати спеціальні програми.

Список програм для установки пароля на папку

Якщо ж 1-й варіант вам не підійшов, то я не даремно залишаю тут цей список програм (Сподіваюся допомогти всім). Кожна програма дуже проста і не потребує коментарів до процесу використання, тому просто список-посилання:

  1. (А точніше, з версії 4.00 – Anvide Seal Folder) – єдино про що варто пам’ятати (щоб не злякатися), що програма приховує файл (папку) після встановлення пароля.
  2. Hide folders (посилання зламалася) – програма працює за принципом попередньої (приховує після запароліванія), але є суттєва відмінність! Встановлюється єдиний пароль на всю програму.

Більше програм додавати не бачу сенсу, так як ці цілком справляються з усіма завданнями.

Ссылка на основную публикацию