Як повернути стандартну тему Windows 7 – інструкція

Привіт, шановні читачі.

Говорячи про «темах», варто спершу розібратися, що саме вони є. Так, в ОС від Microsoft одна така одиниця є набором деяких графічних компонентів для зміни зовнішнього вигляду оболонки. Крім того, нерідко в ній передбачена і індивідуальна схема озвучування різних подій. У звичайному дистрибутиві розробники передбачають відразу кілька варіантів оформлення, щоб користувачі мали вибір. Правда іноді деякі умільці намагаються на свій лад змінити зовнішній вигляд. А слідчо у багатьох виникають проблеми, адже вони не знають, як повернути стандартну тему Windows 7. І на жаль, таке трапляється часто, адже «майстра» думають, що їх оформлення буде краще. Іноді проблеми виникають в результаті системної помилки. У будь-якому випадку я постараюся розповісти, як можна все повернути.

Інструкція

Відразу необхідно уточнити, що в різних версіях ОС від Microsoft необхідно діяти різними методами.

Отже, в виндовс 7 на порожньому місці робочого столу необхідно натиснути правою кнопкою і вибрати пункт «персоналізація».

Далі знаходимо одну з «Тим за замовчуванням». натискаємо «застосувати». Тепер все має повернутися до стандартного вигляду.

Правда іноді можна спостерігати ситуацію, що потрібному нам вікні немає звичних напівпрозорих оформлень. І нерідко користувачі хочуть знати, як повернути теми Aero. Якщо потрібних компонентів немає в вищевказаному меню, натискаємо на рядок для пошуку в Інтернеті. Відкриється сторінка з безліччю різних оформлень. Нам необхідно вибрати відповідні і зберегти їх до себе на комп’ютер. Далі повертаємося в меню персоналізації, де і вибираємо нові варіанти.


Якщо говорити про Windows XP, тут процедура виглядає трохи інакше:

  1. Натискаємо на робочому столі правою кнопкою і вибираємо рядок «властивості»- зазвичай вона остання в списку.

  2. З’явиться нове вікно. Вказуємо відповідну вкладку «теми».

  3. Далі виділяємо сподобався параметр (в нашому випадку – стандартний). Багато зазвичай зупиняються на «класичною»Схемою.

  4. Після – «застосувати»І«Ок».

Після цього зовнішній вигляд повинен змінитися. Крім того, іншими стануть і звуки.

Якщо ж вищеописане не допомогло, пробуємо інші варіанти.

відновлення

Як відновити все на свої місця, якщо стандартні методи не допомагають? Якщо ж у вас раніше все було нормально, але в якийсь момент це змінилося, варто скористатися вбудованим інструментом. Для цього вирушаємо в «Пуск»І в рядку пошуку пишемо«відновлення». Нас цікавить пункт, що стосується системи. Вибравши його, з’явиться майстер, де нам необхідно вказати бажану дату повернення. Читаємо підказки, погоджуємося і запускаємо програму. Через деякий час основні параметри операційки повинні повернутися до попереднього стану.

Якщо це не допомагає, необхідно скористатися тим же інструментом, тільки за допомогою регулюючого образу на спеціальному диску або флешці. Втім, більш детально всю інформацію можна дізнатися в статті Як зробити відновлення Windows 7 з резервної копії правильно і швидко.

служба

Іноді саме цей компонент є причиною виходу з ладу інструментів, що відповідають за зовнішній вигляд. Як повернути службу в первісний стан?

Її необхідно перезапустити:

  1. Натискаємо на іконку «комп’ютер»Правою кнопкою і вибираємо«управління».

  2. У лівій частині нового вікна знаходимо «Служби і додатки». Натискаємо.

  3. Відкриється список, що випадає, де нас цікавить перший пункт.

  4. У правій частині знаходимо рядок «теми», Виділяємо її. Нас цікавить “перезапустити».

В результаті компонент повинен почати працювати нормально.

Варто відзначити, що всі інструкції підходять і для Windows 10. При цьому неважливо, в збірці максимальна або домашня базова.

Якщо ж крім теми, ви маєте намір поміняти і значки, знову ж вирушайте в меню «персоналізація». У цьому вікні в лівій частині ви знайдете відповідне посилання. У вікні вибираєте піктограму, після чого натискаєте потрібну кнопку. Міняєте, а потім вказуєте «застосувати».

Сподіваюся ви знайшли відповіді на хвилюючі вас питання.

Ссылка на основную публикацию