Як повернути відео на комп’ютері?


Повертаємо відео за допомогою Movavi Video Suite

Установка і запуск редактора відео

Вибрана програма дозволяє повернути ролик на 90, 180 градусів, обрізати його, накласти ефекти, фільтри, виконати зведення аудиодорожки, конвертувати зняте відео і навіть заливати його на YouTube. Одним словом, програма заслуговує на увагу. Встановлюйте її, запускайте і у вікні, вибирайте пункт «Редагування відео».

Тепер клацніть на кнопку «Створити проект в розширеному режимі». Це необхідно, щоб відразу отримати доступ до найбільш повного інтерфейсу редактора. Його функціонал набагато ширше, ніж у популярних онлайн сервісів і безкоштовних утиліт для перевороту відео.

Додайте відео в проект

У головному меню ви побачите відповідну кнопку. Програма підтримує формати avi, mp4, mkv, wmv, gif і ще 177 музичних відео- фото розширень. Якщо ви планується відразу змонтувати ролик з декількох фрагментів, зображень і т.д., можете додати всі файли. Ні – додавайте поодинці, як показано на малюнку. Все просто і зрозуміло.

Налаштуйте відображення горизонталі вертикалі

На даному етапі проблем зазвичай не виникає. Виберете меню «Фільтри», відкрийте вкладку «Корекція» і натисніть на один з ефектів «Віддзеркалення по вертикалі, горизонталі та ін.» Також в цій системі наявні інші настройки для швидкої корекції. У старих версіях редактора, накладення ефекту здійснювалося його перетягуванням на монтажний стіл. У нових потрібно натиснути на піктограму з назвою правою кнопкою миші і відзначити опцію «Додати вбрання на відео».

Поворот здійснюється миттєво, результат вже можна відтворити в інтегрованому плеєрі. Це один з найшвидших способів привернути зображення в кадрі без зміни орієнтації самого кадру. Можливо обертання відео файлів абсолютно будь-якої довжини, з додатком все одно, який обсяг обробляти.

Повертаємо відео за годинниковою стрілкою

Якщо ж вам необхідно повернути весь кадр на 90, 180, 270 градусів, це простіше простого! У вікні з настройками передбачена спеціальна кнопка. Вона дозволяє перевертати відео одним натисненням без застосування ефекту. Мінус даного способу в тому, що реалізувати поворот проти годинникової стрілки не представляється можливим.

збереження файлу

Movavi Video Suite дозволяє зберегти перевернуте відео в будь-якому з популярних форматів для комп’ютерів, мобільних пристроїв, мультимедійних програвачів, телевізорів і навіть відразу завантажити його на хостинг в інтернеті. Ми ж вирішили вибрати складний шлях, відкинули рекомендовані параметри і самостійно вибрали підходящий формат, кодек, призначили розташування отриманого файлу і дали йому назву.

Як відомо, для слабких комп’ютерів і операційної системи Windows 7, 8, 10, найкраще підходять відмічені на зображенні настройки. Залишається тільки натиснути кнопочку «Старт» і трохи почекати поки файл конвертується.

Ссылка на основную публикацию