Як повернути закриту вкладку в браузері – Техніка та інтернет

Як повернути закриту вкладку в браузері. Саме про це піде мова в сьогоднішньому випуску. Працюючи в інтернеті, ми використовуємо браузер: відкриваємо вкладку і прописуємо свій запит в пошуковому рядку. Таких вкладок можна зробити дуже багато, і далеко не рідкість, коли завантажиться сторінка ненароком закривається. Вкладка може зникнути з різних причин: ви натиснули не на те хрестик, або сталася невелика глюк, в результаті якого поспіль віддаляється два вікна. Думаю з багатьма таке відбувалося.

І ось закрилася потрібна вам сторінка, що робити? Вважаю, що шукати потрібний сайт через пошуковик – копітка заняття, особливо, якщо ви не пам’ятаєте, як називався сайт, не пам’ятаєте його фавікон (картинка біля назви сторінки). У таких випадках потрібно дотримуватися ряду порад, з якими ви можете ознайомитися нижче.

Як повернути закриту вкладку в браузері

Історія відвідувань

Всі закриті і відкриті вкладки зберігаються в історії. Якщо потрібно знайти сторінку, яку відкривали раніше немає нічого простішого, як перейти в історію браузера. Вся інформація, паролі, то, що було переглянуто, зберігається саме там. Історія зберігається досить довго. Навіть якщо ви схаменіться через 10 днів, що вам потрібно знайти той чи інший закритий сайт, то це без проблем можна здійснити.

Важливо! Залежно від пошуковика історія може зберігатися від одного до трьох місяців, після чого в ній замінюються старі адреси на свіжіші.

Для того, щоб пройти на загублену вкладку, використовуються такі комбінації клавіш: Ctrl + “H” і Ctrl + Shift + “H”. Або ви можете скористатися курсором миші і в основному меню браузера знайти Історію відвідувань. Нижче надаю посилання на статтю, в якій детально розповідаю про видалення історії браузера і не тільки. Зрозуміло, вам видаляти нічого не треба. Необхідно тільки відкрити історію і почати пошук.

  • Як очистити кеш ноутбука

Ті, хто не бажають переходити по посиланню читайте далі.

Internet Explorer

Слід знайти в правому верхньому куті кнопку, що позначають зірочкою. Після натискання на неї випадає меню з такими вкладками: «Веб-канали», «Вибране», «Журнал». Потрібно зайти в останній розділ, в ньому і будуть все відвідувані сайти. Після вибору потрібного натискаємо лівою кнопкою миші на цьому рядку.

Google Chrome

Кнопка у вигляді трьох точок – її можна знайти вгорі праворуч. Все, що потрібно, так це просто натиснути на неї, і випаде список всіх команд. Але нам необхідна тільки «Історія». При натисканні на неї відбудеться перехід до списку закритих сторінок, а при наведенні на неї курсора випаде вікно з трьома рядками. Нам потрібні: «Історія» і «Нещодавно закриті».

У браузері існує функція пошуку «Шукати в історії», серед сторінок, переглянутих раніше. Зручно тоді, коли не пам’ятаєш дату перегляду, і кількість відвідуваних сайтів велике.

Yandex

Схожий на браузер Google за функціями. Знаходимо кнопку меню, що знаходиться справа вгорі. Потім з’являється меню налаштувань браузера. Тепер потрібно вибрати рядок «Історія». Переходимо на “Недавно закриті», якщо відвідування було давно, то відкриваємо історію повністю.

  • Налаштування Яндекс браузера
  • Як відновити вкладки в Яндекс браузері

Opera

Особливістю цього браузера в версії Opera23 є загальний движок Chronium c Google Chrome. Меню налаштувань аналогічно Гуглу. Але є певна відмінність – кнопка виклику меню знаходиться зліва вгорі.

  • Як оновити Оперу
  • Як зберегти пароль в Опері
  • Як очистити кеш в Опері

Mozilla Firefox

Знаходимо кнопку запуску меню праворуч на екрані для того, щоб потім знайти закриту сторінку. Відкриється перелік команд, серед яких потрібно клікнути на «Журнал». Відкриється список недавно відвідуваних сторінок, а в самому низу кнопка «Показати весь журнал». У «Бібліотеці» якраз зберігається вся історію відвідувань, можна підбирати і період. У браузері розташовується вікно пошуку сторінок, які раніше були закриті.

Перегляд через меню закладок

Навіть досвідчені користувачі часто стикаються з такою проблемою, як випадкове закриття потрібних сторінок. Якщо часу на їх пошук немає, то можна перевірити, а раптом вам пощастило: у браузерів є така функція додавати часто відвідувані ресурси в спеціальну панель закладок. Так звані візуальні закладки, на зображенні нижче все наочно показано. 

Як додати сайт в закладки

Щоб не розраховувати тільки на випадковість, а навмисно запам’ятати сайт і його сторінку в своєму браузері, скористайтеся додаванням сторінки в закладки:

  1. Перейдіть на потрібний вам сайт, знайдіть там статтю або відео, яке треба зберегти.
  2. В адресному рядку браузера натисніть на зірочку праворуч (в Опері в місце зірочки сердечко),
  3. Все, сторінка додана. Знайти сохраненку можна в основному меню браузера, в закладках. 

Як вже зазначалося вище в браузерах є візуальні закладки, куди можна зберігати сторінки сайтів для того, щоб мати до них швидкий доступ. Не обов’язково розраховувати на автоматичне додавання туди часто відвідуваних ресурсів.

Як відновити закриту вкладку гарячими клавішами і з допомогою меню вкладок

Що робити в разі, коли потрібен якийсь випадково закритий сайт, але не вдалося зберегти вкладку? Для цього існує ще один метод – перейти через меню вкладок. Для цього потрібно навести курсор миші на рядок браузера, що знаходиться вгорі, в ній містяться назви відкритих сторінок. При натисканні правої кнопки миші відкривається вікно з потрібною для нас функцією «Знову відкрити закриту вкладку».

Її також можна відкрити при натисканні «гарячих» клавіш Ctrl + Shift + T, команда є стандартною для будь-якого браузера. У всіх пошукових систем є така функція. Подальше натискання приводить до відкриття попередньої вкладки, і так далі за списком.

Не бійтеся закрити потрібну для Вас вкладку. Робота в інтернеті повинна бути зручною, тому в пам’яті пошукача завжди залишається адреса відвідування. При частому використанні інтернету функція стане автоматичної, і робота в інтернеті не буде доставляти незручності.

Ссылка на основную публикацию